Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Heyah - 19-22 GB na starterze - jak?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na Allegro aukcje jako żywo przypominające ofertę T-Mobile Frii 11 GB:
http://jdtech.pl/2015/04/t-mobile-frii-1...5-pln.html

Wiadomo, ze chodzi o pakiety:
5 GB na 30 dni
3 GB na 30 dni
1 GB na 30 dni

A potem:
6 GB na 5 dni
3 GB na 5 dni
1 GB na 5 dni
link do poprawki, bo oglądamy 404

jakkolwiek jak już wspomniałem w shoutboxie te aukcje wbrew opisowi nie są metodą "bez kombinacji", a dodatkowo z komentarzy na blogu wiemy też, że wykorzystanie tej kombinacji różnych promocji wcale nie jest bezproblemowe (choć marketingowo te 22GB wygląda ciekawie, to w praktyce to metoda dla "gimbazy")
Dobra, to znalazłem:
https://www.heyah.pl/regulaminy/na-karte/
Warunki Oferty Promocyjnej „Pakiet Smart S na próbę przez 5 dni” dla Użytkowników Heyah
Warunki Oferty Promocyjnej „Pakiet Smart M na próbę przez 5 dni” dla Użytkowników Heyah
Warunki Oferty Promocyjnej „Pakiet Smart L na próbę przez 5 dni” dla Użytkowników Heyah
Warunki Oferty Promocyjnej „Pakiet Smart XL na próbę przez 5 dni” dla Użytkowników Heyah
Warunki Oferty Promocyjnej „Pakiet Smart S na próbę przez 30 dni” dla Użytkowników Heyah
Warunki Oferty Promocyjnej „Pakiet Smart M na próbę przez 30 dni” dla Użytkowników Heyah
Warunki Oferty Promocyjnej „Pakiet Smart L na próbę przez 30 dni” dla Użytkowników Heyah
Warunki Oferty Promocyjnej „Pakiet Smart XL na próbę przez 30 dni” dla Użytkowników Heyah
Huh, to faktycznie kolejna kombinacja w stylu tego, co opisałem wcześniej na blogu. Opiszę to też, jak tyulko przetestuję. Ale dokładnie jak mówisz, szopen, tylko dla cierpliwych.
I jak testy?
Planuję zakup już jedenastej karty T., ale 19-22 brzmi o wiele lepiej... Smile
Mam starter, ale mam mnóstwo prac teraz i na testy zostaje mało czasu.
To musi być jakiś konkretny starter Heyah? Bo np. Timobajlowych, tych specjalnych, to coraz mniej u mnie w okolicy. Jedno pewne miejsce, to Wola Park. Byłem, widziałem, kupowałem. Ostatnią sztukę zgarnąłem w sklepie na Aspekcie... Zobaczę co tam mają na allegro, ale i tak wolę kupować w stacjonarnym sklepie.

Czytam regulamin, a tam:

Cytat: W
przypadku pierwszej aktywacji Oferty po aktywacji karty SIM dodatkowym warunkiem jest
wcześniejsze doładowanie konta dowolną kwotą

Czyli raczej lipa*, bo zakładam, że starter jest za 5, najtańsze doładowanie też 5, a za 10zł, to ja mam 22GB w T-Mobile.

* - chyba, że nie zrozumiałem regulaminu.
Trzeba to dokładnie zbadać, na razie nic konkretnego nie powiem, bo sam nie wiem.
Ale da się zrobić, pytanie za ile i jak dokładnie to działa.
Pakiety Smart na próbę przez 5 dni są traktowane tak samo jak pakiety Smart na próbę przez 30 dni i nie da rady włączyć pakietu na 30 dni po aktywowaniu pakietu na 5 dni i odwrotnie, gdyż otrzymujemy info, że już korzystaliśmy z danego pakietu. Zatem można uzyskać z pakietów maksimum 1 GB + 2 GB + 3 GB + 5GB = 11 GB danych.
Otrzymując darmowy starter konieczne jest wykonanie doładowania minimalną kwotą 5 zł, dopiero wtedy da radę aktywować te pakiety. Stan na koncie który uzyskamy to około 10 zł i z tego można też jakiś pakiet zakupić, tylko że gdy wyłączymy te wszystkie pakiety na próbę i będziemy mieli połączenie internetowe to odciąga nam zaraz 6 zł za bezpieczny internet - limit wydatków. Można spróbować zmienić taryfę na T-mobile Free i tam spróbować skorzystać z jakichś pakietów na próbę (ja przykładowo nie mogę zmienić taryfy na Free, gdyż informuje mnie o braku środków na koncie, chociaż mam 0,70 zł na koncie).
Przekierowanie