[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Play i RBM - bonusy za rejestrację katy SIM
06-06-2016, 11:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2016 11:38 przez spag.)
Post: #1
Play i RBM - bonusy za rejestrację katy SIM
Nawet 100-500PLN bonusu za rejestrację tylko co z tym zrobić jak to tylko na 30dni, zastanawiam sie nad zmiana z faktu na Play, bo 100pln na uslugi tylko jakie sa oplacalne żeby optymalnie uzyc 100PLN

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
06-06-2016, 11:52
Post: #2
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
Nic ciekawego, poza tym, że nie warto abonamentów. Słaba jakość obrazu i dźwięku Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
06-06-2016, 12:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2016 12:30 przez spag.)
Post: #3
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
Czytałem regulamin rejestracji, nic tam w sumie nie ma o RBM (moze na stronie RBM bedzie, aczkolwiek na konferencji podawali ze dotyczy), jak ktoś ma numer w Play ponad 4 lata to 500PLN na smsy i rozmowy , padłem


Załączone pliki Miniatury
   
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
06-06-2016, 13:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2016 13:41 przez morfik.)
Post: #4
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
Ja tam się wstrzymuję z rejestracją, a to z powodu maila, który mi UKE przysłało na moje zapytanie o zwrot środków z tej karty za sprawą zmiany warunków usługi:

Cytat:Prezes UKE dostrzega sygnalizowany przez Pana problem, związany z możliwą utratą środków pieniężnych zgromadzonych na koncie w przypadku braku rejestracji karty SIM przed ostatecznym terminem na dokonanie takiej czynności. W tym miejscu informuję, że Prezes UKE podjął działania, mające na celu zgłoszenie odpowiedniej uwagi do projektu ustawy antyterrorystycznej, dzięki której abonenci będą mieli możliwość odzyskania zgromadzonych na koncie pieniędzy w przypadku niedokonania rejestracji karty SIM. Jednocześnie zaznaczam, że Prezes UKE nie jest organem ustawodawczym i może jedynie zgłaszać poprawki do projektowanych ustaw.

Zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam ogromną nadzieję, że za moją sprawą miliony polaków odzyskają środki z prepaidów. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
06-06-2016, 13:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2016 13:47 przez Han.)
Post: #5
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
Ta rejestracja jest, delikatnie mówiąc, podejrzana. Sprawdziłem specjalnie numer który już kiedyś zarejestrowałem (przy wymianie karty sim) - też pojawiła się tam taka opcja.
Nie wierzę też że ustawodawca w jakikolwiek sposób odpuści. W interesie rządu jest żeby rządzący wiedzieli jak najwięcej o obywatelach, więc czemu mieliby usuwać kary za niepodanie danych?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
06-06-2016, 14:47
Post: #6
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
spag napisał(a):Czytałem regulamin rejestracji, nic tam w sumie nie ma o RBM (moze na stronie RBM bedzie, aczkolwiek na konferencji podawali ze dotyczy), jak ktoś ma numer w Play ponad 4 lata to 500PLN na smsy i rozmowy , padłem
Wszystko zajebiście, ale to typowa promocja w stylu T-Mobile - promocyjne dane i środki finansowe są ważne... 30 dni. Czyli w zasadzie promocja bez znaczenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
06-06-2016, 14:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-06-2016 00:53 przez szopen.)
Post: #7
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
Han napisał(a):Sprawdziłem specjalnie numer który już kiedyś zarejestrowałem (przy wymianie karty sim) - też pojawiła się tam taka opcja.
spag napisał(a):jak ktoś ma numer w Play ponad 4 lata to 500PLN na smsy i rozmowy , padłem
hmm jak zwykle system pełen dziur i niedoróbek, pakiet za rejestrację pojawia się po 2 razy w róznych kategoriach

na skandal zakrawa fakt, że znowu nie naprawiono "niezwijalności" zakładki z pakietami SMS/MMS

sprawdziłem numer, który mam z pewnością ponad 5 lat (potwierdza to historia doładowań) i jakoś nie widzę tych 500zł

spag napisał(a):zastanawiam sie nad zmiana z faktu na Play, bo 100pln na uslugi tylko jakie sa oplacalne żeby optymalnie uzyc 100PLN
nie na usługi, a na… rozmowy i SMSy więc wątpię aby coś sensownego można było wykombinować
jak zwykle dużo pary, ale cała poszła w gwizdek…
regulaminu jednak nie czytałem, bo nic się nie otwierało rano



no i druga zmiana - pakiet jednorazowy za rejestrację karty

   

drugi screenshot to Play Fresh

   

tyle, że link
http://www.play.pl/rejestracja/
nie działa



a wracając do tematu RBM II to wyjątkowo byłem pesymistą przed czasem - DIL w końcu się włączył (choć zajęło to jednak dużo więcej niż normalnie) zobaczymy w praniu czy net pójdzie z pakietu czy z DIL
   



PS nie lubię grzebać w cudzych postach więc poświęciłem trochę swoje na wydzielenie tematu bonusa - możliwe, że powstał lekki bałagan Sad

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
06-06-2016, 15:11
Post: #8
RE: Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
Jak dla mnie to wielkie g a nie bonusy chyba ze ktos co miesiąc do konca stycznia bedzie rejestrował sima na siebie żeby miec neta PInK 100GB, bo max mozna 10 kart na bonus mieć

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
07-07-2016, 17:12
Post: #9
Play i RBM - bonusy za rejestrację katy SIM
Czy komuś się skończyła już ta promocja? U mnie chyba tak, przynajmniej w play24 pod pakietami/usługami jest: Pakiet 100 zł i 10 GB wyłączony. Czyli mniemam, że już wyłączyli. Poza tym nie idzie tego aktywować ponownie, bo "można tylko raz". No i ok ale stan konta wygląda nieco inaczej niż przed aktywacją tej usługi:

[Obrazek: qSPE3cU.png]

Czyli ani nie usunęli mi tych +10G ani też nie zlikwidowali jeszcze bonusu 100zeta. Te dodatkowe 7,5zł jest za doładowanie z redbulla, bo się kończyła ważność połączeń wychodzących to musiałem doładować. Big Grin To co teraz? Cofną się te bonusy, czy są one ważne zgodnie "z datą na opakowaniu"? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
07-07-2016, 20:46
Post: #10
Play i RBM - bonusy za rejestrację katy SIM
Proszę o pomoc do jakiej sieci mam się udać aby zrejestrować lub sprawdzić czy jest zarejestrowana karta SIM Fakt Mobile i druga Virgin Mobile .DZIĘKUJĘ z góry !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-07-2016, 01:11
Post: #11
Play i RBM - bonusy za rejestrację katy SIM
morfik: dostałeś, a ich ważność jest taka, jak saldo poszczególnych rachunków, do których zostały dopisane. Oficjalnie 30 dni, ale te konta u ciebie były ważne dłużej, więc... masz dłużej Smile
zurich: Fakt - w salonie Play. Virgin - czekamy na informację, na razie nie ma możliwości, info na ich stronie: https://virginmobile.pl/rejestrujemy-numery
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-07-2016, 08:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-07-2016 08:25 przez morfik.)
Post: #12
Play i RBM - bonusy za rejestrację katy SIM
Nie do końca rozumiem. Big Grin To jak jest tam Promocyjne MB 14319 MB (ważne do 12.10.2016), to całość jest ważna przez ten czas, czy mi gdzieś po drodze te 10GB usuną?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-07-2016, 09:32
Post: #13
Play i RBM - bonusy za rejestrację katy SIM
Nie ma podsald - całość jest ważna.
Ot taka wada, a zarazem ficzer prepaidów tego operatora.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-07-2016, 12:43
Post: #14
Play i RBM - bonusy za rejestrację katy SIM
Czyli doładowanie odświeżyło te daty i wychodzi na to, że ten bonus z tej promocji nie jest ważny tylko 30 dni i ulega przedłużeniu wraz z doładowaniem. To chyba trochę lepiej wygląda teraz ta promocja niż na samym początku, gdzie miało być tylko 30 dni. Big Grin

BTW, czy ten bonus złotówek, który tam widnieje w liczbie 107,32 zł będzie przedłużany z każdym doładowaniem o miesiąc? Bo w sumie to tylko fartem mi się zgrała data doładowania z datą końca promocji i po doładowaniu via https://doladowania.redbullmobilecollect.pl/ się dostaje bonus 15%. Z czego te 15% doładowania poszło w ten pakiet promocyjnych złotówek i odświeżyło ten pakiet 100 zł od play za rejestrację. To jakbym tak co miecha na 5 zeta doładowywał za pomocą tej w/w strony, to tak można by w nieskończoność ten bonus trzymać. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-07-2016, 20:09
Post: #15
RE: Play i RBM - bonusy za rejestrację katy SIM
Mi bonus pozostał bez zmian.

