Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: ZTE MF627 odwrotnie świeci dioda
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Wiem że to niezgodny z Aero. Ale jak w temacie, podpialem modem do kompa, spodziewając się simlocka modem nie rozpakowany, to myślę wsadze kartę i sciagne smoka. A tu modem świeci na zielono, myślę edge ale w programie jednym 3G w drugim 3G HSDPA. Chwilę święcił na niebiesko ale to chyba miał GSM wtedy. Jakaś wada fabryczna czy co?

Wysłane z mojego GT-I9305
A może jakiś kolejny wynalazek dla zmylenia przeciwnika? To już byłby trzeci rodzaj oznaczeń kolorystycznych w ZTE Smile

Poza tym trafiłem na przypadek, że Huawei pokazywał, że połączenia nie nawiązał (migał), a jednak transmisja szła przez niego. Tak jakby coś się "zawiesiło" w podsystemie sterowania diodą.
Ciekawe jest że pokazuje prędkośc w xp dymku 57kb Undecided ale w to nie należy wierzyć. Do tej pory nie miałem tego modelu bez smoka A tu wersja dla abonamentowców i bez smoka i z cudami, wgram mu dashboard z sieci globe i zobaczę czy to samo będzie. Aha wyłączenie softu chyba powoduje radio off bo wtedy świeci na czerwono. Odpalenie dowolnego managera połączeń wzbudza diode zieloną.
Po zmianie dashboardu wszystko chodzi jak normalnie 3G niebieski
Wysłane z mojego GT-I9305
Przekierowanie