[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rebtel = nolimit minut + nolimit SMS/MMS + 1GB netu za darmo :P
12-10-2018, 14:08
Post: #41
Rebtel = nolimit minut + nolimit SMS/MMS + 1GB netu za darmo :P
Już żałuję, że dzielę się wiedzą. Jest ponoć 10 000 starterów, a sam bym przeniósł jeszcze mój główny nr, jeśli ten co przeniosłem potestuję i będzie ok.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-10-2018, 14:16
Post: #42
Rebtel = nolimit minut + nolimit SMS/MMS + 1GB netu za darmo :P
Wierzysz w takie marketingowe zapewnienia?
Jeśli ten model sprzedaży będzie przynosił zyski, to tych starterów będzie odpowiednio więcej, natomiast jeśli tych zysków nie będzie, marka może zniknąć z naszego rynku szybciej niż weszła.

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-10-2018, 14:32
Post: #43
Rebtel = nolimit minut + nolimit SMS/MMS + 1GB netu za darmo :P
A co z numerami, które się do nich przeniesie? Mogą tak z dnia na dzień zlikwidować obsługę numeru i to w dzisiejszych czasach, gdy pełno ludzi ma 2FA na telefon? Big Grin

Ja też póki co przeniosłem sobie tylko testowy numer, tj. jeden z tych co mi na RBM zostały przy testowaniu oferty odnowa, która nie zyskała u mnie większego zainteresowania i chcieli pobrać kasę za tydzień, a że było 0 zł, to pewnie by skasowali numer. To zrobiłem z tego rwk na 2 tygodnie bez doładowania i chciałem zobaczyć co się stanie z tym rebtelem. Big Grin Mam w sumie u siebie 3 virginy, które zaraz na początku roku stracą tego darmowego freemium, no to zamiast kasować numery, to bym je sobie przeniósł, tak by te smartfony jakoś działały przy niezbyt wysokich nakładach finansowych. Big Grin

A poza tym, nawet jakbyś Ekonomista nie napisał o tym ile numerów można do nich przenieść, to ja bym i tak po pomyślnym przeniesieniu numeru odpytał ich o to, a potem i tak bym napisał tutaj na forum. Także to nie jest "wiedza", bo support to każdy umie zapytać. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-10-2018, 14:46
Post: #44
Rebtel = nolimit minut + nolimit SMS/MMS + 1GB netu za darmo :P
Siedziba firmy jest w Luksemburgu, gdzie ponoć "wspólnoeuropejskie" prawo nie sięga, więc zasadniczo może być różnie.
Nigdy się jakoś specjalnie nie interesowałem co się dzieje z numerami z pul upadłych firm (ale w przypadku kilku MVNO dziś już nieistniejących oferowano bodajże transfer numeru do macierzystego MNO lub ewentualnie gdziekolwiek, ale czas na transfer był ograniczony).

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-10-2018, 20:38
Post: #45
Rebtel = nolimit minut + nolimit SMS/MMS + 1GB netu za darmo :P
morfik napisał(a):A poza tym, nawet jakbyś Ekonomista nie napisał o tym ile numerów można do nich przenieść, to ja bym i tak po pomyślnym przeniesieniu numeru odpytał ich o to, a potem i tak bym napisał tutaj na forum. Także to nie jest "wiedza", bo support to każdy umie zapytać. Big Grin

Nie myślałem a Tobie tylko o niezarejestrowanych użytkownikach (których od czasu wieści o zakończeniu DIL'a jest non stop przynajmniej 70-u na raz), którzy mogą się jednak połasić na sieć, która ogólnie chyba wielkiej kampanii reklamowej jeszcze nie robi. A Twoja deklaracja przeniesienia czterech nrów tylko mnie w tym utwierdziła. Weź spójrz choćby ile lajków czy tam plusów ma wstawka na pepperze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-10-2018, 20:56
Post: #46
Rebtel = nolimit minut + nolimit SMS/MMS + 1GB netu za darmo :P
A jak się Wam kończył proces przenoszenia numeru i tego podpisywania cyfrowego dokumentów?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-10-2018, 21:15
Post: #47
Rebtel = nolimit minut + nolimit SMS/MMS + 1GB netu za darmo :P
Potwierdzeniem "finiszu" i mejlem o podpisaniu z innej domeny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-10-2018, 21:20
Post: #48
Rebtel = nolimit minut + nolimit SMS/MMS + 1GB netu za darmo :P
A po takim mailu:

All parties have completed Please DocuSign: MNP Request (...@...).

To sign the PowerForms document, Click the link below...

Coś jeszcze było?
Bo klikam to "below" i przechodzę na nowo do podpisywania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-10-2018, 21:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-10-2018 21:49 przez szopen.)
Post: #49
Rebtel = nolimit minut + nolimit SMS/MMS + 1GB netu za darmo :P
Przejrzałem pocztę i następnym krokiem była prawdopodobnie wizyta kuriera (czy tam "ambasadora") z kartą SIM (po wcześniejszych ustaleniach telefonicznych).

PS i tu się chyba kryje cały myk marketingowy tej sieci - "ambasadorzy" mają z tego co zrozumiałem 10GB (+ nolimit) za darmo, więc w grupie docelowej (gimnazjaliści/uczniowie/studenci) reklamę mają za free, a przy okazji w takiej grupie docelowej chyba mało kto mieści się w 1GB miesięcznie (a może i nikt?) więc i dochody murowane.
Ciekawe czy dodatkowo nasze dane zostaną sprzedane (w celach marketingowych), coś czuję, że tak.

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-10-2018, 22:15
Post: #50
RE: Rebtel = nolimit minut + nolimit SMS/MMS + 1GB netu za darmo :P
(12-10-2018 21:20)tps4 napisał(a):  A po takim mailu:

All parties have completed Please DocuSign: MNP Request (...@...).

To sign the PowerForms document, Click the link below...

Coś jeszcze było?
Bo klikam to "below" i przechodzę na nowo do podpisywania.

To nie ma znaczenia. Ja też myślałem, że trzeba coś w tej kwestii jeszcze zrobić ale zapytałem o to support i powiedzieli, że zgłoszenie jest już kompletne (jak masz podpisane dokumenty w pdf na mailu) i już nic nie trzeba robić.

(12-10-2018 21:40)szopen napisał(a):  Przejrzałem pocztę i następnym krokiem była prawdopodobnie wizyta kuriera (czy tam "ambasadora") z kartą SIM (po wcześniejszych ustaleniach telefonicznych).

Do mnie nikt nie dzwonił, dostałem tylko info na maila, że kurier będzie paczkę chciał dostarczyć dziś. Kurier DPD przyszedł, dał paczkę i po 2s go już nie było. Big Grin

(12-10-2018 21:40)szopen napisał(a):  Ciekawe czy dodatkowo nasze dane zostaną sprzedane (w celach marketingowych), coś czuję, że tak.

I co oni z tymi danymi zrobią?

I btw: można już rejestrować nowe numery, nie trzeba przenosić -- jest opcja w formularzu do wyboru.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
[-] 1 użytkownik podziękował użytkownikowi morfik za tę wiadomość:
tps4 (2018-10-12)
12-10-2018, 22:17
Post: #51
Rebtel = nolimit minut + nolimit SMS/MMS + 1GB netu za darmo :P
morfik napisał(a):I co oni z tymi danymi zrobią?
telemarketing?

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-10-2018, 22:40
Post: #52
Rebtel = nolimit minut + nolimit SMS/MMS + 1GB netu za darmo :P
E tam, teraz każdy telefon z andkiem ma banlistę i możesz sobie klasy numerów pobanować albo blokować nieznajomych "by default". Big Grin Do mnie przez ostatnie 3 lata żaden marketer nie dzwonił.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-10-2018, 23:29
Post: #53
Rebtel = nolimit minut + nolimit SMS/MMS + 1GB netu za darmo :P
Do mnie dzwonią co tydzień, a mam naprawde długą banlistę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-10-2018, 23:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-10-2018 23:46 przez morfik.)
Post: #54
Rebtel = nolimit minut + nolimit SMS/MMS + 1GB netu za darmo :P
Hmm, ja nie mam żadnego numeru na banliście i nie dzwonią... Może jakiś inny czynnik wchodzi w grę? Zablokowane numery zastrzeżone? A może po prostu oni mnie dodali do swojej czarnej listy, bo co jak co ale ja tam zawsze o seksie gadałem z tymi marketerami (bez względu na płeć) i próbowałem się z nimi na rankę umówić. Nigdy mi się nie udało ale śmiechu to było naprawdę sporo. Big Grin

A i tak apropo, czy da radę tam u nich włączyć te usługi blokowania sms premium i tych numerów zastrzeżonych?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-10-2018, 10:12
Post: #55
Rebtel = nolimit minut + nolimit SMS/MMS + 1GB netu za darmo :P
Wczoraj dostałem starter, ale sprawdzałem dziś starą kartę i nadal działa. Ciekawe ile to potrwa. Jakbyś @morfik już miał przeniesiony aktywny SIM Rebtel to sprawdź proszę jakość rozmów i działanie i daj znać tu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-10-2018, 10:26
Post: #56
Rebtel = nolimit minut + nolimit SMS/MMS + 1GB netu za darmo :P
No ja pytałem się ich wczoraj czy coś jest nie tak, bo w sumie nigdy mi się numeru i tak nie udało przenieść i nie wiem jak to wygląda, to mi powiedzieli, że numer zostanie przeniesiony wczoraj. Dziś wygląda jednak na to, że nie został. Może w weekend nie przenoszą? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-10-2018, 10:34
Post: #57
Rebtel = nolimit minut + nolimit SMS/MMS + 1GB netu za darmo :P
No to jakaś komuna. Do playa idziesz wieczorem ze starterem, dostajesz ich starter i rano masz przeniesiony.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-10-2018, 10:38
Post: #58
Rebtel = nolimit minut + nolimit SMS/MMS + 1GB netu za darmo :P
Może coś nawaliło. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-10-2018, 12:33
Post: #59
Rebtel = nolimit minut + nolimit SMS/MMS + 1GB netu za darmo :P
Do mnie sim przyszła wczoraj, no cóż działa. Plus ma u mnie lepszy zasięg niż orange. Docelowo będę wpinał do radia w samochodzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-10-2018, 12:55
Post: #60
Rebtel = nolimit minut + nolimit SMS/MMS + 1GB netu za darmo :P
A z jakich sieci przenosiliście? I czy ma znaczenie jeśli np. ma się w RBM i poda Play lub odwrotnie? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rebtel - Sieć nastawiona na migrantów,a dostępna bardzo lokalnie-czy nie?;) Ekonomista 10 7 377 08-07-2018 12:53
Ostatni post: grzech1991
  LTE za darmo! (niestety jedynie w Radomiu :) ) pawelarc 13 10 428 25-01-2013 21:04
Ostatni post: jakubd
  mBank prawie za darmo hansolowski 5 12 166 01-02-2012 01:12
Ostatni post: jakubd