[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samsung Galaxy Young warto robić upgrade?
29-07-2018, 07:10
Post: #81
Samsung Galaxy Young warto robić upgrade?
szopen napisał(a):crystal diskmark mierzy nie tylko zapis sekwencyjny, co chyba zauważyłeś…

Tu dla 4K to wyniki od 0.8 - 1.6 w zapisie.

whiteindian napisał(a):Skaner multimediow jest nieznosny, kilka sposobow na niego widze w sieci bo spowalnia start i budzi sie nawet dwa razy.
Uzylem funkcji programu All-In-One Toolbox i jest znacznie lepiej, bo już mialem testowac cos na terminalu. Ponoc swietny do hibernacji jest Greenify

szopen napisał(a):po prostu nowsza karta będzie na nowszych flakach,

Karta 4GB class 4 tez moze byc na najnowszych flakach? Apka SD Insight pokazuje prawdę i rok produkcji.

Chyba test czasow dostepu jest tu kluczowy, bo przeciez te karty nie sa noname i powinny trzymac poziom. Tu h2benchw i IOMeter powinny pomóc choć z obsługą z wiersza poleceń słąbo widzę....
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2018, 13:11
Post: #82
Samsung Galaxy Young warto robić upgrade?
Adobe Flash na SGY https://forum.xda-developers.com/showthr...?t=2056900
Nie działa stream mimo to. Dodatkowo z innego poradnika wykonałem to:

For test :
-instal swf player (in market), and open the SWF file.
-open market and install IndoTV link
* Run IndoTV, if it works then you can stream Smartphone now
* Internet should be fast & stable for streaming

Sam player IndoTV się włącza, ale ani na firmowej aplikacji Youtube ani na przglądarce nie ma stream. Być może trzeba szukac innej przeglądarki albo coś źle robione. Albo mam liche nadzieje że stream jednak odpali.... Tej odpowiedzi nie rozumiem, jak to ustawić https://stackoverflow.com/questions/1486...ive-stream

PS. Nie wiem co sie dzieje, ale czasem po literce "ó" wskakuje mi czarno biala strona bez stylow, martwie sie ze strace to co wpisalem na forum, tu nie ginie.
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2018, 15:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-08-2018 15:54 przez szopen.)
Post: #83
Samsung Galaxy Young warto robić upgrade?
a YT nie wycofał się czasem już ze wsparcia flash na rzecz html5?

whiteindian napisał(a):PS. Nie wiem co sie dzieje, ale czasem po literce "ó" wskakuje mi czarno biala strona bez stylow, martwie sie ze strace to co wpisalem na forum, tu nie ginie.
w firefoxie nie ginie

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
01-08-2018, 16:15
Post: #84
Samsung Galaxy Young warto robić upgrade?
szopen napisał(a):a YT nie wycofał się czasem już ze wsparcia flash na rzecz html5?

ale nie na gingerbread hmm? https://stackoverflow.com/questions/1155...th-android

masz zrodlo o tym gdzies? moze ta wersja z pierwszego linka i tak za stara?
Z linka drugiego juz pisanego w 2013 wynikał ten sam problem "Live event playback is not supported on this client".

Lecz z MX Player u mnie część telewizji live startuje, duża część nie (nie wiem czemu tak, skądinąd kwestia praw autorskich wątpliwa).

szopen napisał(a):w firefoxie nie ginie

na forum jdtech nie, ale czasem gdzie indziej owszem.
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2018, 01:25
Post: #85
Samsung Galaxy Young warto robić upgrade?
whiteindian napisał(a):masz zrodlo o tym gdzies?
nie, po prostu tak mi świtało, odnośnie opisanego powyżej problemu niestety nie jestem w stanie pomóc, bo nie mam o tym bladego pojęcia

a VLC nie działa w andku 2.3?
jeśli znasz działający link do streamu wideo, to powinien go otworzyć (tak samo jak mx player), a jeśli czegoś nie ruszają inne playery to zwykle VLC otwiera
(za to głównym plusem mx playera są oddzielne paczki kodeków optymalizowanych pod konkretny sprzęt)

jakkolwiek jeśli chodzi o flasha to się nie interesowałem jakoś głęboko, ale jeśli mnie pamięć nie myli na starych androidach trzeba było mieć apkę od adobe

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
02-08-2018, 07:22
Post: #86
RE: Samsung Galaxy Young warto robić upgrade?
szopen napisał(a):(za to głównym plusem mx playera są oddzielne paczki kodeków optymalizowanych pod konkretny sprzęt)

masz rację, pod armv6, natomiast tutaj na przykład oglądam telewizję hiszpańską, ale nie mogę już zwykłego Polsat zobaczyć a) albo za wysokoa rozdzielczość b) albo cos z kodekami bo niby zaczyna działać po sekundzie krzyczy że nie otworzy. https://sites.google.com/site/mxvpen/download/legacy

szopen napisał(a):jeśli znasz działający link do streamu wideo

chyba to jedyna opcja i ostateczna tutaj, co do VLC znalazłęm archaiczną wersję vlc-armv6-20120511 v0.0.1, zadnej innej ale pewnie up to 1.0 cos tam jest lecz ta nie działa poprawnie.

szopen napisał(a):ale jeśli mnie pamięć nie myli na starych androidach trzeba było mieć apkę od adobe

Tak, dlatego zapodałem Ci linka, w jednej z opcji trzeba ręcznie umieścic biblioteki w katalogu data/data. Autorzy proponuja zeby sprawdzic doraznie pozniej czy dziala sam stream zewnetrzna aplikacja

whiteindian napisał(a):For test :
-instal swf player (in market), and open the SWF file.
-open market and install IndoTV link
* Run IndoTV, if it works then you can stream Smartphone now
* Internet should be fast & stable for streaming

Samo IndoTV tez potrzebowało dodatkowego kodeka, i po wlaczeniu wisi i czeka więc cos nie tak.

Są też niby przeglądarki juz z flashem na zas, jak Puffin - tu ma buga bo nie umie polaczyc poprawnie z netem po WIfi. Natomiast w Firefox Beta dziwne, ale odrzuca mi połączenia "https" https://forum.xda-developers.com/showthr...?t=1643785

Mi chodzi najbardziej o YouTube, czy w 2018 to się jednak da na Gingerbread.

Aplikacja typu HTML5 Supported for Android crashuje http://mobilehtml5.org/ Audio stream moze dzialac, video stream yt male szanse nawet po HTML5.... https://stackoverflow.com/questions/1155...th-android
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2018, 12:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-08-2018 12:13 przez szopen.)
Post: #87
Samsung Galaxy Young warto robić upgrade?
whiteindian napisał(a):ale nie mogę już zwykłego Polsat zobaczyć a) albo za wysokoa rozdzielczość b) albo cos z kodekami bo niby zaczyna działać po sekundzie krzyczy że nie otworzy
daj linka do tego streamu polsatu to spróbuję podejrzeć co to za kodek
jest jeszcze c) - po prostu dobrze się zabezpieczyli Tongue

PS nie zajrzałem wtedy w linka - po prostu wciąż pamiętam, że z flashem była zawsze jakaś rzeźba na androidzie (a jakoś można bez niego żyć)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
02-08-2018, 13:16
Post: #88
RE: Samsung Galaxy Young warto robić upgrade?
w tym linku jest zwykly Polsat to jakis nowy link ale wiekszosc tam to jednak "lewe" streamY, a blad taki sam jak dwa dni temu byl swiezy

do vlc w jakich formatach dolaczac URL, no i co z ta wersja VLC na andku 2.3.6?

dobre to ze dziala z MX-a, ale gdyby cudem stream z yt - po prostu odlot !

I koniec modernizacji tego fona przed robieniem moda. Ktos z wietnamu ma fanpage na facebook, twierdzi tez ze sam zrobil to od nowa, klawiature trzeba wgrac rowniez czy to gimnazjum?. http://bit.do/etgcy


Załączone pliki
.zip  pl_310718_iptvsource_com.zip (Rozmiar: 616 bajtów / Pobrań: 222)
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2018, 14:21
Post: #89
Samsung Galaxy Young warto robić upgrade?
nie mam bladego pojęcia, na SS widać charakterystyczne elementy dla CM, ale bez wgrania się nie przekonasz

jeśli znajdę SGY (tego w wersji vodafone, ale nie mam siły na porządki) to jest twój do eksperymentów (mocno "styrany", ale chyba nadal sprawny) jeśli tylko pokryjesz koszt wysyłki

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
02-08-2018, 16:06
Post: #90
Samsung Galaxy Young warto robić upgrade?
a co z tym m3u co podeslalem?

ok lecz lato, teraz to i tak bym tego nie robil, ale jestem zainteresowany (jakby co dam na PW), meczylem temat, dlubiac w apkach dwa tygodnie, gdyby go sprzedawali po tym jak go przyspieszylem wtedy, lepszy fonik na starcie, na dzialke czy w lesie, launcher naprawde robi robote Smile
[Obrazek: HxjLNVV.jpg]

szopen napisał(a):jakkolwiek jeśli chodzi o flasha to się nie interesowałem jakoś głęboko, ale jeśli mnie pamięć nie myli na starych androidach trzeba było mieć apkę od adobe

a co z opcja zeby otweirac nie poprzez wersje mobilna a komputer, to samo? (kaze mi logowac do yt z poziomu jakiejs opery wiec nie sprawdzilem)
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2018, 17:10
Post: #91
Samsung Galaxy Young warto robić upgrade?
nic - tam po prostu nie ma żadnego działającego streamu (ktoś wyłączył tuner?)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
02-08-2018, 17:19
Post: #92
Samsung Galaxy Young warto robić upgrade?
czyli to i tylko przez MX Player jest opcją dla youtube.

Fajna skórka co, kontaktowalem sie z autorem, napisal ze to prehistoria ten projekt, wspaniala AndroidPhone7 na ADWLauncher 1. WIelu pisalo czemu oni nie biora za nia kasy wtedy. Z drugeiej strony nie da rady tam wgrac ikon folderow (z metro) mimo tutoriali ktore przejrzalem, a szkoda......

kovdev - "It's been so long since we've worked on that project that the details are lost to us."
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2018, 18:09
Post: #93
Samsung Galaxy Young warto robić upgrade?
nie bardzo rozumiem co ma piernik do wiatraka YT to YT (tu jest zestaw kodeków używanych przez google)

a streamy na żywo z cudzych tunerów to streamy na żywo z cudzych tunerów Tongue (a tu transport stream czyli *.ts zawierający to co daje nadawca - zazwyczaj h264 w rozdzielczościach od biednego sd po fullhd i z różnistym bitrate'm)


co do zdjęcia to nie wiem co tam takiego czadowego Tongue ale zegarek to akurat znam (zajmuje praktycznie zerowe zasoby)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
02-08-2018, 20:40
Post: #94
Samsung Galaxy Young warto robić upgrade?
szopen napisał(a):co do zdjęcia to nie wiem co tam takiego czadowego

to jest czesc launchera, gdyby te ikony co byly domyslnie rzekomo laczone z nim tam jeszcze byly, to odlot....

to niby co, zostawic temat tego streama z youtube, bo na zywo mozna w gorszej jakosci bez zaciec zobaczyc cos, zwlaszcza ze duzo live tylko jest na zywca tam co mnie interesuje, czyli na yt. No zwykly link z yt na zywo wkleic do mx playera. PS> do tego mx-a masz poza tym jakies namiary na .m3u polskich stacji tv?
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2018, 02:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2018 02:55 przez szopen.)
Post: #95
Samsung Galaxy Young warto robić upgrade?
whiteindian napisał(a):masz poza tym jakies namiary na .m3u polskich stacji tv?
1) tak edukacyjnie *.m3u to jest uniwersalny format playlisty, z wczesnych czasów powstawania formatu mp3
(stąd taki skrót od "Mp3 Url")
otwórz sobie taki plik w edytorze tekstu (choćby w notatniku Tongue), a zobaczysz jak jest zbudowany
teraz takie pliki używa się do playlist wszelkiego rodzaju
miało być jeszcze parę słów, ale nie chce mi się tego ciągnąć - użyj google (ale na polskojęzycznej wiki są błędne informacje)

2) druga sprawa jest niestety nieco przykra - na publicznym forum, randomową osobę z internetu pytasz o coś, na co jest odpowiedni paragraf KK…

3) i ostatnia: najbardziej zabawne jest to kogo pytasz… chyba nic o mnie nie wiesz, ani kim jestem, ani czym się zajmuję, a już w szczególności jakie mam poglądy na temat piractwa, czy kradzieży własności intelektualnej i innych zblizonych tematów (a niektórzy userzy już wiedzą jakie mam na to spojrzenie Tongue)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
03-08-2018, 06:03
Post: #96
Samsung Galaxy Young warto robić upgrade?
szopen napisał(a):chyba nic o mnie nie wiesz, ani kim jestem, ani czym się zajmuję, a już w szczególności jakie mam poglądy na temat piractwa, czy kradzieży własności intelektualnej i innych zblizonych

nie rozumiem, odpisałeś jakbym pracował w policji a czy może jakiś tajniakiem był Big Grin

szopen napisał(a):jeśli znajdę SGY (tego w wersji vodafone, ale nie mam siły na porządki) to jest twój do eksperymentów (mocno "styrany", ale chyba nadal sprawny) jeśli tylko pokryjesz koszt wysyłki

OK, tematu SGY Twojego nie ma, zresztą od początku o tym wiedziałem Smile

Pytam o MUX ogolnie powszechny, WPPilot ma ogólnie dostępną aplikację, ale nie działa ani na 2.3.6 ani na jednordzeniowym procesorze źródła HD nierealne.

szopen napisał(a):druga sprawa jest niestety nieco przykra - na publicznym forum, randomową osobę z internetu pytasz o coś, na co jest odpowiedni paragraf KK…

Nie jest paragraf, bo gdybyś był "randomową" to nie miałoby znaczenia że jesteś moderatorem. A gdybyś miał w tym interes, tym bardziej nie powielał byś błędnych wniosków na ten konkretnie temat. Więc nie wiem o jakich źródłąch wiedzy mówisz.

Ja tu piszę o Polsce, a nie o normie w cywilizowanym świecie, które to respektuje.
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2018, 09:37
Post: #97
RE: Samsung Galaxy Young warto robić upgrade?
Korespondowałęm z dwoma osobami (Wietnam i Bangladesz). Aktualnie testuję CMX11.

Wnioski:
1) brak wideo chat
w zasadzie tylko dla armv7 (ponoć kiedyś pod armv6 aplikacja Tango obsługiwała tylko) http://access.ecs.soton.ac.uk/blog/synot...-browsers/

"I don't think h264 support is possible. Without hardware acceleration, h264 encoding is slow already, but if you lack vector instructions support, it would produce completely unusable results.

There's a good reason why companies (even Google) drop older-tier hardware when introducing new features to the newer OS."

2) brak live stream na youtubie


Jak wyżej w korespondencji ze mną autor aplikacji IP Webcam Pavel Khlebovich

"H264 decoding and H264 encoding is two totally different beasts. Those use the similar API, though. And it seems to be broken for one reason or another on your device. And I predict that your device does have power to play h264, doesn't have power to encode h264, but the API is broken for both (because testing for ROMs is very poor)."

3) problemy z obsługą Google Service.

- rozrzut wielkości paczej gapps w sieci do pobrania
- aplikacje w nowszych wersjach potrzebują nowszych wersji Google Service
- banowana przez Google aplikacja Lucky Patcher zawodzi

Na XDA próbowano cyfrowo podpisywać https://forum.xda-developers.com/showthr...?t=2174013

4) brak kompatybilności z Voice Searching
Usługa ta różnie się nazywała od powstania (teraz to Google App w wyższych wersjach ponoć psuje telefon).
Niestety bardzo przydatna dla osób z chorym wzrokiem, przy tym małym ekranie jakośc łątwiej było na stockowym fw napisać sms...

Na innym starym temacie (nie wiem cz ma związek bo u mnie najnowsze Link2SD działa) "App2SD, Link2SD and Mounts2SD are not recommended for use with any OTA-enabled ROMs, as they break delta updates, and may cause problems during full upgrades." http://cm11galaxyyoung.blogspot.com/2014...-y-gt.html
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2019, 10:17
Post: #98
Samsung Galaxy Young warto robić upgrade?
Podsumowanie: CM9.2 z xda okazał się być strzałem w dziesiątkę.
https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewto...6#17682416
Szkoda, że cięzko o skókę dla Trebuchet, białą która pasuje pod dpi wyświetlacza jak ta https://play.google.com/store/apps/detai...e.santoryu

Temat do zamknięcia Big Grin
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  "Demo" smartfona Samsung Galaxy S6, czy coś to warte? zurich 2 4 837 24-01-2018 00:21
Ostatni post: szopen
  Yotaphone 2 YD206 upgrade do androida 5.0 arek 1 4 820 27-01-2017 11:34
Ostatni post: jakubd
  Samsung Galaxy Note 5 - porażka roku z rysikiem jakubd 7 7 275 28-08-2015 15:14
Ostatni post: jakubd
  Samsung Galaxy S6 i S6 edge czy warto? spag 0 3 486 01-04-2015 12:56
Ostatni post: spag
  dzwonek sms w galaxy y duos warmetao 1 4 601 01-03-2013 20:03
Ostatni post: szopen