[-]
Szybkie szukanie

Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy koniec BDI w Aero 2?
18-02-2019, 14:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-02-2019 15:10 przez szopen.)
No jest jeden wyjątek od reguły - gdyby Aero2 wycofało się z wykorzystania B38, to w tym samym dniu mogłoby wyłączyć BDI (ale zakładam, że tego nie zrobi, choć pozwolenie kosztowało grosze, w porównaniu do innych pasm, bo zaledwie 20 milionów zł, to jednak oprócz tej kasy już wpompowano kolejne pieniądze w testy infrastruktury dla B38, no i sens wycofywania się teraz, gdy większość nowych telefonów ma wbudowaną obsługę B38 byłoby "strzałem we własne kolano" Tongue), ponieważ wymagania związane z pozwoleniem na pasmo 900MHz (B8) zostały już dawno spełnione (swoją drogą UKE dopiero w 2017 roku się połapało, że na te częstotliwości <1GHz trzeba znieść wymóg pozwoleń radiowych dla użytkowników końcowych Big Grin).

Jest jeszcze jedna kwestia - cesja tego pozwolenia przeniosłaby wymagania na nowy podmiot, więc taki ruch też nie ma sensu.

whiteindian napisał(a):Chyba nie mam już siły walczyć z OFFTOP'ami inaczej jak dzielenie wątku póki czas... jeśli zdążę.
dokładnie - trzeba reagować natychmiast Tongue i o to w tym właśnie chodzi
jakubd napisał(a):Nic się nie zmieniło - ciągle nie ma sieci b38 odpalonej dla 50% ludności, więc ciągle mamy minimum 3 lata.
może czas odpalić licznik na stronie głównej bloga (póki co "stojący"), chociaż obecna informacja jest wystarczająca (choć może za mało "wytłuszczona"?).
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
19-02-2019, 12:38
W sumie fajny pomysł ze stojącym licznikiem. Do kolejki zadań Smile Bo ja mam za dużo w robocie innych zabaw, także ostatnio nocami (nawet u naszych operatorów teraz chwilami Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz