[-]
Szybkie szukanie

Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nawigacja samochodowa Garmin Drive 40. Kwestia map. Użytkowanie na rowerze.
17-05-2018, 17:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-05-2018 17:45 przez Ekonomista.)
Zakupiłem sobie ten sprzęt. Chodzi mi o to, że chciałbym używać na dłuższych trasach krajowych na rowerze w torebce na ramie. Pomysł o tyle poroniony, że ładuję niby to coś, a jak odłączam to się wyłącza. Nie wiem czy w ogóle ma akumulator. Nie wiem czy to ma mapy bezterminowe. Niby na pudełku powinno pisać LM to ma mapy do końca życia urządzenia. Nie ma nigdzie tego oznaczenia. Tylko napis o 90-o dniowej gwarancji map. Dzisiaj to kupiłem w promocji za 150 zł. Poradźcie ludziska czy się nada.

Jakieś ako ma bo w końcu działa po odpięciu zasilacza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
17-05-2018, 21:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-05-2018 22:03 przez szopen.)
Nie mam bladego pojęcia jak kwestia licencji na mapy wygląda w przypadku Garmina
na twoim miejscu przygodę zacząłbym tam:
http://www.garmin.com/pl-PL/maps/updates/
lub
https://www.garmin.com/pl-PL/software/express

a np. tomtom w przypadku nawigacji ostatnio montowanych fabrycznie w niektórych samochodach daje możliwość bezpłatnej aktualizacji do wersji które pojawiły się do 3 m-cy po kupnie samochodu, licencje na nowsze wersje trzeba sobie dokupić Tongue
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-05-2018, 10:26
Zawsze zaczynamy od przeczytania specs na stronie producenta i jak wół jest bateria. Aplikacja Express powie ci resztę co do licencji na mapy, to już po numerze seryjnym pewnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz