[-]
Szybkie szukanie

Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tani i szybki dysk do odtwarzania filmów na tv z USB.
02-04-2019, 17:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2019 17:58 przez szopen.)
Nie wierzę w "leżaki" - pula sprzętu trzymanego dla długookresowego wsparcia jest śmiesznie mała - praktycznie zawsze się one okazują być refurbami, przy czym przynajmniej niektóre (a stawiam na większość) robione "garażową metodą" przez bezczelne wyzerowanie wpisów z rejestru SMART (wszystkie wpisy o zerowych wartościach są dość podejrzane, a trafiały się też źle wyzerowane, z nieskasowanymi logami z okresowych testów, co w przypadku wizyty w centrum serwisowym producenta się nie zdarza - tam dysk otrzymuje nowy numer seryjny i stosowna tabliczkę znamionową).

Skoro jesteś poszkodowany, to nie wiem jak się sprawy przedstawiają (rozumiem, że nośnik stanowił dowód, wiec pewnie nie była to legalna wersja, hologramy też były masowo podrabiane, nie wiem czy jesteś w stanie określić jego autentyczność, mógł też być "składak"=zestaw podróbki a autentykiem), nielegalnych wersji nie można używać niezależnie od tego czy za to zapłaciłeś czy nie, ale jeśli kupiłeś legalny system (a nie podróbkę) w dobrej wierze, to mimo wad prawnych możesz go używać, jakkolwiek w takich sprawach prawnicy mają zawsze więcej do powiedzenia.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
02-04-2019, 19:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-04-2019 22:58 przez szopen.)
Jeśli chodzi o dystrybucję, to:
- są leżaki magazynowe, ale to są 1-2 sztuki. Nigdy więcej, często z pełną gwarancją i często nowe. Są za pół ceny. Natomiast nigdy mi nie wpadły nośniki w ręce, widziałem jednak fajne oferty od osób odzyskujące dane.
- są często refurby, naprawiane itd. w dobrej cenie i często są to nowości, te są w dużej ilości

///mod: ciąg dalszy wątku, który w całości zboczył na temat kontrolerów USB3 został przeniesiony tam:
http://forum.jdtech.pl/Watek-kontroler-u...ego-peceta
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz