[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okna które się same otwierają w Operze pomocy
10-05-2013, 17:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-05-2013 13:37 przez szopen.)
Post: #1
Okna które się same otwierają w Operze pomocy
witam
Mam mały ale bardzo denerwujący mnie problem. Jak korzystam z opery to w dowolnym momencie otwierają mi sie okna w tle ,jest to denerwujące bo są to jakies durne reklamy/strony z samochodami grami itp.A zaczeło się od tego jak musiałem Avasta przeinstalować po cos mu sie porobiło i przestał działać.
Jak instalowałęm Avasta od nowa to jeszcze pobrałem Jdownloadera i przy jego instalacji wpieprzył mi sie jakis program ''przyspiesz komputer''. Mniej więcej od tego momentu zaczeły się same z siebie otwierać nowe okna.
Już próbowałem skanować system wczoraj zajeło mi to ponad 3h niestety nie pomogło. Użyłem Cclenera też nic. Teraz jak to pisałem to mi się trzy nowe otworzyły Sad.
A i mam w operze Adblocka tez nic nie daje
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
10-05-2013, 17:24
Post: #2
Odp: Okna które się same otwierają w Operze pomocy
A.Masz.coś takiego jak blokuj wyskskujace okna? Co prawda może być problem z.niektórymi stronami przez to ale może warto.spróbować

Wysłane z mojego GT-I9305
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
10-05-2013, 18:30
Post: #3
RE: Okna które się same otwierają w Operze pomocy
Mam ustawione na Blokuj nie chciane wyskakujące okna nic to nie daje . Ustawiłem na blokuj wszystkie wyskakujące okna też nic. Odinstalowałem opere zainstalowałem jeszcze raz też nie pomogło Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
10-05-2013, 18:44
Post: #4
Okna które się same otwierają w Operze pomocy
Jeżeli to zewnętrzny program, który coś takiego zleca przeglądarce, to nie pomoże adblock. Weź jakiegoś antyspyware - kiedyś używało się adaware, teraz pewnie spy sweeper albo spybot i wyczyść system.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
11-05-2013, 21:29
Post: #5
Odp: Okna które się same otwierają w Operze pomocy
nie "wpieprzył się" tylko sam zgodziłeś się na instalację tego g* dodatku
siedzi w dodatkach przeglądarki (zablokować można) albo deinstalacja odpowiednim programem...

pzdr
pawelarc

Wysyłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Funkcja Turbo w Operze Lorek 15 10 304 13-04-2015 09:26
Ostatni post: Lorek