Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Osobne podforum na raporty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ponieważ wprowadziliśmy ścisłe zasady raportowania stwierdzonego zasięgu (lub jego braku), gdzie np. porty są sortowane według tytułu wątku, postanowiłem utworzyć na ten cel osobne podforum "Raporty" znajdujące się w forum Zasięg - gdzie można nadal prowadzić ogólną dyskusję.
Mam nadzieję, że to ułatwi dyskutowanie Smile
zauważyłem jeden błąd związany z wprowadzeniem poddziału Raporty, otóż dział Zasięg pozostaje podświetlony jako zawierający nieczytane posty mimo wcześniejszego przeczytania wszystkich świeżych wpisów (np. przez odwiedzenie ich ze Statystyk) dopiero odwiedzenie działu i poddziału powoduje likwidację wyróżnienia (ff10.x-13.x, winxp)
Też widzę ten błąd - ale zauważyłem, że odwiedzenie działu, poddziału i potem odpowiedniego wątku - jednak usuwa to zaznaczenie. Zaznaczenie forum jako przeczytanego też działa.
Muszę dokładnie przeanalizować, jak działa informowanie o nieprzeczytanych działach - to może być zarówno błąd, jak i celowe działanie.

Update: to znany problem, jeżeli są poddziały. Nie da się z tym nic zrobić skutecznego. Poprawić to mają dopiero w MyBB 2.x. Bugreport: http://dev.mybb.com/issues/403
Przekierowanie