[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Huawei E3351 (43,2Mb/s; HSPA+)
14-08-2015, 15:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-08-2015 12:49 przez szopen.)
Post: #1
Huawei E3351 (43,2Mb/s; HSPA+)
Modem HUAWEI E3351 43,2Mb/sHSPA+ to chyba jest hi-link
Huawei E3351 pozwala na dostęp do technologii DC-HSPA+, zapewniającej prędkość transmisji danych do 42 Mbps.
dokładnie taki
https://www.tre.se/privat/handla/bredban...em-med-3G/
strona zakupu: http://allegro.pl/nowy-modem-huawei-e335...30216.html

ze strony Huaweioutlet:
http://www.huaweioutlet.com/usb-modem-3g...p-118.html
po polsku jest w orange:
http://www.orange.pl/klienci_ind/plan_mo...ence=false
http://www.orange.pl/klienci_ind/lte_fre...ence=false

do Aero2
zastanawiam sie nad kupnem
zalety: dc-hspa, dobra czułość ponoć

ale pod aero2 zostanie mi wbudowane oprogramowanie, pewnie mobile partner

nie ma o nim wiele w necie, jest więc dość nowy , nie ma go w zestawieniu na jdtech

prosze więc o opinię, jakies wady które by pokazały sensowność zakupu czy jej brak

Dodałem standardowe informacje, jak to w 1szym poście(K4r0lSz)

Huawei E3351 z sieci "Tre SE", czyli szwedzkiej "3" - taki jaki jest dostępny na wskazanych aukcjach, ma on niebrandowaną obudowę, ale brandowane WebUI i pewne ograniczenia,
co ciekawsze fabrycznie jest pakowany w niebrandowane pudełko więc jest do rozpoznania tylko po kodzie EAN: 7340040307961
oficjalne informacje (w zasadzie tylko jedna istotna informacja o braku złącza antenowego)
https://www.tre.se/privat/handla/bredban.../#mer-info

Obsługuje sieci:
GSM: BRAK (być może obsługę 2G można odblokować, ale póki co nie znamy metody)
UMTS: 850, 900, 1900, 2100 MHz (te informacje pochodzą z oficjalnej specyfikacji, ale praca w pasmach UMTS 900 i 2100 została potwierdzona)
Co wskazuje, że będzie dobrze współpracować z Aero2 (UMTS).

Informacje dodatkowe:
Slot na kartę pamięci: BRAK
Antena zewnętrzna (Ilość gniazd): BRAK

poniżej specyfikacja wersji niedostępnej w sprzedaży w PL (może zawierać błędy pochodzące ze źródeł - patrz linki)

Huawei E3351 całkowicie niebrandowany

Zgodnie ze specyfikacją/informacją obsługuje sieci:
GSM: 850, 900, 1800, 1900 MHz
UMTS: 850, 900, 1900, 2100 MHz
Co wskazuje, że będzie dobrze współpracować z Aero2 (UMTS).

Informacje dodatkowe:
Slot na kartę pamięci: microSD
Antena zewnętrzna (Ilość gniazd): Tak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
15-08-2015, 12:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-10-2015 21:05 przez szopen.)
Post: #2
Modem HUAWEI E3351 43,2Mb/sHSPA+
zanim masowo na PL rynku pojawił się E3131 to ten modem był moim marzeniem (żart, ale liczyłem na to że pojawi się w PL jeszcze wtedy gdy Huawei prezentował bliźniaczy E3331 a o E3351 nie było nawet mowy)

a na poważnie
Lorek napisał(a):ale pod aero2 zostanie mi wbudowane oprogramowanie, pewnie mobile partner
1) nie zostanie, bo na 100% to HiLink (widać nadruk na pudełku)

2) plusy:
- HSPA+DC (choć maksymalna prędkość czyli 42Mbps to raczej zawsze pozostaje w sferze marzeń)
- chyba wciąż faktycznie najmniejsze wymiary wśród modemów USB
- sensowna cena (tego na aukcji)

3) minusy:
- brak specyfikacji pasm 3G (tego na aukcji), podejrzewam, że wspiera nas interesujące 2100MHz oraz szczególnie ważne w Aero2 900MHz (ale na zdjęciu pudełka widać tylko pasma 2G)
- brak wsparcia LTE
- nie wiadomo jak wygląda jego webUI

link do aukcji "dla potomnych"
https://web.archive.org/web/201508151018...30216.html


dzięki za informacje - postanowiłem go kupić z czystej ciekawości, po testach najprawdopodobniej będzie na sprzedaż (ale jedynie z wysyłką paczkomatem), ale bez paniki jeśli zamierasz kupić teraz - ten sprzedający najwyraźniej się specjalizuje w szwedzkim sprzęcie i kartach SIM

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
15-08-2015, 20:42
Post: #3
Modem HUAWEI E3351 43,2Mb/sHSPA+
Był drugi egzemplarz, kupiłem do kolekcji testowej.
Dodam do zestawienia po teście.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
15-08-2015, 22:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-10-2015 21:08 przez szopen.)
Post: #4
Modem HUAWEI E3351 43,2Mb/sHSPA+
jest i trzeci i myślę, że sprzedawca ma ich znacznie więcej, ale z jakichś względów (np. koszt wystawienia aukcji) po prostu jest wystawiona jedna sztuka w danym momencie
http://allegro.pl/listing/user/listing.p...id=2095414

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
16-08-2015, 23:01
Post: #5
Modem HUAWEI E3351 43,2Mb/sHSPA+
Te modemy są na allegro od zeszłego roku (http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=41637).
Troche wada dla mnie że hi-link, bo ponoć w tabletach jest z nimi problem.
Pewnie pod koniec tygodnia do Was przyjdą, może i poczekam na opinie. choć raczej będą dobre.
a gdyby ktoś był zainteresowany z moich poszukiwań co do modemu moge polecić jeszcze tą aukcję (http://allegro.pl/modem-usb-huawei-e367-...05189.html) Modem starszy ale mi dobrze znany e367 też poniżej 30zł. Ja raczej kupie nowszy 3351, momo że hi-link.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
17-08-2015, 08:15
Post: #6
Odp: Modem HUAWEI E3351 43,2Mb/sHSPA+
E367 ma 28Mbs? Wg aukcji

Wysłane z mojego GT-I9305 za pomocą Tapatalk 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
17-08-2015, 17:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-08-2015 15:39 przez szopen.)
Post: #7
Modem HUAWEI E3351 43,2Mb/sHSPA+
Lorek napisał(a):moge polecić jeszcze tą aukcję […] Modem starszy ale mi dobrze znany e367 też poniżej 30zł.
ja bym nie polecał tej aukcji, o czym niżej

spag napisał(a):E367 ma 28Mbs?
ma w HSPA+ (MIMO),
choć w ten z aukcji to akurat wątpię - "uszkodzone gniazdo antenowe" (do pracy MIMO potrzebne są 2 sprawne tory radiowe), ponadto "brak klapki" czyli ogólnie to sprzęt "zajeżdżony"

Lorek napisał(a):Te modemy są na allegro od zeszłego roku
a nieco wcześniej uwagę skupiłem już niemal wyłącznie na LTE, we wspomnianym linku praktycznie nie ma nic interesującego

co do tytułowego E3351 nie drążę tematu (brak czasu) i nie planuję zmiany w modem "klasyczny" przez zmianę firmware, z braku takiego firmware, no chyba że temat ruszy tu w wątku - jestem gotów zaryzykować uwalenie modemu, w końcu majątku nie kosztował

Lorek napisał(a):Troche wada dla mnie że hi-link, bo ponoć w tabletach jest z nimi problem.
szczerze? - jeśli planujesz tablet to nawet nie warto myśleć o kombinacjach z podpinaniem modemu pod USB OTG, takie rozwiązanie jest jedynie dla desperatów, a tablet traci swoja największa zaletę czyli wygodę obsługi połączoną z mobilnością, jeśli tablet i łączność GSM ma być w parze to sensowne są tylko 2 rozwiązania:
1) tablet z wbudowanym modemem, wada toi krótszy czas pracy od bliźniaczych modeli bez modemu (a koszt zakupu takiego urządzenia z tańszej półki i tak mieści się w 300zł) i sytuacja jest porównywalna do podłaczenia modemu zewnętrznego - też skraca czas pracy
2a) mobilny router (tylko taki zintegrowany z modemem, bo rozwiązania typu mobilny router + modem usb to też o kant d**y) tu natomiast wadą jest konieczność ładowania 2 urządzeń a nie jednego
2b) ewentualnie jako wariant rozwiązania 2 udostępnianie netu z telefonu (tethering wifi)

PS niedawno pisałem o starawym Larku (9cali) po nieoficjalnym uprade systemu do 4.2.2 (od B-tab'a) - współpracuje z nim bezproblemowo E3131s-2 (stara wersja z Playa, oczywiście NIE-HiLink)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
18-08-2015, 18:15
Post: #8
Modem HUAWEI E3351 43,2Mb/sHSPA+
Dotarł. Ciekawostki 3:
1. Wysłany ze Szwecji. Instrukcja dołączona po szwedzku.
2. Model ma bran operatora Three - co ciekawe po włożeniu Aero2 linki wskazują do Three.uk, a logo na Three.com
3. Działa bez pudła z Aero2 po ustawieniu APN "dynamicznego" bez uprzedniej konfiguracji APN.

Dokładne oznaczenie: E3352s-2

Rozmiar - nieco mniejszy od E369, czyli malusieństwo.

Adres interfejsu HiLink: 192.168.1.1 (a nie 8.1, jak to teraz częściej się zdarza).

Jakieś pytania?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
19-08-2015, 08:30
Post: #9
RE: Modem HUAWEI E3351 43,2Mb/sHSPA+
Three.uk a nie three.co.uk?

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
19-08-2015, 11:27
Post: #10
Huawei E3351 43,2Mb/sHSPA+
W sumie są trzy linki:
http://www.three.co.uk/Support/Mobile_Broadband
http://www.three.co.uk/my3
http://www.three.co.uk/mbbconnect2

A więc oczywiście three.co.uk zgodnie z tamtejszym standardem nazewnictwa domen.

Ciekawe jest to, że kolejne odpalenie modemu spowodowało, że zniknęło logo Three na górze i jest teraz Huawei HiLink.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
19-08-2015, 15:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-08-2015 15:30 przez Lorek.)
Post: #11
Huawei E3351 43,2Mb/sHSPA+
Dziękuję, kupiłem e3351 z tej aukcji. A co do e367, ja bym ryzykował do Aero2 które pociągnie jeszcze może 15mcy, no ale wybrałem j/w, też dzięki opiniom wyżej zamieszczonym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
21-08-2015, 22:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-08-2015 16:23 przez szopen.)
Post: #12
Huawei E3351 (43,2Mb/s; HSPA+)
dalszy ciąg dyskusji (dotyczącej Aero2 LTE) wyciąłem z tego wątku (no takiego bałaganu nie możemy robić!) do :
http://forum.jdtech.pl/Watek-co-dalej-z-...e-tdd-2600

Lorek napisał(a):co do e367, ja bym ryzykował do Aero2 które pociągnie jeszcze może 15mcy, no ale wybrałem j/w
no jak widać nie ryzykowałeś Big Grin
moim zdaniem nie ma co ciągnąć tematu tego szrota (gdyby w tej cenie był w 100% sprawny to by zmieniało postać rzeczy)

a wracając do tematu - mój egzemplarz tez już dotarł (zamówiłem z pudełkiem, więc w skrzynce zastałem awizo dla przesyłki "nie mieszczącej się do skrzynki", no trochę listonosza poniosło, koperta wprawdzie chyba A4 D/1 czyli 180x260mm, ale mógł złożyć na pół, widocznie mają nowe standarty dotyczące jakości ;D) i co istotne pudełko z modemem było fabrycznie zaplombowane, a oto spostrzeżenia:


1) modem zaktualizował mi sterowniki w systemie (a raczej zaproponował pobranie ich aktualizacji ze swoich wewnętrznych zasobów)
http://192.168.1.1/autorun/MobileBrServ....0177366600
   

2) na pudełku jest informacja o 4 pasmach pracy w 2G (EDGE/GPRS/GSM - wymieniono 1900/1800/900/850MHz, czyli niby wszystko się zgadza i pasuje do wersji s-2), za to brak jakiejkolwiek informacji o obsługiwanych pasmach 3G

3) interfejs i zachowanie modemu (przejechałem prawie cała Polskę "pionowo na mapie", z kartą SIM VM, więc większość trasy w roamingu krajowym, ale częściowo tez w zasięgu Play) wskazuje, że jednak nie ma on obsługi 2G wcale, ale nie wiem czy dotyczy to tylko mojego egzemplarza, czy generalnie tego modelu pochodzącego z tej sieci… w ustawieniach wybór technologii jest "wyszarzony", a widoczne jest "3G only" - załączony screenshot, przy podróży przez PL modem przechodził między technologiami 3G, HSPA, HSPA+ (w statusie jako 3G, H lub H+) nigdzie nie zaobserwowałem "zejścia" do 2G, zamiast tego połączenie było zrywane
   
jak widać próbowałem zmienić to ustawienie przy manualnym trybie połączenia z siecią oraz oczywiście bez połączenia z internetem (co potwierdza "wyszarzona" ikona globusa czyli połączenia z internetem)

4) brak złącz dla anteny zewnętrznej, ale na czułość zdecydowanie nie można narzekać - zerwań było zaledwie kilka na tak długiej trasie

5) do pracy z Aero2 BDI wymaga ręcznego utworzenia profilu połączenia oraz włączenia zezwolenia na roaming

6) VID to 12d1 a PID14db (rozpoznawany np. jako HUAWEI Mobile 12d1:14db) czyli tak samo jak wszystkie mi znane HiLinki Huawei'a - dzięki temu mamy pewność współpracy z każdym z urządzeń z którym współpracuje np. E3131 HiLink (dotyczy to np. współpracy z openwrt czy gargoyle by obsy)
http://eko.one.pl/?p=openwrt-modemygsm#h...2e353iinne


gdy przygotuję screenshoty, będzie też instrukcja konfiguracji dla Aero2, choć webui HiLink w zasadzie "prowadzi za rękę" choć po angielsku
(a kartę VM rozpoznał w pełni automatycznie sam i sam utworzył skorzystał z preinstalowanego profilu "PLAY")

w ramach przygotowań screenshot'ów dołożyłem tez kilka do tego posta

zachowanie modemu przy braku karty SIM lub gdy jest uszkodzona czy niepoprawnie włożona
   

oraz w przypadku braku zasięgu sieci komórkowej (choć nie wykluczam mozliwości obejrzenia czegoś podobnego przed zalogowaniem się modemu do sieci operatora)
   

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
22-08-2015, 16:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-08-2015 16:43 przez spag.)
Post: #13
RE: Huawei E3351 (43,2Mb/s; HSPA+)
Moge sie mylic ale siec 3 to generalnie sie 3G/4G moze w niektórych krajach maja umowy na 2G. Ich modemy sa czesto pozbawione (zależnie od kraju na jaki sa przeznaczone) 2G ale tez 3G maja tylko w 2100Mhz (tak na szybko to modemy E3231, E353ws-1 innych jakos nie kojarzę) i zwykle Plus rozpoznaja jako Play w hilinku

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
22-08-2015, 22:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-08-2015 08:25 przez Lorek.)
Post: #14
Huawei E3351 (43,2Mb/s; HSPA+)
Sieć Tre w Szwecji, skąd pochodzi modem, ponoć nie obsługuje 2G

Jak dostane modem moge spróbowac z firmware chocby poniższym, innego nie znalazłem w google, tylko czy przy hi-linku to coś da? vs(http://forum.jdtech.pl/Watek-huawei-e313...u-na-stale)
firmware E3351Update_21.146.07.02.900.exe
http://chomikuj.pl/Ekscentryk/MODEMY/Fir...ware+E3351
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-08-2015, 09:10
Post: #15
Huawei E3351 (43,2Mb/s; HSPA+)
Ciekawostka:
Poza tym, że potwierdzam działanie tylko w 3G to dodatkowo... modem ma zablokowaną obsługę przełączenia w tryb tradycyjny linkiem:
http://192.168.1.1/html/switchProjectMode.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-08-2015, 10:53
Post: #16
RE: Huawei E3351 (43,2Mb/s; HSPA+)
Jakub sa różne ciekawostki w modemach sam opisałem tu o walce z licznikem prób zdjęcia simlocka w E303s-2 z Vodafone Egipt, domyślna wartość to 10prób wykorzystanych i nie bylo siły żeby zmienić, triki z hash codem czy wgranie niższego fw nic nie dawały a spec sprzetu nie mam wiec podałem sie i sprzedałem

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-08-2015, 17:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-08-2015 14:01 przez szopen.)
Post: #17
Huawei E3351 (43,2Mb/s; HSPA+)
Lorek napisał(a):Jak dostane modem moge spróbowac z firmware chocby poniższym,
biorąc pod uwagę wersję
21.146.07.02.900
to jest firmware nie-hilinkowe

ten z aukcji to HiLink (fw 22.xx.xx.xx.xx)
   
wygląda na to, że flaki są te same co w E3331 (ale mogą być różnice w torze radiowym)

do tego fw, które w nim jest oryginalnie nie da się wrócić bo go po prostu nie ma w sieci…
(więc trzeba liczyć się z opcją uwalenia modemu przez sflaszowanie)

ja się jeszcze nie "nabawiłem" tym modemem, więc szkoda mi go uwalić Big Grin
szczególnie, że naprawdę wymiata w zastosowaniu mobilnym (z routerem TL-WR710 @ gargoyle by obsy)


ba - biorąc pod uwagę cenę (29,90zł) i koszt przesyłki ze Szwecji (sam modem bez pudełka to 6,90zł, niestety jest to list zwykły, a zatem przesyłka nierejestrowana…) i nawet licząc się z brakiem gwarancji to:
prywatnie uważam to znalezisko za "hit sezonu" w kategorii "tani modem 3G", szczególnie, że brak obsługi 2G jest akurat atutem w przypadku Aero2, więc podaję uniwersalnego linka umożliwiającego łatwe znalezienie aukcji tego modelu u tego konkretnie sprzedającego
http://allegro.pl/listing/user/listing.p...id=2095414
(gdyby nie było aukcji z modemem, to prawdopodobnie akurat pojedynczy egzemplarz został właśnie sprzedany i trzeba zajrzeć za kilka godzin lub nawiązać korespondencję używając do tego platformy aukcyjnej)

