[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xiaomi MiWiFi R3G przygotowanie routera do pracy z softem alternatywnym
22-02-2018, 20:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2018 21:03 przez szopen.)
Post: #61
Xiaomi MiWiFi R3G przygotowanie routera do pracy z softem alternatywnym
jest to wyżej opisane… zamieniasz w pasku adresu zawsze http na https
(kopiuj+wklej+edytuj i enter na koniec Tongue a jeśli twoja przeglądarka wyświetla przedrostek protokołu, czyli na początku adresu masz http:// to wystarcza sama edycja na https://)
trzeba to zrobić kilka razy (przy każdym linku, bo z niewyjaśnionych powodów następuje przekierowanie na http, które nie działa…)

na łączu w playu w ten sposób działa - udostępnij sobie neta z telefonu, jeśli masz problemy ze swoim "ziemskim" dostawcą
możesz też sobie przygotować działający link jeśli znasz ID (numer) swojego konta xiaomi, do którego masz przypisany router i znając numer seryjny
nie widzę sensu rozpisywać się bardziej - to wszystko jest już opisane wcześniej

czasem się to kończy błędem 502 - wtedy warto spróbować odświeżyć

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
[-] 1 użytkownik podziękował użytkownikowi szopen za tę wiadomość:
mollu (2018-02-22)
22-02-2018, 23:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-02-2018 01:13 przez mollu.)
Post: #62
Xiaomi MiWiFi R3G przygotowanie routera do pracy z softem alternatywnym
U mnie wszystko wyglądało inaczej. Okazało się że przeszkadzał IDM oraz nie chciał się zalogować via ruter na LEDE by Cezary.
Jak sobie poradziłem? virtualna maszyna z czystym win10 i połączenie via telefon - poszło bez problemu ;-)
Teraz kompiluje fw i będę wgrywać. Mam nadzieje że nie uwale sprzętu. Z wersją bez G poszło bez problemu.

I uwaga do "małego" pena. Dość dosadnie zastosowałem się do tego i wrzuciłem na 256mb kingstona elite. Niestety potrzebny jest większy pen i po tym ruszyło. Zajeło mi to ok 3h ... ale się udało ;-)

Jakie uzyskujecie transfery na 5G? Ja mam kartę intel 9260 max pobieranie z dysku z komputera wpiętego po lan to 27mb. Na Archer c5 to ok 19mb.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-02-2018, 13:12
Post: #63
Xiaomi MiWiFi R3G przygotowanie routera do pracy z softem alternatywnym
Witam. Chciałbym ze wszystkimi się przywitać, jest to mój pierwszy post na tym forum.
Właśnie dotarł do mnie 3G choć nie mogę go podłączyć gdyż jeszcze jestem na Neostradzie, ale czeka już światło do zainstalowania. Jednak firmie nie spieszy się i nadal wszystko w zawieszeniu.
Nigdy nie instalowałem żadnego softu do routera ale chciałbym spróbować, bo z tego co czytałem, to ma nieporównywalne większe możliwości do oryginalnego. Mam więc kilka pytań:

1. Czy można instalować Padavana w modelu 3G kiedy nie jest on podłączony bezpośrednio do netu, gdyż nie mam teraz fizycznej możliwości, bo jestem na ADSL?
2. W porównaniu do Lede z tego co wyczytałem Padavan ma lepsze stery i generalnie na wifi przewyższa tego pierwszego. Oprócz szybszego wifi tak pokrótce dokładnie dlaczego Padavan góruje: lepszy zasięg sygnału, stabilizacja...? Priorytetem dla mnie jest właśnie dobre pod każdym względem wifi.
3. Jeżeli chodzi o jakość wifi, jak Padavan przedstawia się w stosunku do oryginalnego jeżeli chodzi o moc i jakość sygnału? Oczywiste jest że ma mniej funkcji, ale jeżeli ma się na stokowym szybki i dobry sygnał, jest sens instalacji Padavana do podstawowych zastosowań, chyba że dzielenie sygnału?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-02-2018, 16:47
Post: #64
Xiaomi MiWiFi R3G przygotowanie routera do pracy z softem alternatywnym
1. można, ale trzeba najpierw przypisać router do konta xiaomi, a tego bez dostępu do netu nie zrobisz (ale możesz zrobić choćby u kogoś znajomego)

2. wyższość sterowników w Padavanie polega na ich zdecydowanie większej wydajności od otwartoźródłowych użytych w LEDE/Openwrt, bo są to po prostu "zamknięte" sterowniki producenta chipsetu

3. zasięg powinien być identyczny (o ile tylko kalibracja radia jest prawidłowa, a oryginalny soft chiński prawdopodobnie pod względem zgodności elektromagnetycznej jest u nas nielegalny, jeśli nie można włączyć w nim europejskiego regionu instalacji, jak jest obecnie nie wiem, ale starszych wersjach OFW tak właśnie było)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-02-2018, 17:15
Post: #65
RE: Xiaomi MiWiFi R3G przygotowanie routera do pracy z softem alternatywnym
(24-02-2018 16:47)szopen napisał(a):  1. można, ale trzeba najpierw przypisać router do konta xiaomi, a tego bez dostępu do netu nie zrobisz (ale możesz zrobić choćby u kogoś znajomego)

Tzn. podczas przepisywania musi być jednak podłączony do sieci? Za pomocą apki mi wifi w telefonie tego nie zrobi się czy teraz na kompie stacjonarnym, wpisując coś tam coś tam?
Konto w Xiaomi mam już założone ze względu na telefon który miałem kupić. Czy mogę do niego dopisać router? Potrzebny jest jakiś bootloader itp?

Wydajność Padavana jest większa od Lede a jak z zasięgiem w porównaniu do tego softu, bo z oryginalnym to już wiem że podobny?

Czy ta wydajność będzie zauważalna przy każdym pakiecie, np. do 50mb czy tylko przy większych prędkościach?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-02-2018, 17:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-02-2018 18:33 przez szopen.)
Post: #66
Xiaomi MiWiFi R3G przygotowanie routera do pracy z softem alternatywnym
szczerze mówiąc ani razu nie próbowałem tego robić bez dostępu routera do internetu, więc mogę się mylić tej kwestii, jak chcesz spróbuj i podziel się wynikiem (to tylko logika podpowiada, że trzeba mieć dostęp do internetu - ale skoro masz Neostradę, to możesz przecież podłączyć R3G do obecnego routera - chodzi o połączenie WAN Xiaomi do LAN w liveboxie czy jakimś innym routerze adsl)

zasięg WiFi jest ograniczony parametrami radia (dozwolonymi ustawowo), zasadniczo powinien być na tym samym sprzęcie niezależny od tego jaki masz soft (układ sprzętowy radia przecież się nie zmienia)

morfeusz napisał(a):Czy ta wydajność będzie zauważalna przy każdym pakiecie, np. do 50mb czy tylko przy większych prędkościach?
nie wiem, nie robiłem porównania, soft Andy Padavana jest wystarczający do moich zastosowań

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
[-] 1 użytkownik podziękował użytkownikowi szopen za tę wiadomość:
morfeusz (2018-02-25)
24-02-2018, 18:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-02-2018 18:29 przez szopen.)
Post: #67
Xiaomi MiWiFi R3G przygotowanie routera do pracy z softem alternatywnym
morfeusz napisał(a):Wydajność Padavana jest większa od Lede a jak z zasięgiem w porównaniu do tego softu, bo z oryginalnym to już wiem że podobny?
Przypomnę tylko: padavan jest oparty na zamkniętych bibliotekach, na co nie zgadzają się autorzy LEDE, który jest 100% OpenSource (efekty: padavan nie może być oficjalne dystrybuowany w postaci skompilowanej, a w LEDE nie ma żadnych co do tego ograniczeń). Dlatego LEDE nie wykorzystuje wszystkich optymalizacji, jakie daje chipset MTK, a padavan może działać wydajniej.

Co do mocy wysyłanej/odbieranej do/z anten - nie ma to większego znaczenia jaki soft.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
[-] 1 użytkownik podziękował użytkownikowi jakubd za tę wiadomość:
morfeusz (2018-02-25)
25-02-2018, 03:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2018 03:27 przez mollu.)
Post: #68
Xiaomi MiWiFi R3G przygotowanie routera do pracy z softem alternatywnym
@morfeusz, instaluj - będzie dobrze - ja jestem mega zadowolony. IMHO sprzęt lepszy od mojego starego Archer C5. Ja osiągam transfery po wifi 26-27MB

Tylko przeczytaj ten wątek bardzo dokładnie!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
25-02-2018, 17:43
Post: #69
RE: Xiaomi MiWiFi R3G przygotowanie routera do pracy z softem alternatywnym
(25-02-2018 03:22)mollu napisał(a):  @morfeusz, instaluj - będzie dobrze - ja jestem mega zadowolony. IMHO sprzęt lepszy od mojego starego Archer C5. Ja osiągam transfery po wifi 26-27MB

Tylko przeczytaj ten wątek bardzo dokładnie!
Udało mi się zainstalować Miui Polska, ale kiedy zobaczyłem poradniki do Padavana to szczęka mi opadła Sad Tyle tego klikania, instalowania a i tak tylko wiem powierzchownie. Przydałby się dokładny poradnik po pol na YT. i jakiś łopatologiczny tekst wyjaśniający co robić a także dlaczego robimy, żeby nie było że coś w ciemno robisz a nawet nie wiesz po co to robisz. Także niektórym terminy czy skrótowe porady to normalka jeżeli ktoś w tym siedzi, jednak jest to nacja niszowa w społeczeństwie. Wink Jednym w ogóle jest to czarna magia a inni po omacku coś tam kombinują.

Takie jeszcze pytanie a pewnie będzie ich więcej. Czy jest w ogóle możliwość zmiany języka z chińskiego na przynajmniej angielski jak nie polski?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
25-02-2018, 23:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2018 23:13 przez szopen.)
Post: #70
Xiaomi MiWiFi R3G przygotowanie routera do pracy z softem alternatywnym
Padavan jest generalnie po angielsku, opcjonalnie dostępne są inne języki (domyślnie jako drugi język jest rosyjski, ale nie ma większego problemu ze zmianą na etapie kompilacji na polski, choć przypuszczam, że polski może zawierać błędy!)



OFW MiWiFi na rynek chiński jest wyłącznie po chińsku, dla routerów przeznaczonych na inne rynki dostępny bywa też angielski (ale nie próbowałem szukać dla R3G, bo wolę, aby router nie miał potencjalnych backdoorów producenta…)

na rynek Tajwański nie ma softu do tego modelu
http://www.miwifi.com/tw/miwifi_download.html
to samo dotyczy Hongkongu = BRAK softu dla tego modelu (to wprawdzie tylko wydzielony rejon ChRL, ale generalnie soft na tamten rynek chyba może mieć angielski)
http://www.miwifi.com/hk/miwifi_download.html
innych miejsc skąd można pobrać OFW dla routerów MiWiFi (i są to inne wersje niż "China Mainland") nie znam

R3G jest w sumie przeznaczony na rynek chiński, więc taki język fabrycznego interfejsu nie powinien dziwić, w zamian za to sprzęt jest połowę tańszy od konkurencji o podobnych parametrach



PS

Wiem, że opis na początku wątku to taki "małpi tutorial" i są lepsze po rosyjsku czy angielsku, ale gdybyś kiedyś spróbował napisać dobry poradnik (i nie mówię o wygłupach na YT, gdzie często jedna pożyteczna informacja jest ukryta między 10 minutami bełkotu…), to byś wiedział ile na to trzeba poświęcić czasu, dlatego wiele ciekawych projektów cierpi na braki w dokumentacji, czego akurat nie można powiedzieć o Padavanie, który ma całkiem dobrą anglojęzyczną dokumentację, mimo że jego autor pochodzi z Chakasji (stąd drugi język przy standardowych ustawieniach kompilacji to rosyjski).

Jeśli chodzi o skrypt Prometheus, to jest on na tyle "samokomentujący" się, że wystarczy spróbować sobie skompilować firmware (znajomość języka angielskiego jest oczywiście wymagana), ale jeśli masz jakieś wątpliwości, to go po prostu nie flash'uj…

Wytłumaczenie w skrócie: akcja zmiany OFW na coś alternatywnego jest skomplikowana, bo producent zabezpiecza sprzęt przed wgraniem innego softu niż OFW (więc podziękuj Xiaomi za tą szopkę z wgrywaniem softu developerskiego i łatki dodającej ssh), druga kwestia to względy licencyjne stosowania sterowników kart WiFi wbudowanych w tym routerze (ale o tym już było parę razy)

a o inne kwestie po prostu pytaj - jeśli ktoś będzie znał odpowiedź, to pewnie się ona pojawi

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
26-02-2018, 15:51
Post: #71
Xiaomi MiWiFi R3G przygotowanie routera do pracy z softem alternatywnym
mollu napisał(a):I uwaga do "małego" pena. Dość dosadnie zastosowałem się do tego i wrzuciłem na 256mb kingstona elite. Niestety potrzebny jest większy pen i po tym ruszyło. Zajeło mi to ok 3h ... ale się udało ;-)
na podstawie tego co napisałeś wygląda na to, że OFW nie obsługuje starego systemu plików FAT16 jeśli tak jest istotnie, to należy stosować pendrive w rozmiarach od 4GB do 32GB

