[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aero3 by sebus [modemy],[win]
07-07-2014, 18:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2016 13:23 przez K4r0lSz.)
Post: #1
Brick Aero3 by sebus [modemy],[win]
Mimo zaproszenia ze strony Jakuba, autor programu Aero3 - Sebus, nie założył dotychczas osobnego wątku, dotyczącego swojego programu.

W tej sytuacji różne cenne uwagi i porady dotyczące Aero3 (oraz feedback !) są rozsiane w długaśnych dyskusjach pod różnymi artykułami na całym blogu i wymieszane z wypowiedziami na zupełnie inne tematy.
Czytanie tego wszystkiego jest stratą czasu.

Dlatego warto ustalić JEDNO miejsce spotkania autora z użytkownikami jego softu i dyskusji nt. Aero3. W tym celu założyłam ten wątek.

Program Aero3 można pobrać z adresu: http://chomikuj.pl/sebus1201/Aero3

- Wymagania systemowe dla Aero3 -> #3 (by sebus) [K4r0lSz]
- Krótka instrukcji obsługi (punkt po punkcie - co należy zrobić, aby program zaczął działać). -> #2 (by szopen) [K4r0lSz]

Zapraszam także wszystkich użytkowników Aero3 do umieszczania swoich postów, z uwagami/komentarzami, w tym wątku. Smile

a teraz konkretny mój problem :

Właśnie ściągnęłam najnowszą wersję programu (aero3 - 07-07-2014) i próbowałam go uruchomić na 2 kompach z Windows 7 x64 oraz jednym z W7 x32. Niestety nie udało mi się to w żadnym wypadku.
Gdzieś obiło mi się o uszy, że program jest tylko do Windows XP, ale spotkałam się też z wypowiedzią, że u kogoś działa też na W7 !
Skoro moje próby aż na 3 kompach się nie powiodły, to może robię coś nie tak.


Mała reedycja #1'szego posta [K4r0lSz]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
[-] 2 użytkowników podziękowało użytkownikowi egri za tę wiadomość:
lalalala (2016-12-15), tomaszmister (2015-11-17)
07-07-2014, 20:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2015 16:25 przez szopen.)
Post: #2
AERO 3 - program wspomagający (modemy)
UWAGA poniższy opis nie jest już w pełni aktualny - nastąpiły spore zmiany w Aero2 i oczywiście w samym programie Aero3 - bieżących informacji należy szukać na końcu wątku!
wymagania systemowe to chyba może podać tylko autor

jeśli podasz mniej więcej gdzie szukać na blogu to może zrobię jednak jakąś kompilację z tych komentarzy?
edit2: już wiem gdzie - przegapiłem artykuł (no ale pilnując forum nie śledzę już tak intensywnie bloga)
http://jdtech.pl/2014/06/aero2-i-captcha...taniu.html
jakkolwiek wycofuję się z tego co pisałem o kompilacji komentarzy z bloga - widzę, że aplikacja jest na tyle często ulepszana, że kopiowanie opisów od starych wersji nie ma większego sensu

pobrałem, rozpakowałem, uruchomiłem i działa w windows xp sp3, do win7 nie mam teraz dostępu ani 32bit, ani 64bit, więc tym musi się zająć ktoś inny
program jest 32-bitowy, zależności od
advapi32.dll
comctl32.dll
comdlg32.dll
gdi32.dll
kernel32.dll
oleaut32.dll
shell32.dll
user32.dll
version.dll
winmm.dll
wsock32.dll
spróbuj go uruchomić w trybie kompatybilności z windows xp

do pracy wymaga poprawnie skonfigurowanego połączenia dial-up dla Aero2 i zainstalowanego modemu

zrzuty ekranu w załącznikach, jak doczekam do kapcia to dorobię jeszcze jeden screen
[edit]: dorobiłem, nawet kilka, ale brakuje momentu w którym połączenie zostało zerwane odgórnie - zapomniałem wtedy zrzucić

"pełna automatyka" wymaga zaznaczenia opcji "Zawsze próbuj łączyć się do sieci Aero2",
która nie jest uwzględniona na screenshotach (no ale ja też pierwszy raz używałem Aero3) bez zaznaczonej tej opcji trzeba kliknąć w rozłącz w momencie, gdy połączenie jest zerwane i w połącz aby wyświetlić kapcia

czerwony kolor tła podczas wpisywania nie oznacza, że źle wpisujemy kod, lecz, że jest za długi lub za krótki (program spodziewa się 8 znaków, przynajmniej w wersji 07-07-2014)
zielony kolor tła zaś nie znaczy, że wpisaliśmy poprawny kod lecz, że jest on prawidłowej (czyli spodziewanej długości)

już tu napłodziłem kilometr tekstu, a program jest wręcz intuicyjny...


Załączone pliki Miniatury
                                   

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
[-] 2 użytkowników podziękowało użytkownikowi szopen za tę wiadomość:
arturdrygas (2016-06-09), egri (2014-07-08)
07-07-2014, 20:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2014 01:40 przez szopen.)
Post: #3
AERO 3 - program wspomagający (modemy)
Witam
U mnie program ładnie działa na win7 32bit. Domyślnie uruchamia się w tle i trzeba go szukać w pasku pod "show hidden icons" Wymaga zdefiniowanego profilu .i wygląda na to że sam go potrafi wybrać jeśli w nazwie jest "aero". Pzdr
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-07-2014, 01:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-07-2014 15:28 przez szopen.)
Post: #4
AERO 3 - program wspomagający (modemy)
pigwa napisał(a):wygląda na to że sam go potrafi wybrać jeśli w nazwie jest "aero"
u mnie win xp sp3 i aero3 - 07-07-2014
1) nie wykrył profilu dialup o nazwie Aero2 mimo, że na tym komputerze to akurat profil domyślny
2) i przy pierwszym uruchomieniu nie chowa się w trayu (zwija się do traya dopiero po skonfigurowaniu i użyciu lub po kliknięciu X)

poniżej screeny z pierwszego uruchomienia (podobne wrzuciłem już powyżej, ale tu widać puste okienko wyboru profilu dialup)

w samym profilu dialup właściwie nic szczególnego nie ma, a chyba wszystko to co istotne zamieściłem na zrzutach

po stworzeniu profilu o nazwie aero oraz aero2 (pisane małymi literami) też nie wykrywa automatycznie, (screeshoty z listą profil dialup zrobiłem już wcześniej więc nic o takich nazwach nie widać)
być może autokonfiguracja następuje tylko gdy jest tylko jeden profil dialup?
edit: już wiemy, że autokonfiguracja została zlikwidowana w najnowszych wersjach

mimo, że to prosty program już mi się podoba, a to za sprawą eleganckiego podejścia autora do wpisów w rejestrze (a konkretniej mam na myśli możliwość posprzątania po sobie, czyli usunięcia konfiguracji z rejestru, jest to tak swoją drogą dobra opcja jeśli namieszaliśmy w konfiguracji programu o ile oczywiście się da coś takiego zrobić - ostatni screenshot)


Załączone pliki Miniatury
                       

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
[-] 2 użytkowników podziękowało użytkownikowi szopen za tę wiadomość:
arturdrygas (2016-06-09), egri (2014-07-08)
08-07-2014, 02:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-07-2014 16:13 przez szopen.)
Post: #5
AERO 3 - program wspomagający (modemy)
Fajny programik.

Ręcznie miałem problemy. Kod akceptowano za kilkunastym razem. Podejrzewam, że aplikacje w tle wysyłały coś do sieci i było to odrzucane. Teraz inne procesy są chyba odcięte, bo kod wchodzi za pierwszym razem.

Żeby go jeszcze rozbudować o obsługę routerów, aby typ połączenia nie miał znaczenia.
edit by szopen: dyskusja na temat obsługi routerów została przeniesiona do:
http://forum.jdtech.pl/Watek-garg-by-seb...rgoyle-win
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-07-2014, 06:27
Post: #6
RE: AERO 3 - program wspomagający [modemy],[win]
(08-07-2014 01:00)szopen napisał(a):  mimo, że to prosty program już mi się podoba, a to za sprawą eleganckiego podejścia autora do wpisów w rejestrze (a konkretniej mam na myśli możliwość posprzątania po sobie, czyli usunięcia konfiguracji z rejestru...

Nie jest dla mnie jasne gdzie program przechowuje ustawienia. W katalogu roboczym nie, bo pozostaje pusty. W Registry systemu? - nie zaglądałem tam jeszcze. Ustawienia jednak pamięta - gdy zainstalowałem wersję 07-07 spokojnie wystartował z ustawieniami wersji poprzedniej. Co do profilu - możliwe że też go miał z poprzedniej wersji. Jednak pamiętam, że po zaistalowaniu pierwszej wersji profil został automatycznie wybrany - może wyczuł aktywny. Takie drobiazgi świadczą że prostota programu jest pozorna;-)
Może autor się złamie i coś powie - na blogu się czasem odzywa (np http://jdtech.pl/2014/06/aero2-i-captcha...51603329), ale tylko gdy mu się wciśnie że coś nie działa:-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-07-2014, 06:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2014 01:42 przez szopen.)
Post: #7
AERO 3 - program wspomagający [modemy],[win]
Ja go odpaliłem na Windows 8.1 x64, i system zgłosił problem z weryfikacją aplikacji, oczywiście wybrałem "Uruchom mimo to" i włączył się bez problemu.
Uruchomienie w trybie zgodności z Windows 7 lub Windows XP nic nie zmieniło, taki sam komunikat, który można obejść.

Funkcja SZUKAJ jest za darmo, nie na darmo.
Moje oferty na olx.pl Wink
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-07-2014, 08:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2014 22:46 przez szopen.)
Post: #8
RE: AERO 3 - program wspomagający [modemy],[win]
Witam
W związku z tym, iż namnożyło się trochę wątpliwości i pytań postaram się wyjaśnić, co wiem:
- wymagań systemowych nie jestem w stanie sprecyzować. Kompilacja odbywa się w Delhi 7 z Win XP SP2. Programik testowałem na w/w oraz Vista, W7 64bit i wydaje się, że działa.

- instrukcji na razie nie mam, ale w wolnej chwili postaram się coś opracować, choć wydaje mi się, że tym wątku temat został już rozpracowany Smile
- program nie wyczuwa przy pierwszym starcie profilu z nazwą "aero" (choć pierwsze wersje to miały), bo każdy różnie ma to nazwane, a wybór odbywa się raz i jest zapamiętywany
- ustawienia trzymane są w HKEY_CURRENT_USER\AERO3 i można je usunąć (posprzątać) przez wybór opcji w programie.

Co do routerów, to były pozytywne próby (owoc jest na chomiku), tylko że potrzeba router z firmware Gargoyle i pluginem do restartowania WAN bez logowania. Aktualnie porzuciłem temat bo router oddałem.
edit by szopen: dyskusja o wsparciu routerów jest obecnie tam (przeniesiona w całości):
http://forum.jdtech.pl/Watek-garg-by-seb...rgoyle-win
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
[-] 5 użytkowników podziękowało użytkownikowi sebus za tę wiadomość:
arturdrygas (2016-06-09), egri (2014-07-08), K4r0lSz (2014-07-08), pigwa (2014-07-08), szopen (2014-07-08)
08-07-2014, 11:48
Post: #9
AERO 3 - program wspomagający [modemy],[win]
sebus

1. Przenieś ustawienia do klucza
HKEY_CURRENT_USER\Software
Nie powinno się tworzyć podkluczy klucza głównego.

2. U mnie jak modem sam się zresetuje (zasilanie, coś innego?) to zdarza się się, że aero3 zamiera. Trzeba ręcznie wymusić połączenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-07-2014, 12:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2014 01:48 przez szopen.)
Post: #10
AERO 3 - program wspomagający [modemy],[win]
izaw - bardzo słuszna uwaga techniczna co do kluczy rejestru.
[...]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-07-2014, 13:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2014 01:48 przez szopen.)
Post: #11
RE: AERO 3 - program wspomagający [modemy],[win]
Co do rejestru postaram się to poprawić.
[...]. Gdy będę miał dostęp to HiLinka, to postaram się go "oprogramować".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-07-2014, 14:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-07-2014 05:05 przez szopen.)
Post: #12
RE: AERO 3 - program wspomagający [modemy],[win]
Dzięki Szopen za Twoją szybką i wyczerpującą odpowiedź (post #2) Shy

Jak zwykle - chodziło o jeden mały acz istotny szczegół, o którym wcześniej nikt przed Tobą nie wspominał :
Program AERO3 działa TYLKO wtedy, jeśli mamy SKONFIGUROWANE I DZIAŁAJĄCE POŁĄCZENIE DIAL-UP.

Ja rzeczywiście - we wszystkich 3 moich komputerach - korzystałam dotychczas z połączenia szerokopasmowego (broadband).
W takim wypadku okienko PROFIL w programie Aero3 było PUSTE (nie było żadnych opcji do wyboru) i program NIE DZIAŁAŁ.
Po skonfigurowaniu nowego połączenia - tym razem dial-up i połączeniu się z netem tą drogą - opcja Aero2 dial-up pojawiła się w okienku PROFIL i program "ożył".
................................................................................​.......................................

To jednak nie oznacza, ze wszystko jest już OK. Powstały bowiem jakieś problemy na linii połączenie dial-up versus połączenie szerokopasmowe, wskutek czego straciłam dostęp do internetu w ogóle.

Od początku miałam skonfigurowane realizowanie łączenia z internetem przez systemowe połaczenie szerokopasmowe; Do tego dochodzi "obowiązkowe" oprogramowanie modemu (Mobile Partner w wersji od T-Mobile), które też próbuje łączyć - ale dobrze współpracuje z softem systemowym.
Kociokwik powstał dopiero, gdy skonfigurowałam to nowe połączenie dial-up - specjalnie dla programu Aero3.
Widzę, ze dial-up (poł.modemowe) ustawiło się automatycznie jako "domyślne", ale dotychczasowe połączenie szerokopasmowe (karta sieciowa) "nie daje za wygraną" i powstaje konflikt.
Próbowałam więc usunąć profil dial-up, lub chociażby zlikwidować atrybut "domyślny". Nie udało się to, choć opcja jest.

Po restarcie kompa okazało się, że oba skonfigurowane sposoby połączeń internetowych są wyłączone.

Na razie włączyłam - jak dawniej - szerokopasmówkę, aby wysłać ten post, ale wątpię czy program Aero3 będzie działał przy tylko SKONFIGUROWANYM, ale NIE UŻYWANYM połączeniu dial-up. <------ [edit] Już sprawdziłam : samo utworzenie profilu dial-up nie wystarczy. Trzeba go używać do połączeń !
A tu u mnie powstaje problem..... Będę dalej eksperymentować, chyba że ktoś kto miał podobne problemy może się podzielić gotowymi rozwiązaniami.

Tobie SZOPEN jeszcze raz bardzo dziękuję za instrukcje wraz z fantastycznymi zrzutami. Smile

Mam też pytanie do SEBUSA :
Nie znam się na tym kompletnie, ale na wszelki wypadek pytam :
Czy nie dałoby się dostosować Aero3 także do działania w oparciu o NDIS (karta sieciowa - poł. szerokopasmowe) ?
Nie byłoby wtedy problemów, które opisałam wyżśej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-07-2014, 15:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2014 01:51 przez szopen.)
Post: #13
RE: AERO 3 - program wspomagający [modemy],[win]
W przypadku W7 miałem podobny problem, którego rozwiązaniem było przestawienie w ustawieniach sytemu, bodajże w centrum zarządzania sieciami, we właściwościach profilu wykorzystywanego do łącznia z aero2, odznaczenie opcji auto-połączenia, bo to powodowało zajmowanie zasobów przez system i programik nie widział połączenia.

Co do pytania o NDIS, to szczerze mówiąc nie mam pojęcia o czym mówisz Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
[-] 1 użytkownik podziękował użytkownikowi sebus za tę wiadomość:
egri (2014-07-08)
08-07-2014, 16:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2014 01:54 przez szopen.)
Post: #14
AERO 3 - program wspomagający [modemy],[win]
@ Sebus,
W międzyczasie wyłączyłam automatyczne działanie Mobile Partnera i zastanawiałam się właśnie jak wyłączyć jeszcze systemową obsługę połączeń (oba działające w oparciu o poł. szerokopasmowe) ...
Twój post powyżej pojawił się więc w samą porę. To było dokładnie to, czego potrzebowałam !

Dla czytelników z podobnymi problemami dopowiem tylko, że systemową obsługę połączeń (jeśli ktoś miał ją skonfigurowaną do pracy w W7) wyłącza się najprościej klikając na ikonę połączenia internetowego na pasku zadań koło zegara (lub w zasobniku systemowym) . Następnie PPM na istniejące połączenie i wybieramy : Właściwości. W okienku, które się pojawi, w zakładce Profil , w pozycji Autopołączenie - należy wybrać opcję Nigdy nie łącz automatycznie. Pozostaje jeszcze zatwierdzić wybór (OK).

W ten sposób obsługa połączeń szerokopasmowych zostaje zatrzymana i dial-up może przejąć jej rolę.
Teraz program AERO3 powinien działać w systemie Windows 7 już bez problemu.

Zastrzeżenie :
Opisywany powyżej problem i jego rozwiązanie dotyczy tylko tych komputerów z W7, które dotychczas korzystały z połączeń szerokopasmowych, a nie dial-up.


Sebus, dzięki za podpowiedź - była bardzo przydatna ! A pytanie o "NDIS" cofam, bo problem został już rozwiązany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
09-07-2014, 02:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2014 02:56 przez szopen.)
Post: #15
AERO 3 - program wspomagający [modemy],[win]
WAŻNE - dotyczy aktualizacji aplikacji z wersji 07-07-2014 oraz wszystkich starszych
do wersji z dnia 08-07-2014 lub nowszej


w związku z wprowadzeniem poprawki obsługi rejestru przez autora podczas ostatniego uruchomienia starej wersji Aero3 należy wyczyścić rejestr czyli usunąć konfiguracje programu ilustracją jest poniższy załącznik

nowe wersje będą i tak wymagały powtórnej konfiguracji, ale nie zostawimy sobie zaszłości w rejestrze
(można też usunąć klucz z rejestru ręcznie - opcja dla zorientowanych w temacie Big Grin)
dodatkowo załączam informację autora z chomika


Załączone pliki Miniatury
       

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&amp;t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
10-07-2014, 09:35
Post: #16
AERO 3 - program wspomagający [modemy],[win]
"nowa" wersja aero3 z 8 lip 14 ,nadal nie działa prawidłowo
jest 50/50 % ,raz otwiera się okno aktywne ,a raz nieaktywne
nie wiem od czego to zależy ? i trzeba je klikac myszą żeby wpisac kod
bo inaczej się nie wpisuje
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
10-07-2014, 13:12
Post: #17
RE: AERO 3 - program wspomagający [modemy],[win]
Krystyna z gazowni: w jakich sytuacjach to się dzieje, bo teoretycznie nie powinno się już okno w ten sposób zachowywać. Może w momencie, gdy wyskakuje okienko z kodem Ty klikasz gdzieś indziej lub inny program w tym czasie ma aktywne okno.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
10-07-2014, 16:55
Post: #18
AERO 3 - program wspomagający [modemy],[win]
no tak się dzieje jak przeglądam neta ,mam otwartych kilka zakładek w chromie i nie dotykam myszy tylko czytam
i losowo raz wyskoczy aktywne okno [ramaka ciemna] i mogę wpisywać ,a raz nieaktywne [ ramka blada] i muszę je zaznaczyć żeby wpisac kod

jeszcze jedna rzecz mnie wkurza ,jak chcę zobaczyć ile czasu już trwa połączenie to klikam w ikonkę 1.
bo na pulpicie w tym czasie nie ma okna 3. i zamiast żeby to okno się pojawiło ,to wyskakuje mi ikonka 2.
więc ją klikam i znów losowo raz wyskoczy/a raz nie okno 3. ,a najczęściej nie wyskakuje i muszę klikać
prawym przyciskiem myszy na ikonie 1. i wybierać pokaż/ukryj ,żeby się dowiedzieć jaki jest czas połączenia
- to mnie denerwuje :O)

zrzut poglądowy>>> http://i.imgur.com/QIG19xO.jpg
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
10-07-2014, 21:19
Post: #19
AERO 3 - program wspomagający [modemy],[win]
A nie możesz wskazać myszką ikonki aero3 na pasku powiadomień? Wyświetla się dymek z informacjami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
10-07-2014, 22:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2014 03:26 przez szopen.)
Post: #20
AERO 3 - program wspomagający [modemy],[win]
izaw napisał(a):Wyświetla się dymek z informacjami.
dokładnie tak się dzieje w xp sp3
ponadto pierwsze kliknięcie w ikonę w trayu pokazuje program zmaksymalizowany, a drugie go chowa (o ile zachowamy odstęp czasowy koło sekundy, częstsze klikanie chyba jest interpretowane jako dwuklik i powoduje dziwne zachowanie)

[edit] dokładam screena z minutnikiem w tray'u - wersja 11-07-14
wydaje się, że zachowanie w win xp sp3 jest wciąż poprawne, ale nie robiłem dogłębnych testów

       

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&amp;t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Brick AeroGUI [win/lin/osx(python)] [androidowe "modemy" z adb] [skrypty reconnectu] juniorjpdj 12 20 159 13-12-2014 16:50
Ostatni post: onyx73
Brick Kapciochy by penknife [modemy,(routery,HiLink)],[win] penknife 13 21 438 08-10-2014 11:05
Ostatni post: penknife
  [Ipad i ios]istnieje Cos ala aeroconn/aero3? spag 1 4 505 31-08-2014 16:30
Ostatni post: jakubd
  Aero3 by sebus - NIE działa z HiLinkami! Aguero 6 7 224 01-08-2014 22:09
Ostatni post: szopen
Brick garg by sebus [routery z gargoyle],[win] izaw 8 9 712 17-07-2014 00:08
Ostatni post: juniorjpdj