[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZTE MF627 odwrotnie świeci dioda
10-01-2013, 20:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-01-2013 17:56 przez spag.)
Post: #1
ZTE MF627 odwrotnie świeci dioda
Witam
Wiem że to niezgodny z Aero. Ale jak w temacie, podpialem modem do kompa, spodziewając się simlocka modem nie rozpakowany, to myślę wsadze kartę i sciagne smoka. A tu modem świeci na zielono, myślę edge ale w programie jednym 3G w drugim 3G HSDPA. Chwilę święcił na niebiesko ale to chyba miał GSM wtedy. Jakaś wada fabryczna czy co?

Wysłane z mojego GT-I9305
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
10-01-2013, 20:31
Post: #2
RE: ZTEJ MF627 odwrotnie świeci dioda
A może jakiś kolejny wynalazek dla zmylenia przeciwnika? To już byłby trzeci rodzaj oznaczeń kolorystycznych w ZTE Smile

Poza tym trafiłem na przypadek, że Huawei pokazywał, że połączenia nie nawiązał (migał), a jednak transmisja szła przez niego. Tak jakby coś się "zawiesiło" w podsystemie sterowania diodą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
10-01-2013, 21:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-01-2013 12:18 przez grzech1991.)
Post: #3
Odp: ZTEJ MF627 odwrotnie świeci dioda
Ciekawe jest że pokazuje prędkośc w xp dymku 57kb Undecided ale w to nie należy wierzyć. Do tej pory nie miałem tego modelu bez smoka A tu wersja dla abonamentowców i bez smoka i z cudami, wgram mu dashboard z sieci globe i zobaczę czy to samo będzie. Aha wyłączenie softu chyba powoduje radio off bo wtedy świeci na czerwono. Odpalenie dowolnego managera połączeń wzbudza diode zieloną.
Po zmianie dashboardu wszystko chodzi jak normalnie 3G niebieski
Wysłane z mojego GT-I9305
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz