[-]
Szybkie szukanie

Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internet w samochodzie
12-05-2018, 22:27
Internet w samochodzie
kaliope napisał(a):To może internet w T-mobile? Oni chyba mają najlepszy zasięg
Witki mi opadają jak to czytam. Każdy operator ma dziury i miejsca z super zasięgiem i każdy ma inne. Sprawdź tam, gdzie potrzebujesz najwięcej i tyle.
kaliope napisał(a):może wziąć 10giga za 10zł miesięcznie
Oferta sprawdzona i całkiem niezła, bez jakiś dziwnych zapisów.
kaliope napisał(a):Co to znaczy internet mobilny?
Tyle, że przez sieć GSM, a nie po kablu np. w ramach WLR z TPSA/Orange w technologii ADSL. To nic więcej nie znaczy.
Oferta domowa, o ile ciągle to działa, to taki wynalazek, który działa w zasięgu kilku BTSów i tutaj jest jakiś większy limit (nie ma "bez limitu" w żadnej sieci) a poza tą strefą domową limit jest niższy. W każdej ofercie musisz doczytać takie szczegóły.
kaliope napisał(a):Albo kurcze coś muszę zrobić z telefonem. Mam Xiaomi 4x i on właśnie coś się nie lubi ze sprzętem w aucie.
Pogrzeb w ustawieniach.
1. Aktualizuj ROM do najnowszego stabilnego (albo DEV jak lubisz grzebać)
2. Sprawdź opcje dotyczące pasma (czasem jest przełączanie między 2,4 i 5 GHz) oraz innych parametrów sieci, np. nazwa bez dziwnych znaczków, czy rodzaj szyfrowania, eksperymentalnie spróbuj bez, choć odradzam na dłuższą metę.)
Czasem faktycznie są niskopoziomowe niezgodności sprzętowe i nic nie poradzisz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
15-05-2018, 02:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2018 14:23 przez szopen.)
Internet w samochodzie
jeszcze moje 3 grosze
każdy operator ma dziury w zasięgu, ale Play to niestety ma tych dziur tyle co sitko (w porównaniu do pozostałych) dlatego jako jedyny stosuje na dużą skalę roaming krajowy (ale tylko w taryfach głosowych)

nie pisałeś wcześniej nic o tym, że głównym zastosowaniem ma być radio internetowe - multimedia niestety żrą sporą ilość danych, natomiast do "gołej" nawigacji online (również do serwisów typu yanosik) 300MB/m-c wystarcza w zupełności (mapy są przesyłane wektorowo, a powiadomienia o zagrożeniach to w zasadzie dane tekstowe, nawet natrętne reklamy w Yanosiku nie zjadają za dużo danych, jedynie widok satelitarny w mapach google jest "dano-żerny") zasadniczo wspomniane Freemium jest tylko przykładem możliwie bezkosztowego dostępu do sieci

"10giga za 10zł" wydaje się trafiać w twoje potrzeby
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-05-2019, 15:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2019 15:37 przez kaliope.)
Internet w samochodzie
Minął rok i skończyła mi się karta internet na rok za 50zł. Byłem nawet zadowolony, choć rzeczywiście internet był tylko w zasięgu PLAY, czyli nie było roamingu, z czego play słynie. Niestety już nie ma tej oferty. W tej chwili myślę o ofercie internet elastyczny 10 giga za 10zł. Pytanie czy tu też będzie internet tylko w zasięgu play? W Tmobile już nie oferty 10zł za 10giga. Mają coś za 20zł, ale nie chce takich dodatkowych kosztów miesięcznych.
15-05-2019, 19:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2019 19:57 przez jakubd.)
Internet w samochodzie
Jak masz tę kartę to można dokupić chyba pakiet kolejny za 50 PLN? Czy całkiem zlikwidowali?
Mój pakiet ciągle ważny, więc nie mam jak sprawdzić czy się da ponownie aktywować, ale ogólnie działa:

24 GB na rok
Pakiet 2 GB przyznawany co miesiąc przez 12 miesięcy. Starter jest aktywny przez rok bez konieczności doładowywania konta.
Odpowiedz