[-]
Szybkie szukanie

Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windows 8 - jak działa z Aero2
10-11-2013, 11:36
Jak dla mnie w Windows 8 najlepiej działa stary dobry Mobile Partner w wersji, w której wznawianie działa poprawnie - od Win 2000 do 8.1 wszystko jest w porządku i bez problemów.

Natomiast pozostałe kwestie:
1. Można wyłączyć autouruchamianie - szukaj autorununinstall czy jakoś tak w podfolderze AutoRun w folderze instalacyjnym Play Online czy innego Mobile Partnera.
2. Jak użyjesz pakietu ze sterownikami (większość, ale nie wszystkie) to tak.
3. Jeżeli połączenie ma być wznawiane przez TNI, to musi też być nawiązane przez TNI, bo to właśnie ta aplikacja testuje co zadany czas, czy połączenie żyje. Jak przez x sekund nie uda się uzyskać połączenia, jest ono zrywane i wznawiane. Jak ustawisz zbyt krótki czas, to będzie czasem fałszywie wykrywać problem i zrywać "dobre" (choć być może przeciążone) połączenie.
4. Zdecyduj się. Na raz sterować połączeniem może tylko JEDNA aplikacja. Użycie kilku na raz prowadzi do problemów, jakie opisałeś dalej.

Myślę nad kompleksowym poradnikiem, ale aktualny ma już 2 strony, a pełen może mieć ich kilkanaście. Ale faktycznie problem rozległy się zrobił, a metod wznawiania jest kilkanaście już.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
22-01-2020, 22:26
Posiadałem wcześniej Windows Vista /zakupiony w sklepie/ zmieniłem na Windows 7 a obecnie mam aktualny Windows 10 ,ale modem HUAWEI 3131 program Windows widzi jako zagrożenie typu wirus wyłącza komputer lub nie pozwala włączyć Mobile Partnera jeszcze Lesiolo aplikacja .Na karcie AERO 2 lub Orange.Czy może aktualizować sterowniki lub aplikacje do tego modemu lub kupić nowy modem prosze o krótką poradę. Obecnie połączył mnie ignorowałem powiadomienia Windows mam system antywirusowy Comodo.DZIĘKUJĘ!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-01-2020, 23:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-01-2020 18:36 przez szopen.)
Windows10 nie wymaga dodatkowego oprogramowania do obsługi modemu GSM, potrzebne są tylko sterowniki.

Nie wiem co tam masz za cuda, ale fałszywe alarmy są możliwe, dodaj do wyjątków w comodo (to najprostsze rozwiązanie, nie obiecuję, że masz soft bez wirusów bo przecież tego nie wiem).
Plik na którym masz alarmy możesz wysłać do przeskanowania tam:
https://www.virustotal.com/gui/

Tu jest oficjalna (chyba ostatnia) wersja oprogramowania dla E3131 (i nie tylko), która powinna działać w windows10
http://download-c.huawei.com/download/do...=worldwide
(pobrać rozpakować rar - w sumie taki format to idiotyczny pomysł producenta, rozpakować zip, zainstalować, przed ostatnim krokiem odinstalować co tam masz obecnie = mobile partner?)
uniwersalny paker, który poradzi sobie z rar
https://www.7-zip.org/

Możesz też kupić współczesny sprzęt
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz