[-]
Szybkie szukanie

Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tanie utrzymanie numeru stacjonarnego
28-01-2015, 19:01
Faktycznie tanio, ale w ofercie nic nie ma.

[Obrazek: 2czejb.png][Obrazek: SXcG2D0.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-01-2015, 19:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2015 19:23 przez szopen.)
dla abonentów Play jest ~9zł rabatu od ceny promocyjnej już po uwzględnieniu wszystkich zgód marketingowych (na otrzymywanie spamu) itd. itd. a cena bazowa abonamentu to... 100zł/m-c (czyli warto pilnować terminów, aby za 2 lata nie obudzić się z ręką w nocniku, doczytałem szczgóły regulaminu i nie jest aż tak źle, ale radzę go czytać ze zrozumieniem Big Grin)

jakkolwiek po uwzględnieniu kumulacji wszystkich promocji mamy darmowe połączenia w sieci Play i utrzymanie numeru za 1zł miesięcznie (pod warunkiem, że posiadamy też inny ABONAMENT w Play)
jeśli to ma być używany telefon to za dodatkową dychę mamy tez połaczenia na stacjonarne w cenie abo, a 3 dychy drożej do wszystkich sieci
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-01-2015, 02:09
RE: Tanie utrzymanie numeru stacjonarnego
W moim poście pod FORMUŁA STACJONARNA jest schowany link do oferty.
Od podszewki to oferta wygląda dokładnie jak opisał to szopen. Na czas nieokreślony 99,99zł i aktywacją numeru 260zł. Jednak właśnie korzystając z promocji i zgód spamowych (już mam specjalnego mejlą na e-faktury i reszte Big Grin) sprowadza sie to do złotówki miesięcznie i 19,99zł aktywacji.
17-09-2018, 12:51
No i przeniosłem numer do happycall.

Czy polecam? To się okaże. Przesłali wniosek elektroniczny z datą bieżącą do orange. Tymczasem wniosek papierowy o przeniesienie jest z końcem umowy.

Rozmawiałem z pracownikiem orange i widziałem więcej od niego... Zobaczymy co będzie dalej.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

26-10-2018, 16:58
Zwykle było może jest tak że Orange zwalnia nr jak wypowiedzenie z pracy na koniec miesiąca kalendarzowego następujące to po obecnym czyli złożysz 1szego maja to nr wolny na koniec czerwca. Ja zostawiłem jeden nr z happycall a przeniosłem jeden do UPC że względu na tańszy pakiet tel/jest/tv nie tv/net.

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka
27-10-2018, 18:19
I sprawa się rozwiązała. Happycall twierdzi, że u nich ok ale nie schowali głowy w piasek - wyjaśnili z orange.

Orange według nich odstąpiło od naliczenia noty obciążeniowej - faktycznie tak było.

Czyli tylko zyskałem.

Orange puściło numer przed terminowo...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

12-11-2018, 19:59
Ktoś poleci alternatywę dla happycall? Na ten moment jest z nimi problem, oni określili to jako "ruch tranzytowy". Słabo słychać kogoś w słuchawce, a osoba z drugiej strony słyszy nas dobrze. Czyli problem z uploadem do domu.

Problem się powtarza, nic z tym nie zrobili.

12-11-2018, 21:10
Kolega mi polecił ipcall.pl, ma od kilku lat i jest zadowolony.
Złożyłem wniosek o przeniesienie i czekam
Utrzymanie numeru to 1pln na miesiąc.
12-11-2018, 21:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-11-2018 21:48 przez szopen.)
happycall też kasuje złotówkę miesięcznie za utrzymanie numeru, teraz to wychodzi taniej u operatorów komórkowych
(przykłady po 5zł/rok: RBM SieMa PL, Virgin Mobile, w Orange na Kartę można to nawet ogarnąć taniej używając wykastrowany RWK, a w Rebtelu całkiem za darmo, ale pod aktywnego warunkiem korzystania z numeru co wcale nie musi oznaczać opłat)

wszystko to przy założeniu wykorzystania numeru wyłącznie do odbierania połączeń (poza Rebtelem, gdzie wykonywanie połączeń jest warunkiem aktywności numeru).
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-11-2018, 00:31
szopen - odpada, są dwa powody
- chce mieć stacjonarny bo chcę i już
- jako odbiór z zagranicy

Ja też nie widzę sensu, tym bardziej, że już orange w abonamencie za 37 zł daje 100 minut na połączenia międzynarodowe...

areq pomyślę nad tym ipcall.

Odpowiedz