Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Jak dodać wpis do menu Becker 7927
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Więc tak, posiadam nawigacje Becker BE7927, mam zainstalowaną na karcie pamięci najnowszą mape europy (MapaMap), ale kłopot jest w tym, że aby uruchomić MapeMap muszę to robić z poziomu Windowsa, a chciałbym to robić z poziomu Menu, czyli uruchamiam nawigacje pokazuje się menu jest wybór Mapamap klikam i się uruchamia.

Dodam, że kiedyś instalowałem na niej inną wersję MapaMap i do menu dodał się buton MapyMap i ten buton został. może można to w jakiś sposób wykorzystać.


PS.
Dla mnie to nie kłopot uruchamiać tak oprogramowanie z poziomu Windowsa, ale nawi jest mojego ojca, sami wiecie stara data i on tego nie ogarnie...
Spróbuj usunąć starą wersję... możliwe, że nawigacja spyta się o wskazanie (nowego) programu jako skrótu w menu, jeśli go już fizycznie nie będzie.

Czy instalacje i aktualizacje wykonywałeś zgodnie z instrukcjami -> http://www.beckerpolska.pl/wsparcie
Każda nawigacja ma swój własny sposób podpinania aplikacji do menu - te lepsze i uniwersalne mają po prostu opcję w menu. Inne oczekują nawigacji zawsze w tym samym miejscu i już. Jeszcze inne oczekują jakiejś informacji od zainstalowanego programu (to potrafi robić np. Automapa w kilku certyfikowanych modelach).
Tego modelu osobiście nie znam, trzeba zrobić krótki research, np. na forum my-navia, gdzie to pewnie rozpracowali.

Najzdrowiej zainstalować nawigację "na" starej (zastąpić ją) lub... wykonać aktualizację tak, jak w instrukcji opisał producent Smile
Przekierowanie