[-]
Szybkie szukanie

Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telewizja w mieszkaniu w bloku - bardziej skomplikowany temat.
13-12-2017, 02:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-12-2017 02:45 przez jakubd.)
Ale powietrze nadaje teraz na chyba siedmiu MUXach i jest to oferta inna, niż to co dają kablówki za darmo lub w pakiecie podstawowym. Do tego UPC i inni chcą ułatwić życie posiadaczom starszych telewizorów i dlatego ciągle to nadają w analogu.
Ale ogólnie ja pisałem o różnicy między DVB-C i DVB-T akurat w tym cytacie.
A co do przepakowania kanałów z powietrza w kabel w nowy układ MUXów - to już tylko część kablówek bawi się w takie zabawy ze stacjami czołowymi i multiplekserami - UPC bez problemu, ale mniejsi pakują w kabel to, co dostają od dostawców.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-12-2017, 15:07
grzech1991 napisał(a):2. https://itunes.apple.com/pl/app/wp-pilot...?l=pl&mt=8 dla mnie jest to najsensowniejsza aplikacja do telewizji, jeśli odpada punkt 1.
Trzeba było od razu wrzucić linka do strony. Domyśliłem się, znalazłem stronę i wszystko poczytałem w FAQ, zarejestrowałem się i przetestowałem. Dzięki grzech1991. Więc jest to naprawdę dobre, bo:
-darmowe;
-odpala w przeglądarce zarówno na PC i smartfonie z androidem z tego co sam przetestowałem;
-reklamy są tylko przez 10 sekund po wybraniu kanału i tylko w darmowej wersji konta;
-w darmowym koncie jest połowa kanałów dostępnych w naziemnej telewizji (dokładnie 14, jeśli liczyć TVP Warszawa) oraz 17 jakichś, których nie znam. (Najważniejsze dla mnie jest to, że jest TVP 2);
-jakość SD, którą oferują w bezpłatnym pakiecie jest całkiem znośna;
Ale minusem jest to, że jedyny pakiet za który warto by było zapłacić to pakiet "podstawowy" w płatności cyklicznej, a pozostałe płatne pakiety wg mnie zawierają za mało ciekawych kanałów w stosunku do ceny.

W każdym razie dopóki jest to darmowe i działa RBM DIL dopóty jest to dla mnie dobre rozwiązanie.
13-12-2017, 22:51
Powiem tak, stare telewizory są problematyczne, znam to od strony operatora. Ale powiedziałbym, że jest to marginalne. Tylko jak firma ma np. 1 mln klientów, to skala może być widoczna.

W UPC ostatnio przeszedłem na moduł i jest dokładnie jak piszesz, ale głównie to duble do wywalenia.

Co do WP luzik, mi chłopaki w pracy pokazali abym się nie nudził Big Grin

[Obrazek: 2czejb.png][Obrazek: SXcG2D0.png]
29-12-2017, 17:10
Ekonomista napisał(a):jakość SD, którą oferują w bezpłatnym pakiecie jest całkiem znośna
Aktualizuję: dotyczy to tylko TVP1 i TVP2, gdzie jest rozdzielczość 576p. Pozostałe kanały to jedna z rozdzielczości:
480p, 360p i - o zgrozo - 198p.
Jest jeszcze kilka kanałów, które są tylko takimi zmieniającymi się linkami do filmów na YT.
Odpowiedz