Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Tanie utrzymanie numeru stacjonarnego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
temat powstał z podziału innego wątku (w miejscu dokąd prowadzi link)
http://forum.jdtech.pl/Watek-dobor-sprze...4#pid29694
stąd poniższe odpowiedzi na pytania zadane tam

@jakubd
zacięcie znajdę, możesz podlinkować coś odnośnie tych modyfikacji, gdzie się zahaczyć

@grzech1991
umowa, bo dobieram "stacjonarną komórkę" za 1zł dla podtrzymania numer stacjonarnego
(27-01-2015 19:58)skwaru napisał(a): [ -> ]umowa, bo dobieram "stacjonarną komórkę" za 1zł dla podtrzymania numer stacjonarnego
Jak potrzebujesz trzymac nr stacjonarny to przy przeniesieniu do happycall jest bezterminowo tak przynajmniej mi pokazuje i chyba za free (mam dwa numery na koncie wiec nie wiem czy doładowanie konta jest rowne doładowaniu obu numerów czy tylko tego ograniczonego a bezterminowy jest free)

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Tutaj już temat E3372 się pojawia powoli (ratowanie uszkodzonych Smile, a przodują w tym rosjanie oraz w Polsce forum bez-kabli.
Tak, happycall jest świetny. Wystarczy doładować za 5zł na rok. A ceny na prawdę niskie.

Co do playa nie widzę związku stacjonarny vs internet mobilny.
Pewnie umowa wiązana - podpisanie drugiej umowy daje zniżkę na nią. Coś jak w Plusie i CP i powiązanych markach.
1zł za telefon stacjonarny dla abonentów play. Może w ogóle w przeciągu tego miesiąca uda mi się załatwić żeby nie musieć go trzymać i rzeczywiście wezmę play na karte.
Ale już porzućmy ten offtop. Wink
Informacje o taryfach też są interesujące, choć lepiej do tego walnąć osobny wątek Smile
tez OFFTOP ale nie mogłem się powstrzymać
grzech1991 napisał(a):happycall jest świetny. Wystarczy doładować za 5zł na rok

miałem kiedyś numer z "bezstrefowej", czyli niegeograficznej strefy 0-39 w happycallu i przepadł, bo właśnie zapomniałem kiedyś o doładowaniu (a teraz tej strefy nie mają w ofercie)
Wysłają przypomnienie. Fakt, zapomnisz Twoja strata. Ale za 5zł rocznie warto. A teraz każdy telefon ma kalendarz, i można sobie przypomnienie ustawić. Wiem, że na abonamencie tego problemu nie ma ale cena jest z kosmosu.

Ten stacjonarny za 1zł masz przez cały okres umowy?

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
Tak, 24 miesiące, nazywa się to FORMUŁA STACJONARNA i dla abonentów play jest 8,99zł rabatu.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie