[-]
Szybkie szukanie

Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakupy w ChRL
12-12-2017, 15:44
Zakupy w ChRL
Mam status paczki
Arrived in destination country; awaiting customs clearance 2017-11-22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-12-2017, 17:03
Zakupy w ChRL
Jak nie dostałeś wezwania do wyjaśnień poleconym, to możesz tylko czekać.
12-12-2017, 22:37
Zakupy w ChRL
aliexpress generalnie bez problemu zwraca kasę, dlatego nie ma się co bać. Gorzej jak przegapisz termin, ale są powiadomienia w aplikacji i na e-mail.

U mnie też była sytuacja, wysłali nierejestrowaną. Najpierw chińczyk pisze abym zaczekał kilka dni. Później odpisałem, że jak nie przedłuży to nie czekam.

Dobija koniec przedłużenia terminu i twierdzi znowu, że kilka dni i codziennie pisze, że spór niczemu nie służy. Aliexpress miało datę wkroczenia za kilka dni, a zakończenia sporu chyba po tygodniu. Jak tylko wkroczyło od razu zwrócili kasę bez gadania.

A co najlepsze, zaraz przed zakończeniem sporu towar przyszedł. Nie jestem tam jakimś złośliwcem czy coś, ale tak mnie poirytował chińczyk, że kasa oddana.

[Obrazek: 2czejb.png][Obrazek: SXcG2D0.png]
13-12-2017, 18:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-12-2017 22:32 przez szopen.)
Zakupy w ChRL
grzech1991 napisał(a):twierdzi znowu, że kilka dni i codziennie pisze, że spór niczemu nie służy.
grzech1991 napisał(a):A co najlepsze, zaraz przed zakończeniem sporu towar przyszedł.
to kto miał rację Chińczyk czy Ty?

hint: on wysłał i nic już potem nie może zrobić, skoro przesyłka utknęła gdzieś u przewoźnika…
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-12-2017, 22:48
Zakupy w ChRL
Zależy jak na to patrzeć. Przesyłka nie rejestrowana.

oczekiwanie--->koniec czasu--->wydłużenie--->ostatni dzień na wycofanie sporu--->przesyłka dochodzi--->spór nie wycofany----> kasa zwrócona

Naprawdę nie jestem złośliwy, pracowałem i pracuje po drugiej stronie (sprzedawcy), ale tak irytującego chinola to nie widziałem.

[Obrazek: 2czejb.png][Obrazek: SXcG2D0.png]
Odpowiedz