[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki mobilny router wifi z modemem do HSPA+
12-06-2015, 16:14
Post: #21
Odp: RE: Jaki mobilny router wifi z modemem do HSPA+
(12-06-2015 11:12)Marian5000PL napisał(a):  Nie rozumiem dlaczego polecacie VM czy też OFNK

Jesteśmy przekupieni Wink
A serii to staramy sie dobrac oferte do twoich wymogów

Wysłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-06-2015, 20:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2015 21:00 przez szopen.)
Post: #22
Jaki mobilny router wifi z modemem do HSPA+
no widzę, że Jakub mnie wyręczył - w tym segmencie OFnK+RWK jest to jedna z ciekawszych ofert

Marian5000PL napisał(a):Czyli kupuję starter za 9zł włączam za 3zł RWK i mam 500MB bonusu i 600MB z konta głównego czyli 1,1GB ważne cały rok.
no niezupełnie tak, a właściwie zapewne zupełnie inaczej - musiałbym dokładnie policzyć i sprawdzić regulaminy

nie wiem jaka w tej chwili jest oferta starterów, ale prawie zawsze tak było, że startowy wolumen danych przepada po miesiącu (lub nawet 14 dniach tak było ze starterem "500MB+500MB" pierwsze 500MB było tylko na 14 dni), ta pula danych jest na specjalnym subkoncie niepodlegającym przedłużeniu
(teraz widziałem na stronie Orange startery 7zł/2GB,
http://www.orange.pl/kid,4002009309,id,4...ticle.html
ale nie mogę znaleźć regulaminu tego startera, przypuszczalnie te 2GB jest tylko na pierwsze 30dni)
więc raczej należy wybierać najtańszy możliwy starter, choć oczywiście najwygodniej wybrać od razu w taryfie OFnK
(niektóre stsrtery w taryfach głosowych mają na start 200MB transferu, więc od biedy tez mogą być, taryfę można zmienić później, jednak warto przeczytać opis taryfy na opakowaniu, jedynie należy unikać starterów "z numerem do wyboru", "bezpiecznego startera" i w niektórych pozostałych nie włączyć usług wykluczających na zawsze RWK)


natomiast reszta z grubsza się zgadza 3zł na RWK zużywasz z salda startera
http://www.orange.pl/kid,4002010571,id,4...ticle.html

zwróć uwagę na to, że za doładowanie dodaje "bonusowy" wolumen danych, bo jest to dość pokrętne (kolumna oznaczona na pomarańczowo" BONUS na transfer danych za doładowania online" dotyczy tylko promocji opisanej w kolejnym linku)
http://www.orange.pl/kid,4002009309,id,4...ticle.html

poniżej tabelka samego "bonusu do bonusu" dotycząca TYLKO doładowania online
http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4...ticle.html

może wyjaśnię to na przykładzie doładowania 25zł - za te 25zł dostajesz tylko 244,1 MB przy założeniu że te 25zł przeznaczysz w całości na transfer danych (ale to jest transfer bez żadnych promocji - choćby Świat się walił są one do wykorzystania)

oprócz tego dostajesz "standardowy BONUS na transfer danych" czyli wolumen danych do zużycia niewymienny na inne środki w wysokości 1,01 GB

a TYLKO jeśli doładowania dokonasz online dostajesz dodatkowy " BONUS na transfer danych za doładowania online" 5 GB (ta promocja jest ważna do końca grudnia 2015 w/g znanego mi regulaminu, nie sprawdzałem czy się zmienił, w każdym razie nie może zostać skrócona)

ale to wszystko jest ważne 1 miesiąc czyli tyle ile wynosi ważność konta na rozmowy wychodzące, chyba że wcześniej lub później włączysz RWK

jeśli jednak włączysz RWK to masz ważność rozmów wychodzących 365 dni od włączenia RWK (ta promocja przedłuża "bieżącą ważność konta" i dlatego zalecam RWK przed doładowaniem)

cały trik polega na tym, że ważność doładowań konta w Orange się nie sumuje - jako ważność jest zawsze wybierana większa z wartości: "bieżącej ważności konta" lub "ważności konta wynikającej z doładowania"

aa i jeszcze 2 ważne informacje:
1) doładowania 30zł i 40zł są całkowicie bez sensu - popatrz w tabele
2) serwis "Mój Orange" i aplikacje na urządzenia mobilne o tej samej nazwie pokazują 100-krotnie zaniżoną wartość dostępnego transferu - jedyna skuteczna metoda sprawdzenia faktycznego sprawdzenia dostępnego transferu to kod USSD *101*01# (bo podstawowy kod *124*# pokazuje tylko stan konta złotówkowego i jego ważność)

niestety prawda jest raczej smutna, ale znalezienie konkretnych informacji w witrynie Orange to naprawdę niezły horror, a po ostatnich zmianach część aktualnych ofert (w tym RWK) jest prawie nie do znalezienia…
(może to zwiastować też rychły koniec tej promocji, ale trudno mi wyrokować Big Grin szczególnie, że wtedy oferta orange straciłaby na atrakcyjności na tyle aby zachęcić użytkowników do zmiany operatora)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-06-2015, 00:19
Post: #23
RE: Jaki mobilny router wifi z modemem do HSPA+
Jest duży progres Wink Kupiłem na szybko, bo moim zdaniem była to okazja router/modem Huawei E587. Niedaleko mnie 100% sprawny, wygląd jak nowy, pod klapką również czyściutki za 30zł +10zł mój dojazd Tongue W zestawie z oryg. pudełkiem, kablem, ładowarką sieciową, baterią i papierkami, mam nadzieję że dobrze zrobiłem. Sprzęcik szybko się włącza, net śmiga bardzo sprawnie bez przerw, jak w domu, jestem mega zadowolony jak na razie. Szkoda tylko, że nie można jednym guziczkiem wyzerować licznika danych Smile

Po drodze kupiłem starter OFNK za 9zł, włączyłem RWK czyli mam chyba bonus 500MB na 14 dni a resztę czyli 6zł czyli jakieś 60MB na rok. Tylko pytanie czy jak doładuję przez http://www.doładowania.orange.pl za 30zł to będę miał na rok 300MB+1GB+5GB czyli 6,3GB na rok. Z regulaminu tak mi wynika

Poczekam, gdy przyjdzie karta Aero2 i biorę się za ściągnięcie z Huawei'a simlocka, mam nadzieję że uda się jakimś programem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-06-2015, 00:43
Post: #24
Jaki mobilny router wifi z modemem do HSPA+
No to faktycznie niezła oferta. Ja ten router kupowałem za grubą kasę Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-06-2015, 04:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2015 11:39 przez Marian5000PL.)
Post: #25
RE: Jaki mobilny router wifi z modemem do HSPA+
Mam problem ze ściągnięciem simlocka, poprzedni właściciel wpisał 10 razy zły kod. Wgrałem nowszy soft, ale to nic nie dało. Muszę wyzerować licznik kodów

Oczywiście sterowniki wgrałem, próbowałem na PC z XP i na netbooku z Win 7 i nic. Atywirus i zapora wyłączone.
Program Sola GSM Calc v.0.4 wyświetla:

Ressettig Lock Counter...
Device IMEI: +CGSN

869836
Calculatig Reset Code...
Sending Reset Code... (32 bytes)

i na dole w ramce pojawia się: Device returned an error

Program Huawei Modem Unlocker v.5.7.7 wyświetla:
Failed to reset lock counter of modem

Program Huawei Modem Unlocker v.5.8.1 tylko odczytuje dane i da się zresetować modem, a przy każdej innej opcji pojawia się:
Failed to write NCK code to modem lub failed
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-06-2015, 13:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2015 13:48 przez szopen.)
Post: #26
Jaki mobilny router wifi z modemem do HSPA+
Marian5000PL napisał(a):czy jak doładuję przez http://www.doładowania.orange.pl za 30zł to będę miał na rok 300MB+1GB+5GB
tak, tyle, że doładowanie za 30zł to wyrzucenie w błoto 5zł - IDENTYCZNE bonusy dostaniesz przy doładowaniu 25zł

Marian5000PL napisał(a):Mam problem ze ściągnięciem simlocka, poprzedni właściciel wpisał 10 razy zły kod.
i to tłumaczy niską cenę… jak rozumiem kupowałeś ze świadomością takiego stanu?

możesz spróbować tego
http://www.modemunlock.com/huawei-modem-...rator.html
i na potem, jeśli uda się zresetować licznik prób
http://www.modemunlock.com/huawei-new-al...lator.html
a tu opis jak przesłać kod do modemu/routera w trybie modemu (można użyć też dowolnej innej aplikacji którą można przesłać komendy AT)
http://www.modemunlock.com/reset-unlock-...ethod.html

i załóż sobie konto google specjalnie na tą okoliczność

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-06-2015, 14:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2015 14:32 przez Marian5000PL.)
Post: #27
RE: Jaki mobilny router wifi z modemem do HSPA+
(13-06-2015 13:33)szopen napisał(a):  i to tłumaczy niską cenę… jak rozumiem kupowałeś ze świadomością takiego stanu?

możesz spróbować tego
http://www.modemunlock.com/huawei-modem-...rator.html
i na potem, jeśli uda się zresetować licznik prób
http://www.modemunlock.com/huawei-new-al...lator.html
a tu opis jak przesłać kod do modemu/routera w trybie modemu (można użyć też dowolnej innej aplikacji którą można przesłać komendy AT)
http://www.modemunlock.com/reset-unlock-...ethod.html

i załóż sobie konto google specjalnie na tą okoliczność
Niestety sprzedający tylko powiedział, że jest blokada na Orange, a o 10 krotnym wpisaniu błędnego kodu nie

Wszystko próbowałem z powyższych linków dziś w nocy, tylko uzyskałem numery: new algo hash reset, old algo hash reset, flash code, code simlock, nck unlock, lock, ale podczas wrzucania do routera zawsze pojawia się błąd

Jeśli chodzi o ten program Huawei Modem Code Writer to w ogóle nie widzi mojego routera
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-06-2015, 17:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2015 17:38 przez szopen.)
Post: #28
Jaki mobilny router wifi z modemem do HSPA+
Marian5000PL napisał(a):Niestety sprzedający tylko powiedział,[…] a o 10 krotnym wpisaniu błędnego kodu nie
no cóż to popełniłeś błąd zmieniając oprogramowanie - mogłeś go zwrócić skoro zataił, że zostały wykorzystane wszystkie próby zdjęcia simlocka, teraz już pozmiatane

w zależności od generacji/daty produkcji Huawei stosował 3 różne algorytmy kodów zdejmujących simlocka
dlatego NIGDY nie należy próbować więcej niż 2x kodu uzyskanego danym algorytmem
oraz przynajmniej 2 resetujące blokadę po 10 próbach

PS oficjalne zdjęcie kodu jest możliwe w salonie Orange (bo jak rozumiem o locka na tą sieć chodzi) - koszt to zwykle 77zł, ale… nie w przypadku wykorzystania wszystkich prób zdjęcia locka, a już tym bardziej możesz o tej opcji zapomnieć po zmianie softu (prawdopodobnie zostaniesz skasowany "jak za zboże")
http://www.orange.pl/kid,4004241519,id,4...ticle.html
http://www.orange.pl/kid,4000378141,id,4...ticle.html

Marian5000PL napisał(a):new algo hash reset, old algo hash reset,
to są te kody które ratują tyłek - jeśli żaden z nich nie resetuje licznika do 10(możliwych do wprowadzenia)/10(do wykorzystania), to niestety przykro mi, ale zostaniesz z lockiem do bliżej nieokreślonej przyszłości (z czasem pojawiają się w sieci darmowe rozwiązania, ale nawet nie wiem czy już istnieje generator hash reset dla kodów w wersji trzeciej)

prawdopodobnie powinien działać "new algo hash reset"

komenda którą trzeba przesłać przez port szeregowy
AT^CARDLOCK=”1234567890abcd1234567890abcd1234”
oczywiście zamiast 1234567890abcd1234567890abcd1234 musisz podać swój wyliczony kod pasujący do IMEI modemu/routera

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-06-2015, 18:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2015 18:20 przez Marian5000PL.)
Post: #29
RE: Jaki mobilny router wifi z modemem do HSPA+
(13-06-2015 17:19)szopen napisał(a):  ...komenda którą trzeba przesłać przez port szeregowy
AT^CARDLOCK=”1234567890abcd1234567890abcd1234”...

Czyli powinienem zaopatrzyć się w kabel z kocówką mikrousb do routera oraz RS232 do kompa? A jaki to ma być kabel wiem, że były w różnych kombinacjach np. null modem? I czy router podczas połączenia ma być włączony i mieć kartę sim z operatorem na którego jest blokada?

A ma sens próbować z Huawei Mobile Partner czy to nic nie da? Albo jakiś modyfikowany soft bez simlocka?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-06-2015, 19:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2015 19:24 przez szopen.)
Post: #30
Jaki mobilny router wifi z modemem do HSPA+
Marian5000PL napisał(a):Czyli powinienem zaopatrzyć się w kabel z kocówką mikrousb do routera oraz RS232 do kompa?
oczywiście to wszystko działa o ile router jest widziany przez komputer jako modem i ma wirtualne porty szeregowe na połączeniu usb

PS a zatem skąd wiesz, że kod był wpisany 10x niepoprawnie?

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-06-2015, 23:03
Post: #31
Jaki mobilny router wifi z modemem do HSPA+
Dla jasności:
Potrzebujesz ZWYKŁY kabel USB<->microUSB. Żadnych wynalazków.
W komputerze muszą zainstalować się sterowniki (powinny być wbudowane w modem), między innymi od 1 do 3 wirtualnych portów szeregowych.
szopen napisał(a):PS a zatem skąd wiesz, że kod był wpisany 10x niepoprawnie?
Po połączeniu się nawet przez WiFi z routerem pojawia się pytanie o SIM Card Lock Code lub coś podobnego w interfejsie WWW. A jak wykorzystamy wszystkie próby, to pojawia się odpowiednia informacja i kodu nie da się wpisać lub jest odrzucany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
16-06-2015, 21:48
Post: #32
RE: Jaki mobilny router wifi z modemem do HSPA+
Problem rozwiązany: Pobrałem DC-Unlocker Client i wykupiłem 7 kredytów czyli 30zł. Simlock poszedł w 15 sekund. Jestem mega zadowolony, dziękuję wszystkim za pomoc Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
16-06-2015, 22:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-06-2015 22:47 przez szopen.)
Post: #33
Jaki mobilny router wifi z modemem do HSPA+
to ponad dwa razy taniej niż oficjalne zdejmowanie locka w Orange (chociaż zdjęcie blokady w salonie ma za to jedną zaletę - nie powoduje utraty gwarancji)

gratulacje, choć szkoda, że nie potwierdziła się żadna z darmowych metod (gdyby nie te 10 wykorzystanych prób, to darmowe wygenerowanie kodu w/g wszystkich 3 algorytmów nie stanowi problemu)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&amp;t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
17-06-2015, 08:31
Post: #34
RE: Jaki mobilny router wifi z modemem do HSPA+
(16-06-2015 22:44)szopen napisał(a):  to ponad dwa razy taniej niż oficjalne zdejmowanie locka w Orange (chociaż zdjęcie blokady w salonie ma za to jedną zaletę - nie powoduje utraty gwarancji)

gratulacje, choć szkoda, że nie potwierdziła się żadna z darmowych metod (gdyby nie te 10 wykorzystanych prób, to darmowe wygenerowanie kodu w/g wszystkich 3 algorytmów nie stanowi problemu)

Dokładnie, tylko że mojego modemu Orange nie odblokuje, ponieważ nie jest już na gwarancji, nawet jakbym chciał zapłacić te 77zł (tak mi powiedzieli w salonie Orange, a to że mam u nich telefon ponad 10 lat i teraz internet na kartę nie ma dla nich znacznia)

Wygenerować wszystkie kody (NCK, flash, old i new algo short, old i new algo long) dałem radę, ale żaden program nie był w stanie ich wrzucić w modem

Jeśli ktoś będzie mieć taki problem jak ja to polecam ten programik, pobiera się i instaluje szybciutko, simlocka ściąga jeszcze szybciej. Tylko jeden przycisk unlock, wszystko wykrywa i robi sam :-)

Dam znać czy działa mi Aero2. Wczoraj dostałem maila o wysyłce karty. Ciekawe czy da się wpisać w router dwa ustawienia: dla orange i aero2 by po zmianie karty sam wykrył i automatycznie łączył z netem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
17-06-2015, 11:49
Post: #35
Odp: RE: Jaki mobilny router wifi z modemem do HSPA+
(17-06-2015 08:31)Marian5000PL napisał(a):  Jeśli ktoś będzie mieć taki problem jak ja to polecam ten programik, pobiera się i instaluje szybciutko, simlocka ściąga jeszcze szybciej. Tylko jeden przycisk unlock, wszystko wykrywa i robi sam :-)
DC unlocker jest spoko (szczególnie w wersji złamanej sciaga simlocki z zte starszych typów) potrafi przywalic po portach com żeby obudzic modemy ZTE. Ma jedną główną wadę - ceny wiec lepiej zawsze poszukać czegos tańszego natomiast jesli sie nie chce to mozna od razu. Czasem sa aukcje gdzie jakis reseler sprzedaje kredyty dc unlockera może to być tańsze, nie wspomniales ze przed przycisnieciem unlock trzeba zakupić kredyty. Ma tez dc unlocker kikku braci którzy działają na modemy np. Z chipsetem icera. Inna uwaga jesli ma sie zainstalowany zlamany dc i sie go używało to lepiej uzyc komputera gdzie nie było złamanego bo inaczej wywala blad (jakies logi to wysyła czasem do serwerów dc) i trzeba dyskutować z litwinami którzy prowadza ten serwis zeby skreslili z "czarnej listy".

Cytat:Dam znać czy działa mi Aero2. Wczoraj dostałem maila o wysyłce karty. Ciekawe czy da się wpisać w router dwa ustawienia: dla orange i aero2 by po zmianie karty sam wykrył i automatycznie łączył z netem

Jesli domyślny ustawisz na aero to zwykle powinno się udac ze jak wlozysz orange to odczyta z karty apn bo karta aero nie zawiera wpisu o apn. Moim zdaniem najpierw routery/modemy (nie wszystkie ale Huawei zwykle tak) czytaja karte i pobieraja apn z karty dopiero pozniej gdy nie znajda to biora ten domyślny.

Wysłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
17-06-2015, 22:58
Post: #36
Jaki mobilny router wifi z modemem do HSPA+
Popieram - dc-unlocker fajny, ale drogi.

Co do APN - sprawa jest dość prosta, a jednocześnie algorytm jest złożony.
Podstawowa zasada - jak ustaliliśmy na sztywno APN, to nie ma rozmowy. Jak zostawiliśmy automat, to:
1. Odczytywany jest MCC i MNC z karty SIM. Dla Polski MCC to zawsze 260, a MNC zależy od operatora. Plus - 01, Tmobile 02, Orange 03, Play 06, CP 14, a Aero 17, choć MNC dla Polski jest więcej, ale te są najczęściej spotykane.
2. Na podstawie pary MCC i MNC wyszukiwany jest w bazie odpowiedni operator i jego APN - jeden, lub więcej (np. dla Plusa jest ich kilkanaście - dla samego Plusa, jak i dla MVNO w Plusie).
3. Ustawiany jest pierwszy z listy znalezionych i zwykle to działa. Dla kart MVNO nie zadziała (np. w mBank Mobile trzeba było wybierać ręcznie).
4. Jak nie znaleziono konfiguracji dla pary MCC-MNC, to ustawiany jest profil pusty z pustym polem APN, który zwykle jest równoznaczny z APN tzw. dynamicznym. Dobrego opisu trybu dynamicznego nie znalazłem (chyba się go rzadko stosuje), ale oznacza to, że łączymy się bez podawania APN - niektórzy operatorzy to akceptują, inni nie (częściej nie). Warto wiedzieć, że czasem mimo, że nie podamy APN, to modem spróbuje się połączyć... z ostatnim działającym APN i zapamiętanym w module GSM - i mimo braku konfiguracji może to zadziałać z tego powodu, choć dotyczy to raczej modemów USB, niż routerów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
22-06-2015, 14:23
Post: #37
RE: Jaki mobilny router wifi z modemem do HSPA+
Aero2 pięknie śmiga na routerze wyświetla się PLUS. Jednak nie potrafię ustawić tak by bez zmiany profilu w Huawei sam łączył z ORANGE I AERO2. Jeśli APN zostawię dynamiczny to nie łączy z ORANGE, jeśli wpiszę w APN: internet to łączy tylko z orange. Czy da się to jakoś ustawić? Stworzyłem też dwa profile dla aero2 domyślny i orange z apnem i łączy zawsze z tym domyślnym tylko.

Nr dostępu ustawiam *99# dla orange i aero
Nazwa użytkownika i hasło puste
uwierzytelnianie CHAP dla orange i aero
adres IP: dynamiczny dla orange i aero
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
22-06-2015, 15:34
Post: #38
Jaki mobilny router wifi z modemem do HSPA+
aby ułatwić sobie życie możesz stworzyć 2 profile
jeden z ustawieniami dla Orange
drugi z ustawianiami dla Aero2
różnica między nimi to wartość parametru APN, który w pierwszym profilu musi mieć wartość internet a w drugim darmowy

oczywiście profile te MUSISZ zmieniać ręcznie przez ustawienie każdego z nich jako domyślnego przy okazji włożenia odpowiedniej karty SIM
(tj. profil "jeden" ustawiasz jako domyślny przy pracy na karcie Orange, a profil "drugi" ustawiasz jako domyślny przy pracy w Aero2)


karta SIM Aero2 niestety nie posiada zapisanej wartości APN więc w jej wypadku autodetekcja nie jest możliwa...
(mam kartę z dość starej partii - z pierwszej partii która była rozsyłana przy wymianie starych kart SIM, ale w ciągu najbliższego miesiąca postaram się dowiedzieć jak to wygląda z kartami obecnie wydawanymi)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&amp;t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najtańszy router mobilny do Aero2 i nie tylko zardes 34 45 897 12-04-2018 02:12
Ostatni post: jakubd
  router LTE z obsługą SDXC damga 6 8 023 12-10-2016 23:26
Ostatni post: damga
  jaki Router mobilny do samochodu koniu8 18 18 587 26-08-2015 14:39
Ostatni post: jhosef
  Wifi Partner WP-R 1800 pikolo419 23 16 895 14-05-2015 15:53
Ostatni post: jakubd
  Router mobilny LTE z gniazdem LAN? spag 2 7 495 15-03-2015 21:29
Ostatni post: jakubd