[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak dodać wpis do menu Becker 7927
17-09-2014, 00:05
Post: #1
Jak dodać wpis do menu Becker 7927
Więc tak, posiadam nawigacje Becker BE7927, mam zainstalowaną na karcie pamięci najnowszą mape europy (MapaMap), ale kłopot jest w tym, że aby uruchomić MapeMap muszę to robić z poziomu Windowsa, a chciałbym to robić z poziomu Menu, czyli uruchamiam nawigacje pokazuje się menu jest wybór Mapamap klikam i się uruchamia.

Dodam, że kiedyś instalowałem na niej inną wersję MapaMap i do menu dodał się buton MapyMap i ten buton został. może można to w jakiś sposób wykorzystać.


PS.
Dla mnie to nie kłopot uruchamiać tak oprogramowanie z poziomu Windowsa, ale nawi jest mojego ojca, sami wiecie stara data i on tego nie ogarnie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
17-09-2014, 07:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-09-2014 07:49 przez K4r0lSz.)
Post: #2
Jak dodać wpis do menu Becker 7927
Spróbuj usunąć starą wersję... możliwe, że nawigacja spyta się o wskazanie (nowego) programu jako skrótu w menu, jeśli go już fizycznie nie będzie.

Czy instalacje i aktualizacje wykonywałeś zgodnie z instrukcjami -> http://www.beckerpolska.pl/wsparcie

Funkcja SZUKAJ jest za darmo, nie na darmo.
Moje oferty na olx.pl Wink
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
17-09-2014, 08:21
Post: #3
Jak dodać wpis do menu Becker 7927
Każda nawigacja ma swój własny sposób podpinania aplikacji do menu - te lepsze i uniwersalne mają po prostu opcję w menu. Inne oczekują nawigacji zawsze w tym samym miejscu i już. Jeszcze inne oczekują jakiejś informacji od zainstalowanego programu (to potrafi robić np. Automapa w kilku certyfikowanych modelach).
Tego modelu osobiście nie znam, trzeba zrobić krótki research, np. na forum my-navia, gdzie to pewnie rozpracowali.

Najzdrowiej zainstalować nawigację "na" starej (zastąpić ją) lub... wykonać aktualizację tak, jak w instrukcji opisał producent Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz