[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cebulowe łzy.
04-12-2018, 12:26
Post: #1
Cebulowe łzy.
Opanował mnie nostalgiczny nastrój. Wszystek co dobre minęło i odeszło w zapomnienie. To był tragiczny rok, ale przynajmniej już jesień za oknem.


Jakże radosne (choć krótkie) były darmowe rozmowy w Virgin Mobile - to one zakończyły się pierwsze.


Po tym gruchnęła tragiczna wieść o zakończeniu wszak zacnej promocji "DIL" w Red Bull Mobile. Ile to człek się nie na internetował...


Światło nadziei pojawiło się niedługo później w postaci szwedzkich wybawców spod znaku Rebtel, jednakże historia po raz kolejny dowiodła , aby Szwedom nie ufać.

Cóż nam pozostaje na otarcie łez, kiedy nawet Play Next na te pół roku nie chce nic dać za uśmiech do kuriera?

Już tylko stare kapcie i wyczekiwanie jutrzenki - a nóż coś się zadzieje i rozbłyśnie żar w mym sercu(?)

Tymczasem czekam płacząc i płacąc głupiemu żółtemu stworkowi, aby za pół roku mieć 80 GB i szeroki lejek za garść złociszy.
...Pozdrawiam Was w ciszy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
04-12-2018, 13:29
Post: #2
Cebulowe łzy.
Ja mam Virgin do lutego z Freemium.

Po analizie uważam, że za dużo ofert w okolicach 100GB/30PLn się kumuluje i będzie kumulować.

Będzie mocne gruchnięcie jak z armaty od jakiegoś operatora. Czuć to.

DIL - kto siedzi długo w nju temu starczy lecz lejek by dali wyższy.

Virgin MINI to grosze, no chyba że nie masz człeku na cebule z polskiego targu, więc czekasz na gwiazdkę z nieba albo Mikołaja z prezentami.
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2018, 15:32
Post: #3
Cebulowe łzy.
No właśnie i ja potrzebuję zapasu. Na razie jadę na skumulowanych zapasach pakietów na RBM jako zapasu dla T-Mobile. Mam jedną kartę "masz 1 PLN masz noi limit na wszystko" i zamierzam do niej wrócić, nie mam żadnego Plusa na zapas, choć a2mobile mam działający.

Co do gruchnięcia - nie spodziewam się zanadto z jednego powodu - operatorzy coraz mniej zarabiają na podstawowych usługach, nie ma konkurencji już ze strony Play, a RLAH dodatkowo jedzie im po plecach. Więc słabo to widzę. Raczej będzie właśnie zaciskanie pasa i ja chyba z głównym telefonem wrócę do abonamentu i pewnie Orange, bo mnie w tmobile nic nie trzyma już (mimo posiadania abo od 2002 do 2016 i potem prepaida).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
04-12-2018, 17:26
Post: #4
Cebulowe łzy.
jakubd napisał(a):posiadania abo od 2002 do 2016 i potem prepaida
No właśnie ja nie mam tam nru od ładnych paru lat, a przysłali mi list o zmianie umów od 12.12.2018, dotyczy systemu Mix, że niby występuję w roli konsumenta. Po co mi to wysyłali? Dawno spłaciłem wszystkie doładowania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
05-12-2018, 10:52
Post: #5
Cebulowe łzy.
whiteindian napisał(a):Virgin MINI to grosze, no chyba że nie masz człeku na cebule z polskiego targu, więc czekasz na gwiazdkę z nieba albo Mikołaja z prezentami.

Nie wiem czy zauważyłeś, że napisałem to żartem (w formie trenu dla większej beki) i umieściłem w odpowiednim do tego dziale oraz nazwałem nawiązując do cebularstwa.

To nie kwestia tego czy mnie stać tylko tego, że jestem fanem okazji i rzeczy "darmowych". A ekonomia jest logicznie uzasadniona u zdrowego człowieka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
05-12-2018, 17:43
Post: #6
Cebulowe łzy.
Tez nie zauważyłeś żartu??

Ekonomia to zachowawczość, postęp to ryzyko. Wszyscy ludzie są ekonomistami, nawet komuniści. Dlatego świat tworzą ci co ryzykują.
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2018, 17:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-12-2018 17:56 przez Ekonomista.)
Post: #7
Cebulowe łzy.
Taką "filozofię" to uprawiają nastolatki. Zapytaj osobę, która skończyła filozofię, a najlepiej kogoś w słusznym wieku.

Ps. Też tak myślałem 20-30 lat temu. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
05-12-2018, 18:00
Post: #8
Cebulowe łzy.
[wymoderowano]
Filozofie też trochę studiowałem, w opinii kogoś po studiach w tym zakresie, przyznał mi że filozofia akademicka to g...o
W słusznym wieku znam emerytowanego dyrektora szkoły, z duża reputacją.
Jak czytam jak ktoś zakłada kilkanaście kont w banku, to mi się śmiać chce.
[wymoderowano]
nie chcę o sobie pisać...
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2018, 18:18
Post: #9
Cebulowe łzy.
whiteindian napisał(a):Filozofie też trochę studiowałem
Za mało.
whiteindian napisał(a):opinii kogoś po studiach w tym zakresie, przyznał mi że filozofia akademicka to g...o
Nie sugeruj się opinią jednego człowieka.
whiteindian napisał(a):Świat jest w USA i w normalnych krajach
U.S.A to dla mnie najbardziej chory kraj.
whiteindian napisał(a):proponuje obejrzenie wykładu na temat mechanzimu reklamy z wykłądu pewnego profesora z SWPS
Znam te mechanizmy z własnych obserwacji. Właśnie w U.S.A. zostały wymyślone i działają najlepiej.
whiteindian napisał(a):po co się stresować głupotami
Nie stresuję się głupotami i nie biegam za promocjami, jeśli nie ma sensu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
05-12-2018, 18:26
Post: #10
Cebulowe łzy.
Ekonomista napisał(a):Nie sugeruj się opinią jednego człowieka.

Nie powiedział tego wprost.
Ale to akurat rektor uniwersytetu, przypadkowo znalazłem jego książkę na ten temat, jeszcze napisałem do niego - po prostu Klasa.

Ekonomista napisał(a):Znam te mechanizmy z własnych obserwacji. Właśnie w U.S.A. zostały wymyślone i działają najlepiej.

Dlatego jeśli jesteś wyżej niż one, jesteś mądrzejszy. USA nie gloryfikuje. Ja za dużo widzę USA w menatlności Polaków, nie walczę z tym, da się to obchodzić, da się żyć, czasem to straszne, czasem śmieszne. Ale nudne.

Ekonomista napisał(a):Za mało.

Całę szczęscie. Masz dziwaków, i masz tam osobowości. A w dzisiejszym świecie postmodernizmu, nie ma ludzi epokowych jak w dawnych czasach. Jeden podobny do drugiego, zjadanie ogona. No chyba że czytasz namiętnie Kanta, to faktycznie się znasz.
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2018, 18:39
Post: #11
Cebulowe łzy.
Poruszasz tyle wątków w jednym poście, że trudno się odnieść do czegokolwiek. Za szybko zmieniasz tematy, usuwasz posty, a forum to nie messenger. Nawet pisanie w dziale Hyde Park ma jakieś ramy i formę. Jak chcesz tak pisać to proponuję PW, ale wątpię, że znajdę czas na jakieś głębsze tematy filozoficzne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
05-12-2018, 18:44
Post: #12
Cebulowe łzy.
Tamten moderowałem, bo pisałem jakieś prywatne rzeczy. Tu odniosłęm się do tego co napisałęś.

Masz rację, bardzo dużo piszę na massangerze, i mam po kilkanaście zakładek w których sporo rzeczy robię na raz. Sorry, jeśli zaczął się bałągan.

Filzoofia to poezja jak powiedział Wittgenstein. Ludzie to raczej filozofują dzisiaj, a to określenie pejoratywne.

jakubd napisał(a):Co do gruchnięcia - nie spodziewam się zanadto z jednego powodu - operatorzy coraz mniej zarabiają na podstawowych usługach, nie ma konkurencji już ze strony Play, a RLAH dodatkowo jedzie im po plecach. Więc słabo to widzę.

Chodziło mi tylko o kwestię Internetu, paczki po 100GB miesięcznie są wszędzie, kogo to rusza?

Ekonomista napisał(a):Tymczasem czekam płacząc i płacąc głupiemu żółtemu stworkowi, aby za pół roku mieć 80 GB i szeroki lejek za garść złociszy.

Lejek 2Mbps nie pogardziłbym w nju....A może te lejki będą większe o!
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2018, 19:50
Post: #13
Cebulowe łzy.
whiteindian napisał(a):Po analizie uważam, że za dużo ofert w okolicach 100GB/30PLn się kumuluje i będzie kumulować.
Konia z rzędem temu kto mi wskaże linkiem ofertę 100GB/30 PLN/m-c. I nie mówię o 40 PLN ani o 100GB po roku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
05-12-2018, 19:58
Post: #14
Cebulowe łzy.
Ja opieram swój sąd na czym innym, bo mam aktualnie 120GB/29PLN w nju za lojalność. I jeśli to jest ściana na następny rok, pytanie brzmi czy oni szykują coś ekstra, bo chyba coś chcą zrobić z tym, jeśli nie - do widzenia. (ale włąśnie na dzisiaj nie ma nic lepszego)....
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz