[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zniknęło konto play24 co robić?
13-03-2017, 00:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-03-2017 16:29 przez szopen.)
Post: #1
Zniknęło konto play24 co robić?
0. należałoby sprawdzić co się dzieje (otrzymujemy komunikat o nieprawidłowym haśle)
proponuję do tego użyć standardowej procedury odzyskiwania hasła - jeśli w jej wyniku zobaczymy "Podany przez Ciebie e-mail lub numer telefonu nie istnieje w bazie." to jest to oznaka "zniknięcia konta"

1. podstawowa możliwość to reklamacja - dzwonimy do BOK (*500)

2. rozwiązanie alternatywne dla tych którym nie chce się walczyć z armią niekompetentnych konsultantów - zakładamy nowe konto do którego przypisujemy kolejne numery, wada jest taka, że w ten sposób tracimy niektóre ustawienia (np. książkę telefoniczną używaną w statystykach) dane systemu bilingowego pozostają nienaruszone, więc nie ma obaw (włączone pakiety pozostaną włączone)

sugeruję jednak użyć tych samych danych do tworzenia konta (e-mail i numer telefonu, hasło) na wypadek gdyby ktoś w Playu wpadł na pomysł przywrócenia backupu

3. w przypadku problemów z przypisaniem kolejnych numerów do konta w normalny sposób (gdy są tylko na liście dodawania numerów, ale nie ma ich już po dodaniu w menu wyboru numerów) należy je usunąć z listy dodawania, oraz mając na koncie tylko numer główny (na który będziemy otrzymywać SMSy z hasłami) należy dodatkowe numery przypisać w aplikacji mobilnej - to akurat działa "bez mydła"

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-03-2017, 12:44
Post: #2
Zniknęło konto play24 co robić?
Znikanie kont jest związane z wymogiem rejestracji - miałem podobnie, ale akurat konto administracyjne związane z głównym numerem nie zniknęło (był zarejestrowany numer dawno temu).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-03-2017, 12:55
Post: #3
Zniknęło konto play24 co robić?
to właśnie zniknęło konto, powiązane z numerem, który rejestrowałem w pierwszych dniach, gdy tylko to było możliwe

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-03-2017, 15:18
Post: #4
Zniknęło konto play24 co robić?
Mi zniknęło konto rejestrowane (i takie nierejestrowane też) po czerwcu zeszłego roku, ale konto, które rejestrowałem kilka lat temu - trzyma się twardo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-03-2017, 16:51
Post: #5
Zniknęło konto play24 co robić?
nic nie tłumaczy operatora - taka sytuacja nie ma prawa zaistnieć…
a tymczasem widzę, że nie jestem jedyny, a wręcz problem wygląda na występujący dość powszechnie

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-03-2017, 18:50
Post: #6
RE: Zniknęło konto play24 co robić?
Też tak miałem (zniknęło subkonto), założyłem nowe na te same dane, i reklamowałem. Play udaje że nic się nie stało. "Założył pan konto w lutym".
A że wcześniej konto było przez rok i nie ma po nim śladu, to ich nie obchodzi. Jak rozmowa z pięciolatkiem. Nic ważnego nie straciłem, ale to jest materiał na awanturę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  RWK w Orange (KWR, Konto Ważne Rok) NIE DZIAŁA od kilku dni szopen 25 25 184 11-09-2017 09:28
Ostatni post: jakubd
  Reset statystyk na play24 morfik 11 7 565 15-07-2016 10:11
Ostatni post: morfik