PS w związku z tym ten wątek podwiesiłem również jako przekierowanie z innego działu (gdzie też pasuje) i pozostałych moderatorów proszę o nie dotykanie opcji odpinania


przygotowuję obrazkową instrukcję konfiguracji z Aero2, więc wkrótce będzie dostępna jako cykl załączników, póki co jednak biegnę szukać zasilacza do laptopa, bo obecny wyzionął ducha

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-08-2015, 23:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-08-2015 00:05 przez szopen.)
Post: #18
Huawei E3351 (43,2Mb/s; HSPA+)
obiecana konfiguracja E3351 dla Aero2
1) świeżo po podłączeniu - brak profilu połączenia, webUI samo kieruje do "Profile Management" - wystarczy kliknąć
   

2) tworzenie profilu w 3 krokach (klikamy "New Profile")
           

3) standartowo roaming nie jest aktywny - mamy wybór
- łączyć się ręcznie (przycisk "CONNECT")
- lub włączyć stałą zgodę na roaming w "Connection Settings" - znów wystarczy skorzystać z zaproponowanego linku
   

4) włączanie roamingu
           

5) od tej pory HiLink będzie łączył się automatycznie (no oczywiście pozostanie nam wpisywanie kodów Captcha)


E3351 + Aero2 i routery

6) w przypadku podłączenia HiLinka do routera (oczywiście jakiegoś obsługującego HiLinki) konfigurujemy go jak w przypadku kablowego połączenia czyli jako klient DHCP zazwyczaj na innym od domyślnego interfejsie (np. wan2 czy usb0 itp.)

7) ponieważ modem ma adres 192.168.1.1 a taki jest domyślny dla niektórych routerów (w tym dla tych pracujących pod kontrolą openwrt czy gargoyle), to musimy mieć router w innej podsieci, aby uniknąć konfliktu - proponuję adres LAN dla routera jako 192.168.2.1 (a osoby które wiedzą o co chodzi konfigurują w/g swojego uznania)

8) należy jeszcze ustawić adresy serwerów DNS ma serwery Plusa (zamiast domyślnego przydzielonego przez DHCP HiLinka 192.168.1.1)
212.2.96.51
i
212.2.96.52


zaktualizowałem również wcześniejsze posty i mam w planie jeszcze dorzucenie paru obrazków z kartą VM,
a do pracy w Virgin Mobile również należy włączyć zgodę na roaming jeśli chcemy korzystać z zasięgu T-mobile (a chcemy, bo w zasięgu Playa jest za wiele dziur) oczywiście w przypadku obszarów przygranicznych lepiej jednak ją wyłączyć - jest ryzyko przeskoku do operatora zza granicy

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
25-08-2015, 08:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-08-2015 08:21 przez Lorek.)
Post: #19
RE: Huawei E3351 (43,2Mb/s; HSPA+)
(14-08-2015 15:58)Lorek napisał(a):  Informacje dodatkowe:
Slot na kartę pamięci: microSD
Antena zewnętrzna (Ilość gniazd): Tak

Teoretycznie obecne tylko w specyfikacji producenta, bo fizycznie nie widzę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
25-08-2015, 08:48
Post: #20
Odp: Huawei E3351 (43,2Mb/s; HSPA+)
Wow rozpoznaje sieć jako Aero a nie Play Smile

Wysłane z mojego GT-I9305 za pomocą Tapatalk 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Huawei E173u-2 jako Pendrive Tom2 3 3 135 08-11-2021 18:44
Ostatni post: szopen
  Alternatywa dla Huawei E3131 @@Maciek@@ 5 6 259 11-09-2020 15:07
Ostatni post: szopen
  Radio samochodowe i modem 3g huawei longlemur 2 5 814 26-10-2019 03:46
Ostatni post: jakubd
  Huawei simlock kalkulator online (v1, v2 i v2.1) kokoksik 2 9 287 24-12-2018 14:53
Ostatni post: jakubd
  Ubuntu, modem huawei e3131 adomenn95 5 10 281 25-03-2018 00:42
Ostatni post: jakubd