Doładowanie przez stronę bez sensu (jedyny plus to sim nie trzeba wyciągać). Drogo. Bonus jest, ale co z tego jak mam ponad 200 zł na karcie?

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-09-2016, 11:14
Post: #16
Play i RBM - bonusy za rejestrację katy SIM
Witam,
Korzystam aktualnie z DIL w RBM5, aktualnie mam na koncie ok. 50zł. Tworzenie skarbonki (+50zł co 5 miesiące na nie-głównym koncie) średnio mi odpowiadam więc wpadłem na pomysł:

Czy mogę uzyskać RWK (i nie stracić po drodze) jeśli:
1. Zmigruję z RBM5 do Playa i zarejestruje numer (zyskam RWK)
2. Zmigruję do Faktu
3. Zmigruję znowu do RBM5
I ostatnie pytanie:
4. Czy znikną mi wtedy środki z głównego konta?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-09-2016, 11:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-09-2016 12:00 przez witek67.)
Post: #17
Play i RBM - bonusy za rejestrację katy SIM
1.-3. w RBM5 nie uzyskasz RWK czy to przez migracje z faktu czy rejestracje numeru
4. środki zostaną na koncie głównym
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
[-] 1 użytkownik podziękował użytkownikowi witek67 za tę wiadomość:
trybik (2016-09-23)
19-10-2016, 10:46
Post: #18
RE: Play i RBM - bonusy za rejestrację katy SIM
(23-09-2016 11:58)witek67 napisał(a):  1.-3. w RBM5 nie uzyskasz RWK czy to przez migracje z faktu czy rejestracje numeru
4. środki zostaną na koncie głównym

Czyli nie ma w tej chwili już żadnej opcji na roczną ważności?
Pozostają stare startery 150 dni z Allegro lub 100 dni z normalnego starteru z kiosku?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
19-10-2016, 15:10
Post: #19
Play i RBM - bonusy za rejestrację katy SIM
W RBM tu gdzie jest DIL nie ma RWK, nie wypowiem sie jak jest w taryfie energy ale w niej nie ma DIL a genaralnie chodzi o DIL, i tak jak piszesz zostaje starter 150 lub 100 dni
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
19-10-2016, 15:45
Post: #20
Play i RBM - bonusy za rejestrację katy SIM
tak jest jak mówisz,

tyle, że "stare" startery (nie wiem czy oryginalne z bodajże 2012 roku, czy uzyskane migracjami dostępnymi jeszcze w ub. roku) widziałem jedynie w zaporowych cenach

a startery z puszką są dostępne w miarę bezproblemowo (choć przewiduję koniec ich dostępności na połowę 2017, bo wtedy kończy się ważność załączonego energetyka, a sprawdziłem zestawy z puszką w kilku różnych sklepach)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Play ma zwrócić klientom ofert prepaidowych niewykorzystane środki tps4 15 4 223 23-02-2021 17:37
Ostatni post: morfik
  Play odNowa - jak zoptymalizować utrzymanie numeru? Ekonomista 15 9 608 25-03-2019 16:44
Ostatni post: adamus581
  Kody USSD Play (szybkie kody, ekspresowe kody) szopen 9 306 831 13-02-2019 14:41
Ostatni post: szopen
  Play oraz MVNO na jego infrastrukturze z ograniczeniem do 3Mbps w roamingu? mshmaster 6 8 380 23-07-2018 13:32
Ostatni post: mshmaster
  Od kiedy działa roaming LTE danych w Play? Ekonomista 12 6 578 12-03-2018 21:13
Ostatni post: mshmaster