[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Mój Orange" - kolejne zmiany
07-08-2015, 20:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2015 18:09 przez szopen.)
Post: #1
"Mój Orange" - kolejne zmiany
poprzednie dotyczyły radykalnej zmiany wyglądu strony zarządzania kontem z poziomu przeglądarki internetowej pod poniższym adresem
https://www.orange.pl/moj_orange

tym razem zmiany dotknęły aplikacji dla Androida
https://play.google.com/store/apps/simil...mojeorange
pojawiła się jej nowa wersja 3.0 - i zarazem użytkownicy starszych wersji Androida zostali olani ciepłym moczem - nowa wersja wymaga Androida w wersji co najmniej 4.0
a stara zgodna ze starszymi wersjami systemu (która wciąż działa poprawnie) przestała być dostępna w "sklepie Play"…


stara wersja aplikacji dla olanych przez operatora użytkowników
(konkretnie jest to wersja 2.2 która działa z cała pewnością w Androidzie 2.3.x) na życzenie - niestety nie wchodzi załącznik o objętości ponad 2MB

ale plik można pobrać np. tam:
https://apksfull.com/get/pl.orange.mojeorange/
załączam sumy MD5 poprawnych plików (tj pochodzących z oficjalnego wypustu wycofanego ze sklepu Play)
w przypadku pobrania pliku którego sumy się nie zgadzają z załączonymi odradzam instalację, gdyż plik może być zmodyfikowany!
próbnie pobrałem z pierwszego linku (z 3 dostępnych) i się zgadza

screenshoty z nowej wersji - tak to wygląda w OFnK
menu główne
       
no i ogólny przegląd aplikacji
               


Załączone pliki
.zip  sumy_md5.zip (Rozmiar: 405 bajtów / Pobrań: 340)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-08-2015, 00:50
Post: #2
"Mój Orange" - kolejne zmiany
Android 5.0 już od roku, a my piszemy o 2.x. Nie wiem tylko, czy to kwestia userów, że korzystają ze starych urządzeń czy producentów, że ich nie aktualizują.

W każdym bądź razie, aplikacja nawiązuje do strony internetowej. W nowej wersji jest już na fajfona i windows mobile.

Sama aplikacja poza marketingiem raczej nie wiele wnosi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-08-2015, 12:19
Post: #3
"Mój Orange" - kolejne zmiany
Czy chcesz duże, czy bardzo duże zestawienie urządzeń z andkiem 2.x, które aktualizacji nie dostaną?
Z tych, które używam na co dzień to... HP DeskJet C510. Zrootować można, ale zmiana systemu na inny spowoduje utratę dostępu do funkcji sterowania drukarką. Sprzęt na tyle rzadki, że zapomnij o wsparciu ludzi.
Znajdziesz także kilka czytników książek elektronicznych, którym andek 4.x niepotrzebny, a Orange się uruchomi i działa(ło).
Z telefonów - też się znajdzie, choć tutaj częściej jednak da się przeskoczyć wyżej przez alternatywne romy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Orange systematycznie likwiduje wszelkie oferty bonusowe w prepaid szopen 1 4 631 29-07-2020 15:16
Ostatni post: jakubd
  Orange internet domowy 4G Lector 1 5 385 06-04-2020 20:07
Ostatni post: grzech1991
  Chat z doradcą Orange - korzystaliście z tego kiedyś? szopen 11 16 112 11-02-2019 14:40
Ostatni post: szopen
  Orange Free na Kartę (OFnK) to_ja 148 379 878 24-07-2018 16:14
Ostatni post: szopen
  Problemy z nowo zarejestrowanym starterem Orange Free Unix-like 15 24 886 29-09-2017 21:34
Ostatni post: jakubd