Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Aero3 by sebus [modemy],[win]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Aero2 zmieniło system potwierdzania o wpisaniu poprawnego kodu.
Stąd pewnie Aero3 trzeba będzie dostosować.
Problem opisałem na głównej:
http://jdtech.pl/2016/04/aero2-nowa-stro...-kodu.html
Jeszcze trzeba inne aplikacje sprawdzić - tych androidowych jest kilka.
Dla zainteresowanych: poprawiona wersja aero3 najwcześniej w poniedziałek Smile
Pzdr.
Będę w końcu musiał zaktualizować Aero3, bo do tej pory używam wersji 24/11/2015 Big Grin
(07-04-2016 20:31)sebus napisał(a): [ -> ]Dla zainteresowanych: poprawiona wersja aero3 najwcześniej w poniedziałek Smile
Pzdr.

Bóg zapłać dobry człowieku Smile
Dobry wieczor

Po zmianie ze strony aero2 aero3 przestalo mi dzialac ( ostatnia wersja) potem mialem dziwne problemy z modemem huawei ale teraz po tym jak wyskakuje okienko z kapciem wpisuje kod odpowiedz jest brak odpowiedzi od aero ale resetuje polaczenie i net dziala moze wystarczy wrocic do poprzedniej wersji ?

pozdrawiam
zolw
^^
(07-04-2016 20:31)sebus napisał(a): [ -> ]Dla zainteresowanych: poprawiona wersja aero3 najwcześniej w poniedziałek Smile
Pzdr.
Czyli dziś Wink
Czekajcie a będzie Wam dane Smile -> #1
Nowa wersja już dostępna Smile
Aero3 11-04-2016
Poprawiono link do pliku [K4r0lSz]
Na chomikuj jest poprawiona wersja. Trochę to trwało, ale nie było zależne ode mnie Wink
Można testować i zgłaszać uwagi. Pzdr.
Sebus, jak wygaśnie bezpłatne aero2, poprawisz program aby był już bez captchy dla userów płatnych pakietów?
Taki software też miałby dobre zastosowanie do użytkowania netu u innych operatorów komórkowych.
Myślałem o tym jak miałem wykupiony płatny pakiet, aby monitorować „stan konta”. Dlatego nie mówię nie, ale zobaczymy jak to będzie wszystko wyglądać po zakończeniu BDI i na ile czas pozwoli na dalszą zabawę.
Wystarczy pousuwać captchę, sesję 60 minut zamienić na pokazywanie czasu połączenia i z grubsza by było na tyle, ale dzięki. :-)
link bezpośredni do pliku nie będzie działał - on jest generowany dla każdej sesji na nowo
wszystko działa ok ,jest nowość
jak net rozłączony to pokazuje się czerwone 3G off Tongue [Obrazek: ncDYfwk.jpg]
w pasku zadań
Próbuję skonfigurować u mnie ten programik i mam same problemy
w okienku profil nic nie ma, próbuję stworzyć poł.tel to wywala errory.
Jak mam to zrobić krok po kroku? (win7)
musisz mieć modem, który pracuje w trybie RAS
Przewodnik krok po kroku jest na blogu (dla nieco starszej wersji, ale jednak): http://jdtech.pl/2014/09/aero2-i-captcha...aero3.html
Posiadam HUAWEI E5832
Interesuje mnie jak zrobić prawidłowe połączenie sieciowe w centrum sieci i udostępniania, aby był wykrywany profil bo obecnie mam tam pusto.
To jest router mobilny i z tego co pamiętam nie ma on trybu pracy PPP, więc jedyne w czym może pomóc Aero3 to wpisywanie kodów, ale nie ma możliwości sterowania połączeniem.
Mam jeszcze HUAWEI E3131, da radę go zintegrować z tym?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie