[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Starter Play
06-11-2016, 20:21
Post: #1
Starter Play
Mam starter Play nie aktywowany nie zarejestrowany jest jakaś możliwość sprawdzenia nr tel.? próbowałem aplikacjami na androida ale akurat nr tel. nie pokazuje
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
07-11-2016, 09:35
Post: #2
Starter Play
Nawet Play ma z tym problem, ale jak zagadasz jakiegoś człowieka z salonu, to ci pomoże, o ile potrafi zarejestrować numer na samym ICCID (system na to pozwala).

Generalnie jedyna droga oficjalna to rejestracja numeru na siebie i wtedy masz to na formularzu rejestracyjnym.

Ogólnie znany problem z rejestracją takich kart jest (głównie zasięgówki Play na Kartę - internetowych nie mam takich - takie coś mają).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
07-11-2016, 12:30
Post: #3
Starter Play
Jutro wpadnę do play ciekawe czy coś z tym starterem zrobią
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
07-11-2016, 18:18
Post: #4
Starter Play
Normalnie mogą ci zarejestrować, a na karcie będzie numer telefonu. A ty możesz go nie używać albo zniszczyć, jak ci nie pasuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-11-2016, 02:57
Post: #5
Starter Play
Jeśli zamawiałeś przez net to wysyłasz prośbę do play podając nr zamówienia i podadzą numer - sprawdzone Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-11-2016, 09:07
Post: #6
Starter Play
No to mi akurat nie pomogłeś - zamawiałem 10-15 paczek takich starterów i nie mam pojęcia jak powiązać numery zamówień (mam w emailach) z ICCID kart. Nie trzymam ich w oryginalnych kopertach.

Ale faktycznie sposób może być bardzo pomocny, a jak ustalimy numer telefonu, to łatwiej będzie go zarejestrować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
09-11-2016, 14:13
Post: #7
Starter Play
Dziś byłem w play chciałem zarejestrować kartę a konsultant na to że nie może tego startera znaleźć w systemie . Starter ma nie cały rok wychodzi na to że termin ważności się skończył . Starter formula mini max na kartę 3zł Lipa bo mam ich trochę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
09-11-2016, 17:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-11-2016 17:08 przez rachman.)
Post: #8
RE: Starter Play
Cytat:No to mi akurat nie pomogłeś - zamawiałem 10-15 paczek takich starterów i nie mam pojęcia jak powiązać numery zamówień (mam w emailach) z ICCID kart. Nie trzymam ich w oryginalnych kopertach.

Ale faktycznie sposób może być bardzo pomocny, a jak ustalimy numer telefonu, to łatwiej będzie go zarejestrować.

Sposób jak sposób Undecided Wiesz kiedyś zamówiłem 3 karty za darmo w play w 1 zamówieniu i nie wiedziałem która jaki ma numer. Podałem numery z kart ale odpisali że po tym nie dojdą i mam przysłać tylko nr zamówienia.

Wysłałem numer z maila potwierdzającego zamówienie (coś podobnego do: zamówienie nr PS235501577076530) i przysłali mi zestawienie ICCID - nr tel.

Cytat:ICCID: 1055015132557 numer 48730660044
ICCID: 10505017132556 numer 48730643333

Innym razem nie znałem nr zamówienia to po adresie e-mail mi odpisali doszli i znaleźli mimo że na początku twierdzili że bez nr zamówienia nic nie znajdą Wink Cyt:

Cytat:Zamówienie zostało odnalezione po adresie mailowym. Oto numery kart SIM: ...

Jeśli wyłamałeś SIMy to może być ciężko skojarzyć nr telefonu do SIM ale nr zamówienia jak widzisz nie jest wielkim problemem Wink
Mnie dziwi że nr telefonu można po nr zamówienia a nie po tym seryjnym dojść... Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
10-11-2016, 10:02
Post: #9
Starter Play
Jeżeli mówią, że starter stracił ważność, to ściemniają.
Rejestracja po ICCID jest trudniejsza, niech kolo w salonie zadzwoni na swoją infolinię i poprosi o pomoc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
09-02-2017, 09:31
Post: #10
Starter Play
Sam przez to przechodziłem Smile skończyło się na tym, że startery leżą na biurku, a mi nie chce się ich nawet ruszać, bo nie wiem czy da się z nich coś jeszcze uzyskać. Byłem w trzech różnych salonach, wykonywane były połączenia na infolinię ogólną i tą przeznaczoną dla rejestracji i nic. Ja tylko się mogę śmiać, że takiej prostej rzeczy nie mogą załatwić Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
26-02-2017, 12:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2017 13:00 przez Ekonomista.)
Post: #11
Starter Play
Ja kiedyś kupowałem modem w zestawie ze starterem Play. Po jakimś roku nie mogłem go odpalić, chociaż nie jestem pewien czy go nie użyłem na początku. Po tej nieudanej próbie zgłosiłem się z nim do salonu Play i mi powiedzieli, że nru już nie ma w systemie i nic z nim nie można już zrobić. A był to starter wart jakieś 20 zł. Żenada.

Kiedyś włożyłem do telefonu kartę sim (chyba Plus) kilka lat po ważności połączeń przychodzących i była aktywna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
26-02-2017, 13:14
Post: #12
Starter Play
Wszystko zależy od polityki operatora co do numerów, które nie są prawidłowo doładowane. I to jest dość losowe, ale teraz pewnie będą dłużej ważne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
26-02-2017, 20:34
Post: #13
Starter Play
Punktem wyjściowym jest ważność startera. Jeśli karta została wcześniej użyta to miesiąc po utracie ważności konta może się już coś dziać. Play zawsze szybko kasował nieużywane numery.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Play ma zwrócić klientom ofert prepaidowych niewykorzystane środki tps4 15 4 219 23-02-2021 17:37
Ostatni post: morfik
  Play odNowa - jak zoptymalizować utrzymanie numeru? Ekonomista 15 9 608 25-03-2019 16:44
Ostatni post: adamus581
  Kody USSD Play (szybkie kody, ekspresowe kody) szopen 9 306 827 13-02-2019 14:41
Ostatni post: szopen
  Play oraz MVNO na jego infrastrukturze z ograniczeniem do 3Mbps w roamingu? mshmaster 6 8 378 23-07-2018 13:32
Ostatni post: mshmaster
  Od kiedy działa roaming LTE danych w Play? Ekonomista 12 6 578 12-03-2018 21:13
Ostatni post: mshmaster