(ewentualnie miałeś jakoś dziwnie sformatowany pendrive, ale faktycznie 256MB to prehistoria ;P choć plik miwifi_ssh.bin zajmuje jakieś 4kB)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
11-03-2018, 02:11
Post: #72
Xiaomi MiWiFi R3G przygotowanie routera do pracy z softem alternatywnym
Mam pytanie do osób posiadających router Xiaomi 3G. Czy oryginalny soft lub soft alternatywny ma obsługę vlanów? Chodzi o to, że chcę używać tego routera do pracy z FTTH od Orange z pominięciem Funboxa. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-03-2018, 20:43
Post: #73
Xiaomi MiWiFi R3G przygotowanie routera do pracy z softem alternatywnym
W podstawowej konfiguracji nie widzę opcji vlan ale jest iptv ... nie wiem czy to pomoże ...

Przy okazji jakie transfery osiągacie w 5G? Ja mam max 44mb gdzie na Xiaomi R3P mam 80mb
Właśnie dostałem 2 nowe rutery to zobaczę jakie osiągi są na ori sofcie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-03-2018, 20:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-03-2018 12:43 przez szopen.)
Post: #74
Xiaomi MiWiFi R3G przygotowanie routera do pracy z softem alternatywnym
1) chyba nie pomoże - na innym forum pojawiło się takie pytanie, ale konfiguracja w Orange chyba przerasta możliwości tego co jest możliwe do skonfigurowania w Padavanie

2) NIE MA takiej jednostki jak "mb"
masz na myśli megabajty na sekundę MB/s czy megabity na sekundę Mbps (ewentualnie inny zapis Mb/s)?
jakby co, to rachunek jest "binarnie równy": 1MB/s=8Mbps

wyniki jakie uzyskałem masz w 1 poście (oczywiście dotyczy to transferów z internetu = wydajności routingu i/lub radia)
max to jakieś 300-350Mbps (dla linku 867Mbps)

jeśli masz kartę AC 4T4R (w PL jak na razie nielegalną) to w przypadku R3P możesz uzyskać link na 1,6Gbps (nielegalny Tongue), który daje wydajność na poziomie w okolicy 600Mbps

edit: powyżej był zbyt duży skrót myślowy - 4T4R jest oczywiście legalne, ale ciężko zdobyć sprzęt (R3G obsługuje i tak tylko 2T2R, a nad specyfikacjami R3P nie siedziałem tak głęboko), natomiast obecny stan prawny jest taki, że nielegalna jest szerokość kanału 160MHz o której decyduje AP w routerze (i jest dostępna dostępna tylko w R3P), przypuszczalnie to się wkrótce zmieni na naszą korzyść (w USA już wolno używać tej szerokości kanału, w Chinach też ;D)

skoro już ruszyłem ten temat, to warto wiedzieć, że generalnie jedyne dostępne tryby pracy radia na fabrycznym sofcie w przypadku obu tych modeli tj. R3G i R3P są u nas nielegalne i to była jedna z motywacji, aby naskrobać ten poradnik (gdy kupowałem pierwszy egzemplarz R3G nie było na niego alternatywnego softu, ale mimo wszystko napaliłem się na niego jak szczerbaty na suchary Big Grin a w momencie, gdy przyszedł 2 miechy później, po wstępnej konfiguracji okazało się, że generuje zakłócenia o niespotykanym dotąd poziomie w porównaniu do jakiegokolwiek innego routera… ale zbiegło się to w czasie z pojawieniem się obsługi tego modelu w skrypcie Prometheus, więc oczywiście sobie nie mogłem tego darować eksperymentu i tu ten istotny fragment - po wgraniu Padavana i konfiguracji zakłócenia generowane przez router spadły do akceptowalnego poziomu)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-03-2018, 22:29
Post: #75
RE: Xiaomi MiWiFi R3G przygotowanie routera do pracy z softem alternatywnym
Dobry wieczór kolegom. Robiłem wszystko wg poradnika, przy robieniu buildu firmware po okolo 20min wyskakuje mi taki błąd jak w załączonych plikach.


Załączone pliki Miniatury
       
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-03-2018, 00:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-03-2018 00:16 przez szopen.)
Post: #76
Xiaomi MiWiFi R3G przygotowanie routera do pracy z softem alternatywnym
proponuję ponownie wykonać obserwując czy nie kończą się błędami:
update scripts + update sources + build toolchain

wsparcie dla skryptu Prometheus

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=714487

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-03-2018, 10:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-03-2018 11:11 przez mollu.)
Post: #77
RE: Xiaomi MiWiFi R3G przygotowanie routera do pracy z softem alternatywnym
(13-03-2018 20:57)szopen napisał(a):  1) chyba nie pomoże - na innym forum pojawiło się takie pytanie, ale konfiguracja w Orange chyba przerasta możliwości tego co jest możliwe do skonfigurowania w Padavanie

2) NIE MA takiej jednostki jak "mb"
masz na myśli megabajty na sekundę MB/s czy megabity na sekundę Mbps (ewentualnie inny zapis Mb/s)?
jakby co, to rachunek jest "binarnie równy": 1MB/s=8Mbps

wyniki jakie uzyskałem masz w 1 poście (oczywiście dotyczy to transferów z internetu = wydajności routingu bądź radia)
max to jakieś 300-350Mbps (dla linku 867Mbps)

jeśli masz kartę AC 4T4R (w PL jak na razie nielegalną) to w przypadku R3P możesz uzyskać link na 1,6Gbps (nielegalny Tongue), który daje wydajność na poziomie w okolicy 600Mbps

ad2. oczywiście chodzi o MB/s
A uzyskane wyniki to 45 MB/s na Xiaomi 3G Padavani 80 MB/s na Xiaomi R3P oryginalny soft. Wszystkie pomiary wykonane z użyciem karty intel 9260 (laptop), transfer na dyski SSD - stacjonarny laptop

Z tego co już się orientowałem do laptopa nie wsadzę większej karty niż 3x3 ale mam tylko 2 anteny ;-( więc nic mi to nie da ;-(
Ale znalazłem na ali anteny:
https://pl.aliexpress.com/item/1-Pair-Un...autifyAB=0
https://pl.aliexpress.com/item/3-x-Nowy-...autifyAB=0

Może je domontuje i zakupię kartę dell DW1830?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-03-2018, 12:07
Post: #78
RE: Xiaomi MiWiFi R3G przygotowanie routera do pracy z softem alternatywnym
(14-03-2018 00:09)szopen napisał(a):  proponuję ponownie wykonać obserwując czy nie kończą się błędami:
update scripts + update sources + build toolchain

wsparcie dla skryptu Prometheus

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=714487


Poradziłem sobie Wink ponoć w wersji Ubuntu 17 jest jakiś błąd. Ściągnąłem obraz z samym Prometeusz z ich strony. Poszło bez problemu Wink router sflashowany, dziękuję za ppradnik
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-03-2018, 12:17
Post: #79
Xiaomi MiWiFi R3G przygotowanie routera do pracy z softem alternatywnym
masz zatem doskonałe wyniki (moim zdaniem wręcz na granicy realnej możliwości chipsetów WiFi zastosowanych w tych routerach)

intel 9260 obsługuje nielegalną u nas szerokość kanału 160MHz w 5GHz i dzięki temu na R3P masz tak doskonałe wyniki
(w poście powyżej wniosę poprawki, bo 4T4R jest oczywiście legalne, a 160MHz nie - mój błąd)
nie widzę sensu zmiany karty, bo osiągnąłeś maksa możliwości obu routerów

chętnie bym zobaczył wyniki stamtąd (o ile masz dostatecznie szybkie łącze z internetem)
http://www.speedtest.net/pl

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-03-2018, 12:51
Post: #80
Xiaomi MiWiFi R3G przygotowanie routera do pracy z softem alternatywnym
Jak wrócę do domu to podeślę wyniki.
Na innym forum prowadzę dyskusję n/t karty Dell DW1830 3x3 1300Mbps na której teoretycznie można mieć linka 1300mbit na R3P i 3G. Stąd pytanie o anteny ;-). Wiem że na 2 też pójdzie ...
Kartę na ali można wyrwać za ok 31$ więc jest to taniej niż zmiana ap na obsługujący 160mhz (Wave2)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przy próbie pobrania łatki SSH w Xiaomi router 3g wyskakuje powiadomienie lolokm 44 40 927 14-03-2019 22:42
Ostatni post: lolokm
  Problem ze sparowaniem routera xiaomi 3g lolokm 9 17 225 12-03-2019 00:19
Ostatni post: szopen
  Xiaomi MiWiFi R3 (znany też jako MIR3 lub MI3) co zrobić dla współpracy z modemem Tomooo 18 30 192 11-12-2018 13:11
Ostatni post: szopen
  Router LTE - prośba o polecenie routera LTE do 400 zł. Maverick 7 6 477 16-01-2018 10:48
Ostatni post: jakubd
  Prośba o pomoc w konfiguracji routera Netgear AC810s jacek_w 3 5 348 23-08-2017 23:00
Ostatni post: jakubd