[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osobne podforum na raporty
06-05-2012, 19:44
Post: #1
Osobne podforum na raporty
Ponieważ wprowadziliśmy ścisłe zasady raportowania stwierdzonego zasięgu (lub jego braku), gdzie np. porty są sortowane według tytułu wątku, postanowiłem utworzyć na ten cel osobne podforum "Raporty" znajdujące się w forum Zasięg - gdzie można nadal prowadzić ogólną dyskusję.
Mam nadzieję, że to ułatwi dyskutowanie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-07-2012, 17:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-07-2012 17:13 przez szopen.)
Post: #2
RE: Osobne podforum na raporty
zauważyłem jeden błąd związany z wprowadzeniem poddziału Raporty, otóż dział Zasięg pozostaje podświetlony jako zawierający nieczytane posty mimo wcześniejszego przeczytania wszystkich świeżych wpisów (np. przez odwiedzenie ich ze Statystyk) dopiero odwiedzenie działu i poddziału powoduje likwidację wyróżnienia (ff10.x-13.x, winxp)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-07-2012, 17:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-07-2012 17:42 przez jakubd.)
Post: #3
RE: Osobne podforum na raporty
Też widzę ten błąd - ale zauważyłem, że odwiedzenie działu, poddziału i potem odpowiedniego wątku - jednak usuwa to zaznaczenie. Zaznaczenie forum jako przeczytanego też działa.
Muszę dokładnie przeanalizować, jak działa informowanie o nieprzeczytanych działach - to może być zarówno błąd, jak i celowe działanie.

Update: to znany problem, jeżeli są poddziały. Nie da się z tym nic zrobić skutecznego. Poprawić to mają dopiero w MyBB 2.x. Bugreport: http://dev.mybb.com/issues/403
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz