[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TECHNISAT iMeteo 1CE. Ciekawa stacja pogodowa w rozsądnej cenie.
21-05-2019, 22:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-05-2019 22:38 przez Ekonomista.)
Post: #1
TECHNISAT iMeteo 1CE. Ciekawa stacja pogodowa w rozsądnej cenie.
No i masz @jakubd - pierwszy spam po przerwie Tongue Jest teraz w empiku online stacyjka meteo "TECHNISAT iMeteo 1CE" . Odrazu mówię, że nie miałem w ręku i ponoć słabo widać jeśli nie patrzy się z góry, ale ja akurat będę chciał mieć nisko.
Cena niecałe sześć dyszek za markę niegdyś raczej dobrą niemiecką i pomiar na zewnątrz temperatury (radiowy czujnik), a wewnątrz też temp. oraz ciśnienie i wilgotność. Czas, data, fazy księżyca no i pogoda. Tongue

Jakiś czas temu szukałem i nic w tej cenie podobnego z Polski nie znalazłem.

Link do produktu na stronie TechniSat:

https://www.technisat.com/pl_PL/IMETEO-1...343-22347/

Uwaga! Raczej ma tylko zasilanie bateryjne sama stacja, bo czujnik to oczywiste. Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
22-05-2019, 17:06
Post: #2
TECHNISAT iMeteo 1CE. Ciekawa stacja pogodowa w rozsądnej cenie.
Technisat = niemiecka marka dla chińskiego sprzętu, ale 6 dych to rozsądna cena.
(Wprawdzie w ChRL dostaniesz pod innymi brandami bliźniaczy lub niemal bliźniaczy sprzęt, ale w detalu raczej w podobnej cenie).

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
25-05-2019, 14:21
Post: #3
TECHNISAT iMeteo 1CE. Ciekawa stacja pogodowa w rozsądnej cenie.
Co prawda już nie jest dostępna ta stacja w e-sklepie empik, co mnie nie dziwi - widocznie rozeszła się na pniu w tej cenie, ale teraz gdzie indziej już potaniała i można spokojnie ją dostać za około 100 zł zamiast 120 zł.

Mam w ręku i mogę powiedzieć, że doskonale widać największe cyfry, czyli podstawowe informacje nawet z naprzeciwka, przy dobrym oświetleniu nawet z pięciu metrów, mimo, że jest pochylona do góry, a z góry, czyli na wprost wyświetlacza nawet najmniejsze literki i symbole z odległości metra. Ale jakiś maruda już podsumował tę stację i na ceneo ma przez to jedną gwiazdkę, czyli bzdura. Jeśli chodzi o wskazania to pokazuje niemal identycznie z inną stacją "marki banggoodowej". I okazuje się też, że:
- ma higrometr również w zewnętrznym "czujniku";
- ma wyłącznie zasilanie bateryjne i ... wsadziłem stare baterie, w tym jedna rok chodziła w zegarze i wszystko śmiga, nawet bardzo mocne podświetlenie "chwilowe";
- dane z zewnętrznego czujnika aktualizuje co jakieś pół minuty;
- jest dołączona gruba instrukcja obsługi, ale jej nawet nie otworzyłem - wszystko ustawiłem w kilka minut;
- wykonanie nie jest tak bardzo "chińskie" jak "banggoodowej".

Póki co mogę polecić, ale poczekałbym na jakąś podobną promkę, gdybym miał znowu kupić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Prawie przegapiliśmy dość ciekawą promocję Virgin Mobile - "Apetyt na miasto" szopen 0 2 159 26-11-2015 16:36
Ostatni post: szopen