[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Freemium w T-Mobile Usługi Bankowe , Usługa telekomunikacyjna
03-06-2016, 13:33
Post: #1
Freemium w T-Mobile Usługi Bankowe , Usługa telekomunikacyjna
Chyba umknęła wiadomość o tym chyba ze Jakub dał na blogu (ja go rzadko czytam)
https://www.t-mobilebankowe.pl/wystarczy...t-za-darmo
Jesli dobrze rozumuje ofertę
Otóż można miec 35GB netu za 10PLN/mc lub nawet za free jesli masz konto w TMUB i wydajesz karta 500PLN miesięcznie do tego modem za 9PLN mozna wyrwać. Brzmi ciekawie , jakby jeszcze szczególnie ze gdzieś czytałem o money/cash backu w TMUB do nawet 15-25PLN mc ale te oferty mogą sie wykluczać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
06-06-2016, 09:33
Post: #2
Freemium w T-Mobile Usługi Bankowe , Usługa telekomunikacyjna
Poczytaj o kosztach posiadania tego rachunku - TMUB, dawny Alior Sync, wszystko należące do Aliora, który słynie z wysokich prowizji i kosztów (podstawowa cena ich podstawowego rachunku w ofercie to około 21 PLN). Trudno mi polecać takie usługi, które mogą wkopać kogoś w niemałe koszty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
06-06-2016, 15:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2016 15:16 przez szopen.)
Post: #3
Freemium w T-Mobile Usługi Bankowe , Usługa telekomunikacyjna
w tej chwili chyba najbardziej opłacalną bankową promocją jest 500zł za założenie i aktywne używanie eKonta w mBanku (od 1 czerwca jej kolejna 2-miesięczna edycja) - jest to promocja "podstawowa" względem tej opisanej przez Jakuba na blogu:
http://jdtech.pl/2016/04/moneymania-od-1...mbank.html
tyle, że bez MoneyManii jest stówka mniej, ale za to nie trzeba rozdawać tylu zgód marketingowych

oprócz tego są mOkazje (czyli money-back) oraz w/w promka łączy się z promocją dla polecających (podajemy 10 ostatnich cyfr rachunku polecającego - zakładając podałem te cyfry z konta Jakuba Big Grin choć nie wiem czy akurat bierze udział jako polecający)

niestety mBank też już powprowadzał opłaty za niektóre czynności, których kiedyś nie było

a promocja sama w sobie (poza eKontem) promuje głównie… płatności BLIKiem

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Naklejka Zbliżeniowa od T-mobile Usługi Bankowe nie wszędzie działa Ekonomista 23 14 909 03-03-2019 15:47
Ostatni post: Ekonomista
  Darmowe konto bankowe mshmaster 70 43 559 24-02-2019 16:38
Ostatni post: Ekonomista
  BZWBK24 Mobile i problem z MyWallet po aktualizacji jakubd 0 4 521 13-08-2015 20:51
Ostatni post: jakubd