[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aero Mini
01-12-2014, 21:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2014 21:58 przez Steaven.)
Post: #1
Aero Mini
Aero2 bez capchtaSmile
Dziś mi przy wpisywaniu kodu to wyskoczyłoSmile
Aktywuj pakiet Aero Mini i ciesz się nielimitowaną długością sesji!
Wystarczy, że zalogujesz się w sklepie internetowym Aero2 i dokonasz zakupu.

Możesz kupić tyle pakietów ile potrzebujesz!

Pakiet za 5 zł

Co zyskujesz?
Brak CAPTCHA..................................................................TAK
Brak przerywania sesji........................................................TAK
Pakiet danych......................................................................3 GB
Ważność pakietu.................................................................30 dni
Prędkość transmisji.............................................................do 512 kb/s

1 GB to tylko 1,67 zł

Pakiet za 10 zł

Co zyskujesz?
Brak CAPTCHA....................................................................TAK
Brak przerywania sesji..........................................................TAK
Pakiet danych........................................................................5 GB
Ważność pakietu...................................................................aż 60 dni
Prędkość transmisji...............................................................do 512 kb/s

Przepisz kod CAPTCHA i wejdź już dziś na sklep.aero2.pl


Usługa promocyjna dostępna jest wyłącznie dla Korzystających z BDI, dlatego do pierwszego zakupu pakietu będą Ci potrzebne dane podane przy rejestracji w BDI:
numer ICCID karty SIM Aero 2
numer PESEL lub numer dowodu tożsamości
kod PUK lub adres e-mail


Załączone pliki Miniatury
   
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
01-12-2014, 22:23
Post: #2
RE: Aero Mini
W życiu nie dam im złamanego grosza zarobić.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
01-12-2014, 22:43
Post: #3
Aero Mini
Nie ma po co płacić, skoro jest darmowe Aero3, które może nie wyłącza kodów CAPTCHA, ale tak automatyzuje cały proces, że kody nie przeszkadzają jakoś bardzo ;-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
01-12-2014, 22:56
Post: #4
RE: Aero Mini
Prędkość transmisji ciekawe czy by była stała czy taka jak u mnie 0.08mb/s. Jak by była stała 512kb/s to opłacił bym te 5zł
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
01-12-2014, 23:13
Post: #5
Aero Mini
To chcę przetestować w praktyce. Mam dobre miejsca na takie testy, gdzie sieć ledwo zipie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
01-12-2014, 23:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2014 23:31 przez Max66.)
Post: #6
RE: Aero Mini
Szarpnęli się na nisko-płatny net bez kapcia (pakiet za 5 zł - 1 GB to tylko 1,67 zł) - tylko co mi po tym, skoro nadal ta sama "zawrotna" prędkość DO 512 kb/s, a limit transferowy żenujący - przy zwykłym użytkowaniu wieczorami przeważnie przekraczam 7 GB/miesiąc - czyli co, po niecałych 2 tygodniach każą mi drugiego piątaka wywalić (lub ponownie przywalą z kapcia)?
A pakiet za 10 zyli zupełnie nie ma sensu, przecież to jeszcze mniej transferu miesięcznie za tę samą cenę (albo inaczej 1 GB za 2 zł)...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
01-12-2014, 23:43
Post: #7
Aero Mini
O tym będę pisał felieton, ale najpierw trzeba usługę lepiej sprawdzić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
02-12-2014, 04:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2014 04:22 przez spag.)
Post: #8
Odp: Aero Mini
A jak się to ma do zapisów koncesji ? Najpierw wprowadzamy ograniczenie a później chcą za jego zniesienie kasę.

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
02-12-2014, 07:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2014 09:12 przez K4r0lSz.)
Post: #9
Aero Mini
^^ To pewnie będzie jako przeniesienie z BDI do usługi komercyjnej... czyli znając życie, dopuszczalna operacja.

Wszelkie info, jak zwykle na stronie Aero2 bez Captcha Wink
Regulamin świadczenia przez Aero 2 Sp. z o. o. promocyjnej telekomunikacyjnej przedpłaconej Usługi AERO BDI
Cennik promocyjnej telekomunikacyjnej przedpłaconej Usługi Aero BDI oraz Usług dodatkowych

Pojawiła się strona moje.aero2.pl, gdzie można zarządzać swoim osobistym kontem w Aero2.
W serwisie moje.aero2.pl możesz:
- sprawdzić stan swojego konta
- zakupić pakiet
- pobrać fakturę
- zaktualizować dane
- skontaktować się z Konsultantem BOK


Przy wejściu na stronę logowania moje.aero2.pl automatycznie wstawiany jest login, przy połączeniu przez Aero2.
W moim wypadku logowanie nieudane... "niepoprawne hasło", mimo, że przepisuję PUK z karty - najpierw jednak trzeba dokonać zakupu w sklepie...
Poszło szybko, płatność internetowa... po zakończeniu od razu udało się pierwsze logowanie na stronie moje.aero2.pl, i pojawił się pakiet Smile
Strona przejrzysta i czytelna... pozwala zmienić dane kontaktowe i do korespondencji.
Na próbę raz wziąłem... w przyszłości raczej nie skorzystam Wink

Funkcja SZUKAJ jest za darmo, nie na darmo.
Moje oferty na olx.pl Wink
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
02-12-2014, 08:38
Post: #10
Odp: Aero Mini
Przeniesienie przeniesieniem ale jak to się ma do zapisie że nie będzie gorszego traktowania i ograniczania w stosunku usług komercyjnych.

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
02-12-2014, 08:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2014 10:17 przez K4r0lSz.)
Post: #11
RE: Aero Mini
Wg www.gsmmaniak.pl:
Cytat:Co ważne, w momencie uaktywnienia pakietu Aero Mini, BDI zostaje dezaktywowany, a jego ponowne włączenie następuje po wyczerpaniu paczki danych, lub po upływie czasu ważności pakietu.

Myślę spag, że jak zwykle zabezpieczyli się przed skargami, odpowiednimi zapisami w regulaminie.
Jak wiemy ograniczenie jest zgodne z koncesją, także wprowadzony "bonus" zapewne też będzie zgodny - użytkownik zawiesza BDI, wykupując sobie pakiet.

Po 2h wszystko "zgodnie z planem", Captcha się nie pojawiła.
Tak sobie myślę, że to może być ciekawe rozwiązanie dla osób starszych, które przecież na necie nie szaleją, i limit 5GB może być dla nich wystarczający w kwocie 10zł.

Funkcja SZUKAJ jest za darmo, nie na darmo.
Moje oferty na olx.pl Wink
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
02-12-2014, 12:57
Post: #12
Odp: Aero Mini
Sadze ze jeszcze beda się podpierac żądaniem ze strony użytkowników BDI żeby wprowadzić Big Grin
Coś na pewno jest na rzeczy skoro regulamin zmieniali, niby pewnie kosmetyka slowna ale trzeba by sie wczytać.
從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
02-12-2014, 21:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2014 15:30 przez jakubd.)
Post: #13
Aero Mini
K4r0lSz napisał(a):Wszelkie info, jak zwykle na stronie Aero2 bez Captcha Wink
Regulamin świadczenia przez Aero 2 Sp. z o. o. promocyjnej telekomunikacyjnej przedpłaconej Usługi AERO BDI
Cennik promocyjnej telekomunikacyjnej przedpłaconej Usługi Aero BDI oraz Usług dodatkowych
Linki nie działają Wink
Prawidłowe to odpowiednio;
1. Regulamin
http://www.aero2.pl/resources/Regulamin_...122014.pdf
2. Cennik
http://www.aero2.pl/resources/Cennik_pro...122014.pdf
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
03-12-2014, 07:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2014 11:10 przez K4r0lSz.)
Post: #14
Aero Mini
tps4 masz zapewne nowego FF 34... Twoje linki też nie działają Wink
Jak sam zauważysz, sam link po najechaniu jest poprawny, ale już w oknie FF wstawia dziwne znaki.
Ciekawe... w IE widać, że linki mają jeden dodatkowy znak "prostokąta" w adresie - ten znak znajduje się w tej samej pozycji, to będzie forumowy bug.

Funkcja SZUKAJ jest za darmo, nie na darmo.
Moje oferty na olx.pl Wink
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
03-12-2014, 11:51
Post: #15
Aero Mini
Hmm, faktycznie Big Grin
Błąd jest w nazwie pliku pdf dokleja dodatkowe %E2%80%8B itd, jak się skasuje to odnośniki działają.
Wygląda, że jest to związane z długością odnośnika, bo wkleja w obu plikach chyba w tym samym miejscu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
03-12-2014, 15:39
Post: #16
Aero Mini
Link jest za długi. Wszystkie URL (i ogólnie słowa) powyżej 80 znaków są tak przycinane przez mechanizm dzielenia wyrazów forum. Najwyższy czas użyć skracacza linków - Aero2 przegięło pałę z URL tych plików.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
03-12-2014, 15:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2014 16:36 przez szopen.)
Post: #17
Odp: Aero Mini
Gdyby aero tylko z tym przeginalo to wszyscy by wytrzymali

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
03-12-2014, 18:26
Post: #18
Aero Mini
Podsumowując co wiemy o usłudze Aero2 mini.

- BDI Zostaje bez zmian.
- 20% przepustowości nadal jest zarezerwowane wyłącznie dla osób nie płacących.
- Po wykupieniu pakietu jesteśmy przenoszeni do zasobów komercyjnych (pozostałe 80%).
- Nie ma możliwości przełączania się między BDI - Pakiety. Raz włączony pakiet jest aktywny do jego wyczerpania lub przez 30 dni. Co akurat nie jest zbyt dobre.

Czyli jeden z problemów (a więc przeciążanie sieci przez posiadaczy pakietów) nie istnieje. Aero2 nie ma zakazu świadczenia usług komercyjnych. Warunki BDI są nadal wypełniane.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
03-12-2014, 21:13
Post: #19
Aero Mini
Mniej więcej tak to wygląda na tę chwilę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
04-12-2014, 17:24
Post: #20
Aero Mini
Zakupiłem pakiet aero2mini. I zdecydowanie mogę potwierdzić, że nie korzystamy z 20% przeznaczonej dla BDI. Na wersji damowej pingi były tragiczne. Po zakupie pakietu są stabilne.

Ps. Aby sieć nas przełączyła należy się wylogować z sieci (wypiąć i wpiąć modem z powrotem).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Aero Max K4r0lSz 15 21 642 16-10-2015 08:17
Ostatni post: jakubd
  Aero NOWY pakiet testowy szopen 1 5 506 25-08-2015 14:05
Ostatni post: jakubd
  Aero "Pakiet testowy" przedłużony do grudnia 2015 szopen 0 7 315 07-07-2015 12:25
Ostatni post: szopen
  zmiana captcha w aero? goovcik 25 25 723 02-07-2014 13:44
Ostatni post: K4r0lSz
Lightbulb Po co pisać skargi na Aero 2 ? Wzór skargi Jacek ZZPD 44 38 725 10-05-2014 12:35
Ostatni post: Mariusz Sarnowski