[-]
Szybkie szukanie

Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cebulowe łzy.
05-12-2018, 18:39
Cebulowe łzy.
Poruszasz tyle wątków w jednym poście, że trudno się odnieść do czegokolwiek. Za szybko zmieniasz tematy, usuwasz posty, a forum to nie messenger. Nawet pisanie w dziale Hyde Park ma jakieś ramy i formę. Jak chcesz tak pisać to proponuję PW, ale wątpię, że znajdę czas na jakieś głębsze tematy filozoficzne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
05-12-2018, 18:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-12-2018 18:45 przez whiteindian.)
Cebulowe łzy.
Tamten moderowałem, bo pisałem jakieś prywatne rzeczy. Tu odniosłęm się do tego co napisałęś.

Masz rację, bardzo dużo piszę na massangerze, i mam po kilkanaście zakładek w których sporo rzeczy robię na raz. Sorry, jeśli zaczął się bałągan.

Filzoofia to poezja jak powiedział Wittgenstein. Ludzie to raczej filozofują dzisiaj, a to określenie pejoratywne.

jakubd napisał(a):Co do gruchnięcia - nie spodziewam się zanadto z jednego powodu - operatorzy coraz mniej zarabiają na podstawowych usługach, nie ma konkurencji już ze strony Play, a RLAH dodatkowo jedzie im po plecach. Więc słabo to widzę.

Chodziło mi tylko o kwestię Internetu, paczki po 100GB miesięcznie są wszędzie, kogo to rusza?

Ekonomista napisał(a):Tymczasem czekam płacząc i płacąc głupiemu żółtemu stworkowi, aby za pół roku mieć 80 GB i szeroki lejek za garść złociszy.

Lejek 2Mbps nie pogardziłbym w nju....A może te lejki będą większe o!
05-12-2018, 19:50
Cebulowe łzy.
whiteindian napisał(a):Po analizie uważam, że za dużo ofert w okolicach 100GB/30PLn się kumuluje i będzie kumulować.
Konia z rzędem temu kto mi wskaże linkiem ofertę 100GB/30 PLN/m-c. I nie mówię o 40 PLN ani o 100GB po roku.
05-12-2018, 19:58
Cebulowe łzy.
Ja opieram swój sąd na czym innym, bo mam aktualnie 120GB/29PLN w nju za lojalność. I jeśli to jest ściana na następny rok, pytanie brzmi czy oni szykują coś ekstra, bo chyba coś chcą zrobić z tym, jeśli nie - do widzenia. (ale włąśnie na dzisiaj nie ma nic lepszego)....
Odpowiedz