[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Heyah - 19-22 GB na starterze - jak?
09-07-2015, 17:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2015 23:01 przez jakubd.)
Post: #1
Heyah - 19-22 GB na starterze - jak?
Na Allegro aukcje jako żywo przypominające ofertę T-Mobile Frii 11 GB:
http://jdtech.pl/2015/04/t-mobile-frii-1...5-pln.html

Wiadomo, ze chodzi o pakiety:
5 GB na 30 dni
3 GB na 30 dni
1 GB na 30 dni

A potem:
6 GB na 5 dni
3 GB na 5 dni
1 GB na 5 dni
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
09-07-2015, 19:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-07-2015 12:56 przez szopen.)
Post: #2
Heyah - 19-22 GB na starterze - jak?
link do poprawki, bo oglądamy 404

jakkolwiek jak już wspomniałem w shoutboxie te aukcje wbrew opisowi nie są metodą "bez kombinacji", a dodatkowo z komentarzy na blogu wiemy też, że wykorzystanie tej kombinacji różnych promocji wcale nie jest bezproblemowe (choć marketingowo te 22GB wygląda ciekawie, to w praktyce to metoda dla "gimbazy")

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
09-07-2015, 23:04
Post: #3
Heyah - 19-22 GB na starterze - jak?
Dobra, to znalazłem:
https://www.heyah.pl/regulaminy/na-karte/
Warunki Oferty Promocyjnej „Pakiet Smart S na próbę przez 5 dni” dla Użytkowników Heyah
Warunki Oferty Promocyjnej „Pakiet Smart M na próbę przez 5 dni” dla Użytkowników Heyah
Warunki Oferty Promocyjnej „Pakiet Smart L na próbę przez 5 dni” dla Użytkowników Heyah
Warunki Oferty Promocyjnej „Pakiet Smart XL na próbę przez 5 dni” dla Użytkowników Heyah
Warunki Oferty Promocyjnej „Pakiet Smart S na próbę przez 30 dni” dla Użytkowników Heyah
Warunki Oferty Promocyjnej „Pakiet Smart M na próbę przez 30 dni” dla Użytkowników Heyah
Warunki Oferty Promocyjnej „Pakiet Smart L na próbę przez 30 dni” dla Użytkowników Heyah
Warunki Oferty Promocyjnej „Pakiet Smart XL na próbę przez 30 dni” dla Użytkowników Heyah
Huh, to faktycznie kolejna kombinacja w stylu tego, co opisałem wcześniej na blogu. Opiszę to też, jak tyulko przetestuję. Ale dokładnie jak mówisz, szopen, tylko dla cierpliwych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
15-07-2015, 15:14
Post: #4
Heyah - 19-22 GB na starterze - jak?
I jak testy?
Planuję zakup już jedenastej karty T., ale 19-22 brzmi o wiele lepiej... Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
15-07-2015, 16:26
Post: #5
Heyah - 19-22 GB na starterze - jak?
Mam starter, ale mam mnóstwo prac teraz i na testy zostaje mało czasu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
15-07-2015, 17:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-07-2015 17:22 przez KasparHauser.)
Post: #6
Heyah - 19-22 GB na starterze - jak?
To musi być jakiś konkretny starter Heyah? Bo np. Timobajlowych, tych specjalnych, to coraz mniej u mnie w okolicy. Jedno pewne miejsce, to Wola Park. Byłem, widziałem, kupowałem. Ostatnią sztukę zgarnąłem w sklepie na Aspekcie... Zobaczę co tam mają na allegro, ale i tak wolę kupować w stacjonarnym sklepie.

Czytam regulamin, a tam:

Cytat: W
przypadku pierwszej aktywacji Oferty po aktywacji karty SIM dodatkowym warunkiem jest
wcześniejsze doładowanie konta dowolną kwotą

Czyli raczej lipa*, bo zakładam, że starter jest za 5, najtańsze doładowanie też 5, a za 10zł, to ja mam 22GB w T-Mobile.

* - chyba, że nie zrozumiałem regulaminu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
16-07-2015, 00:07
Post: #7
Heyah - 19-22 GB na starterze - jak?
Trzeba to dokładnie zbadać, na razie nic konkretnego nie powiem, bo sam nie wiem.
Ale da się zrobić, pytanie za ile i jak dokładnie to działa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
06-05-2016, 18:05
Post: #8
RE: Heyah - 19-22 GB na starterze - jak?
Pakiety Smart na próbę przez 5 dni są traktowane tak samo jak pakiety Smart na próbę przez 30 dni i nie da rady włączyć pakietu na 30 dni po aktywowaniu pakietu na 5 dni i odwrotnie, gdyż otrzymujemy info, że już korzystaliśmy z danego pakietu. Zatem można uzyskać z pakietów maksimum 1 GB + 2 GB + 3 GB + 5GB = 11 GB danych.
Otrzymując darmowy starter konieczne jest wykonanie doładowania minimalną kwotą 5 zł, dopiero wtedy da radę aktywować te pakiety. Stan na koncie który uzyskamy to około 10 zł i z tego można też jakiś pakiet zakupić, tylko że gdy wyłączymy te wszystkie pakiety na próbę i będziemy mieli połączenie internetowe to odciąga nam zaraz 6 zł za bezpieczny internet - limit wydatków. Można spróbować zmienić taryfę na T-mobile Free i tam spróbować skorzystać z jakichś pakietów na próbę (ja przykładowo nie mogę zmienić taryfy na Free, gdyż informuje mnie o braku środków na koncie, chociaż mam 0,70 zł na koncie).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Starter T-Mobile/Heyah i działa tylko... speedtest.net jakubd 6 4 591 25-03-2016 11:26
Ostatni post: jakubd
  Heyah - "rok internetu za darmo" wou 5 7 041 13-04-2014 19:17
Ostatni post: jakubd
  Rejestracja karty sim Heyah cbool1995 1 8 615 11-11-2013 22:33
Ostatni post: jakubd