[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internet mobilny za granicą - Grecja
28-07-2015, 00:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-06-2017 16:41 przez szopen.)
Post: #1
Internet mobilny za granicą - Grecja
Wybieram się tam na tydzień raptem i na razie badam co może być ciekawe
Jak na razie znalazłem to
http://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/H.../loc/en_US
4GB za 10€ na 5 dni wygląda OK szkoda że nie 7 dni.
Lub inna opcja
https://www.wind.gr/en/for-individual/wi...-contract/

3GB (lub 6GB nie wiadomo jak rozumieć opis) za 14.90€ na 30 dni

Albo wersja z modemem za 29.90€ 6GB/30dni nie widac na stronie co to za model ale znalazłem ze maja huawei e3131s-2 (link do dashboardu może się komuś przyda
http://www.wind.gr/files/1/support/UTPS.zip) lub zte mf667


Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-07-2015, 12:53
Post: #2
Internet za granicą - Grecja
6GB to promka wakacyjna na startery, normalnie jest 3GB
Cytat:Now, you get double the embedded data (6GB for 30 days)* with every new WIND Mobile Broadband without contract connection package!

* All prices include VAT. Offer is valid for activations from June 18th until September 30th 2015.


niestety podobnie jak w np. DE zanim zaczniesz używać MUSISZ zarejestrować kartę
Cytat: 1. According to the new legislation (No. 3783/2009), all owners of prepaid SIM cards must register their personal information, before the SIM card is activated by WIND.
2. Minors who do not have an ID card, passport or similar document cannot identify their prepaid mobile phones; their parents/legal guardians will have to declare their personal details instead. In that case the parents will be considered the ‘owner/subscriber’, and will receive and sign the petition, while the minor will be the ‘user’.
Orders cannot be delivered abroad.


PS szukając regulaminów (których ostate3cznie nie znalazłem, a nie mam cierpliwości szukać dalej) trafiłem na walkę z wykluczeniem cyfrowym
http://www.wind.gr/en/wind/gia-tin-etair.../?prid=653

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-07-2015, 15:26
Post: #3
RE: Internet za granicą - Grecja
Dowód osobisty podobno akceptuja tylko czy sieć sprzedaży jest taka ze będzie łatwo kupić i aktywować. Moze na lotnisku będzie możliwe chociaz jak sie domyślam rezydent bedzie kierowac wszystkich do autobusu i nie bedzie czasu zeby poszukać punktu

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-08-2015, 16:02
Post: #4
RE: Internet za granicą - Grecja
Znaleźć starter ot tak chyba niemożliwe. Bylem w jednym sklepie ale tam mieli pełno telefonów dualsim ale karty tylko wind na abonament Sad widziałem jeden sklep sieci Wind i Germanos (kiedyś w Polsce dzialali jako agent Play wczesniej chyba Orange) ale nie było jak się zatrzymać wiec sobie odpuściłem poszukiwania. Chyba jednak oferta dobrego roamingu pozostaje (ja dzieki kumplowi z wysp mam kartę sainsbury z 5p za 1MB wiec chyba dobra oferta na zagranice w tym roku). wifi niby wszędzie w knajpach za darmo dla klientów ale w dwoch nie udalo mi sie połączyć wiec jak dla mnie = brak. W heraklionie jest darmowe wifi które sugeruje ze to jakies miejskie o id municipality_of_heraklion do tego udało się połączyć.

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Internet ze Starlinków Ekonomista 7 2 176 24-02-2021 20:09
Ostatni post: szopen
  Internet światłowodowy Vectra. Ekonomista 24 10 045 31-03-2020 15:19
Ostatni post: szopen
  Internet mobilny za granicą - Białoruś szopen 0 2 648 31-07-2019 01:13
Ostatni post: szopen
  Jaki tani internet na wyjazd za granicę do UE? Iks 5 4 057 10-04-2019 04:19
Ostatni post: Iks
  Internet mobilny za granicą - Szwajcaria szopen 6 25 013 28-02-2018 19:05
Ostatni post: Steaven