[-]
Szybkie szukanie

Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje przebudowy działów - wrzesień 2019
11-09-2019, 00:07
Na razie zmieniłem kolejność, bo to da się zrobić szybko Smile

dalej to:
Forum-ciekawe-promocje-i-oferty -> nie-telko
+ Promocje telekomunikacyjne

Popieram "nierobienie" z tego forum telepolis, tam mogą robić takie działy dla poszczególnych operatorów.

Uwaga ogólna - pamiętać warto, że ludzie trafiają tu z google prosto do konkretnych postów/wątków, a rzadko siedzą na forum jak my Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
11-09-2019, 14:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-09-2019 14:00 przez szopen.)
a zatem do konkretów: proponuję w ramach obecnych porządków "recykling" 2 działów:

- "Alternatywy" -> przeniesienie do grupy "LTE, 4G, 3G i 2G" oczko niżej niż obecne "Oferty operatorów" przemianowanie na ??? nie mam pomysłu jak, ale powiedzmy, by zawierał "promocje (taryfowe, krótkoterminowe) operatorów GSM"
+ kwestia porządków w ofertach promocyjnych…

- "Support in English" -> przeniesienie do grupy "LTE, 4G, 3G i 2G" 2 oczka niżej niż obecne "Oferty operatorów" i przemianowanie na ??? też brak pomysłu, ale by obejmował "oferty zagraniczne + krajowe stacjonarne i inne cuda związane z dostępem do internetu itd.", czyli by był takim uzupełniającym w stosunku do pozostałych nowych/zmodyfikowanych
pojedynczy obecny wątek się przeniesie i podwiesi w jakimś dziale związanym z Aero2 BDI - edit przeniesiony do 1 działu w Aero2
i tu zostaną wrzucone (i podwieszone, jeśli tylko zawierają jakieś sensowne informacje) wątki o zagranicy + konieczne przejrzenie innych działów i przeniesienie informacji (wątków) o dostępie stacjonarnym/satelitarnym/światłowodach itd.

pozostałe zmiany

- "Oferty operatorów" zmiana nazwy na "Oferty operatorów komórkowych" + doprecyzowanie, że tam mają być tylko stałe taryfy + promocje długoterminowe, w nim pozostaną podwieszone kody USSD/MMI

- "Ciekawe promocje i oferty" - doprecyzowanie, że to ma dotyczyć promocji "pozataryfowych", jakkolwiek pozostawiłbym tam miejsce dla promocji w których przedmiotem jest sprzęt (nawet jeśli dotyczy to operatora komórkowego, główny problem to realny brak takich promocji, bo na kampanie reklamowe abonamentów to tu miejsca nie ma…)
w zasadzie już stamtąd przeniosłem wszystkie wątki "nie na temat"
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-09-2019, 13:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-09-2019 14:12 przez szopen.)
ponieważ ruchu w tym temacie brak, sam się wziąłem za poprawki działów, mam nadzieję, że po zmianach wszystko będzie nadal działało poprawnie

1) powstały 2 nowe działy, w celu uporządkowania ofert operatorskich i promocji
2) ostatecznie likwidację działu angielskiego wsparcia BDI odsunąłem w czasie do momentu likwidacji BDI
3) natomiast "alternatywy" idą do recyklingu (po przesunięciu wątków do pasujących działów idzie do likwidacji)
4) zmieniłem kolejność niektórych działów (by sąsiadujące ze sobą były możliwie pokrewne)
25-09-2019, 15:29
Pozostaje jeszcze robota dla pozostałych moderatorów - trzeba przejrzeć działy i ewentualnie poprzenosić wątki do miejsc bardziej pasujących (w szczególności chodzi o przegląd "Oferty operatorów komórkowych").
25-09-2019, 22:03
Czekaj. Jutro ogarnę.
25-09-2019, 22:24
Czego mam dokładnie szukać? Mogę w sobotę zacząć, z czego do czego przerzucić?
25-09-2019, 22:42
do ogarnięcia zostały
Oferty operatorów komórkowych
Promocje operatorskie
Pozostali operatorzy

warto sprawdzić te 2 ostatnie działy czy zwykły użytkownik tam może normalnie pisać (nie wiem czy wszystkie uprawnienia są OK) a nie mam siły sprawdzać

w szczególności trzeba przejrzeć ten pierwszy i prawdopodobnie poprzerzucać co nieco do 2 pozostałych

oprócz tego jeśli są jakieś świeże pomysły to piszcie, niestety większość ruchu to czytelnicy (nie posiadający kont), którzy trafiają z wyszukiwarek, więc jakaś totalną rzeźba z formą forum chyba nie ma głębszego sensu
26-09-2019, 17:46
Przeniosłem promocyjne oferty z "Oferty operatorów komórkowych" do
"Promocje operatorskie". Na razie to tyle. Nie mam czasu na dalsze działania teraz.
Odpowiedz