[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta SIM do GSM GPS tracker ST-901
15-03-2019, 22:02
Post: #1
Karta SIM do GSM GPS tracker ST-901
Witam!
Szukam najtańszej oferty karty SIM do trackera st 901.ktos coś może polecić? Nie wiem dokładnie jakie zużycie danych będzie , na pewno będą wysyłane SMS. Znslazlem ofertę virgin na kartę za 3 zl w tym 30 SMS oraz 300Mb neta chyba odnawiane co miesiąc. Jest coś lepszego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
18-03-2019, 13:15
Post: #2
Karta SIM do GSM GPS tracker ST-901
Ciągle aktualne:
http://jdtech.pl/2015/08/tanie-taryfy-na...jkiem.html
Sam używam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
18-03-2019, 14:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-2019 14:06 przez szopen.)
Post: #3
Karta SIM do GSM GPS tracker ST-901
Ten artykuł wymaga paru aktualizacji (nie ma już freemium), ale potwierdzam, że lejek wciąż działa w VM (choć nie jest już reklamowany jako jeden z plusów VM), a w przypadku trackera zasięg sieci może być istotny (Play niestety nadal ma spore dziury… a tu jest dostępne też T-mobile, jakkolwiek sprzęt musi obsługiwać roaming)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
18-03-2019, 14:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-2019 15:05 przez malojk.)
Post: #4
RE: Karta SIM do GSM GPS tracker ST-901
(18-03-2019 14:04)szopen napisał(a):  Ten artykuł wymaga paru aktualizacji (nie ma już freemium), ale potwierdzam, że lejek wciąż działa w VM (choć nie jest już reklamowany jako jeden z plusów VM), a w przypadku trackera zasięg sieci może być istotny (Play niestety nadal ma spore dziury… a tu jest dostępne też T-mobile, jakkolwiek sprzęt musi obsługiwać roaming)

Ale lejek działa w tej taryfie za 3zl?
Nie ma lejka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
18-03-2019, 15:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-2019 16:02 przez szopen.)
Post: #5
Karta SIM do GSM GPS tracker ST-901
Muszę sprawdzić, bo sprzęt leży w szufladzie, ale używałem nie dalej niż miesiąc temu i lejek był (działający) a zmian regulaminowych nie było chyba przez ten czas.
To jest dość stara karta SIM, ale w aktualnej (chyba) taryfie - zaraz zrobię SS z panelu zarządzania kontem, to sobie porównasz ze swoim.

edit: no faktycznie wygląda to dość dziwacznie, muszę chyba poszukać jakiejś innej SIMki by mieć nieco bardziej zwyczajny wygląd stanu konta
tia - ten numer mam właśnie w trakcie migracji na nową kartę SIM (w VM) więc przestał działać…

jakkolwiek
malojk napisał(a):Ale lejek działa w tej taryfie za 3zl?
Nie ma lejka

1. za 3zł obecnie jest pakiet "#MINI 3" (to nie jest taryfa)
2. istnienie lejka w każdej taryfie prepaid potwierdza ten (aktualny) regulamin
edit: musiałem wstawić link ze skracacza (niestety to nie 1 raz kiedy linkowane pdfy z VM nie chcą się otwierać, za to zrobiłem ładny link Tongue)
https://tinyurl.com/lejek-VM
dla nieśmiałych:
https://preview.tinyurl.com/lejek-VM

swoją drogą to nie jest żadna tajemnica - regulaminy i cenniki są u operatora wśród aktualnych dokumentów:
https://virginmobile.pl/regulaminy/regulaminy


Załączone pliki Miniatury
   

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
18-03-2019, 18:20
Post: #6
RE: Karta SIM do GSM GPS tracker ST-901
Dzwoniłem na infolinię Virgin , w pakiecie za 3 zł nie ma lejka. I niby jest to najtańszy pakiet dostępny na rynku.
Freeemium już nie ma.
Jak myślicie te 300 Mb do trackera wystarczy? Czy coś innego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
18-03-2019, 18:27
Post: #7
Karta SIM do GSM GPS tracker ST-901
Za czasów freemium używałem pakiet freemium do podobnych zastosowań i 300MB jakoś wystarczało.

W pakiecie za 3 zł nie ma lejka, ale BEZ pakietu lejek jest, pozostaje wtedy tylko kwestia ilości SMSów wysyłanych przez tracker.

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
18-03-2019, 18:37
Post: #8
RE: Karta SIM do GSM GPS tracker ST-901
(18-03-2019 18:27)szopen napisał(a):  Za czasów freemium używałem pakiet freemium do podobnych zastosowań i 300MB jakoś wystarczało.

W pakiecie za 3 zł nie ma lejka, ale BEZ pakietu lejek jest, pozostaje wtedy tylko kwestia ilości SMSów wysyłanych przez tracker.

Ale jak nie uruchomienie pakietu to co mam na start?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
18-03-2019, 18:51
Post: #9
Karta SIM do GSM GPS tracker ST-901
malojk napisał(a):Ale jak nie uruchomienie pakietu to co mam na start?
"nic" tzn. siec z lejkiem za free, a rozmowy i SMSy płatne w/g cennika podstawowego (dlatego pakiet za 3zł może mieć jakiś sens gdy jest więcej niż kilkanaście SMS miesięcznie - bez pakietu są chyba po 9gr/szt.?)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
19-03-2019, 14:51
Post: #10
Karta SIM do GSM GPS tracker ST-901
Male Mobile Vikings działa - mam w jednym z trakckerów założony. Faktycznie Freemium wykreślę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz