[-]
Szybkie szukanie

Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internet mobilny za granicą - Włochy
03-05-2017, 15:28
IP masz brytyjski, wiec cały ruch będzie szedł przez UK
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
10-05-2017, 20:52
RE: Internet mobilny za granicą - Włochy
Mam pytanko, na stronie three po zalogowaniu i wybraniu Ad-on mamy formy płatności kartą i komunikat " We only accept cards that are registered to a UK address." zadziała to z kartą PL?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-05-2017, 21:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2017 21:31 przez szopen.)
wątpię,
no chyba, że masz konto w polskim banku założone na brytyjski adres Tongue

a tak poza konkurencją to podobną ofertę do opisanej powyżej "3 UK" ma obecnie bodajże sieć Wind IT (po połączeniu z "3 IT"), z pewnością dla kogoś przebywającego na terenie IT będzie ona wygodniejsza niż coś adresowanego do obywateli UK
(choć z drugiej strony jeśli chodzi o możliwości doładowań z PL zapewne wersja UK jest u nas dostępniejsza)

oczywiście jak zawsze i wszędzie preferowani są miejscowi "tambylcy", a dla turystów jest taryfa na gorszych warunkach, ale jeśli ktoś zna język itd. to skorzystanie z oferty "dla miejscowych" powinno być możliwe (w końcu jesteśmy w UE i trzeba z tego korzystać póki jesteśmy…)

PS "ad-on"y możesz włączyć ze środków będących na głównym saldzie z doładowania dowolną metodą
10-05-2017, 21:45
Na innym forum podano jak sobie poradzić i to działa z voucherem

a) brytyjska karta płatnicza i doładowanie bezpośrednio na stronie three
b) polska karta płatnicza i zakup vouchera na http://www.mobiletopup.co.uk/three i za jego pomocą doładowanie konta na stronie three
10-05-2017, 23:54
o czym wspomniałem powyżej
szopen napisał(a):"ad-on"y możesz włączyć ze środków będących na głównym saldzie z doładowania dowolną metodą

ale miło że się podzieliłeś konkretami, bo aktualnie siedzę wyłącznie w PL i nie jestem na bieżąco
17-05-2017, 10:22
Czesto jest tak z 3 UK ze oni maja problem z telefonami i tez blokują Internet, mnie sie zdarzyło. Nagle w okolicy lotniska w Wenecji przestał działać Internet, po wylądowaniu w Krakowie tez nie bylo chwile potem wrócił. Generalnie dopuszczają internet tylko dla telefonów (nawet tablety blokują jesli nie ma funkcji call) bez tetheringu w kartach "nie data".

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
18-05-2017, 00:10
(17-05-2017 10:22)spag napisał(a):  Czesto jest tak z 3 UK ze oni maja problem z telefonami i tez blokują Internet, mnie sie zdarzyło. Nagle w okolicy lotniska w Wenecji przestał działać Internet, po wylądowaniu w Krakowie tez nie bylo chwile potem wrócił. Generalnie dopuszczają internet tylko dla telefonów (nawet tablety blokują jesli nie ma funkcji call) bez tetheringu w kartach "nie data".

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Jestem już parę dni we Włoszech, to wypowiem się na temat działania internetu mobilnego we Włoszech

Jeżeli chodzi o 3 Three to kartę oraz doładowania zakupiłem w PL na Allegro. Potem zakupiłem Add-on z 12GB internetu za 20 funtów. Aktualnie wykorzystałem 3GB. Karta jest włożona do mobilnego routera Wi-Fi Huawei. Dwa urządzenia spokojnie działają jednocześnie. Na telefonie nie było możliwe udostępnienie internetu.

Co do lokalnych ofert, to:
-WIND - 30GB za 45€
-TIM - 30GB za 25€ (15GB na dzień i 15GB na noc)

W WIND dostępne były też mniejsze pakiety, ale nie pamiętam dokładnie. Jeżeli chodzi o czas aktywacji, to WIND (ok. 2h), a TIM dopiero następnego dnia. Wszystko załatwiamy w salonie.
Odpowiedz