[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darmowy starter virgin z 5PLN
19-05-2016, 14:12
Post: #1
Darmowy starter virgin z 5PLN
https://virginmobile.pl/darmowy-starter

Pod tym linkiem mozna zamówić darmowy starter z virgina ze stanem 5Pln i jak sie doładuje za min. 25 PLN to jest bonus 10GB (sadze ze na 30dni), ograniczenie jeden starter jeden adres


Załączone pliki Miniatury
   
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
19-05-2016, 18:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-05-2016 18:25 przez szopen.)
Post: #2
Darmowy starter virgin z 5PLN
regulamin jest wyjątkowo niejasny, ale mówi o tym że te 10GB bonusu jest na 30dni lub co najwyżej na ważność pakietu "Freemium" lub tzw. znitegrowanego
(czyli inaczej mówiąc mutipakietu czyli coś z oferty "ChcęWszystko")



moim zdaniem dużo bardziej interesujący od tych 10GB jest fakt, że starter zawiera 5zł na koncie podstawowym

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
20-05-2016, 07:20
Post: #3
RE: Darmowy starter virgin z 5PLN
(19-05-2016 18:23)szopen napisał(a):  moim zdaniem dużo bardziej interesujący od tych 10GB jest fakt, że starter zawiera 5zł na koncie podstawowym
To na pewno jest bonus, ale te 10GB tez jest w porządku nadchodzą wakacje wiec do uzycia w 30 dni na urlopie w PL czemu nie, alternatywa do RBMDIL, bo nie martwi cie czy jestes w 4G



Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
20-05-2016, 18:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-05-2016 18:54 przez szopen.)
Post: #4
Darmowy starter virgin z 5PLN
Regulamin oferty sprawdziłem zamawiając i dodając do listy http://jdtech.pl/2015/07/darmowe-starter...owych.html
- starter ma 5 PLN
- mamy 60 dni od momentu zamówienia startera na doładowanie promocyjne
- doładowanie promocyjne za 25 PLN (lub więcej) da nam w ciągu 24h dodatkowe 10 GB
- to 10 GB jest ważne 30 dni, albo do końca bieżącego pakietu promocyjnego (np. tego z #freemium), czyli jak źle trafimy, to po jednym dniu to 10 GB stracimy.

Dla tych 10 GB nie warto tego startera brać.

Jakieś pytania?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
20-05-2016, 19:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-05-2016 20:01 przez szopen.)
Post: #5
Darmowy starter virgin z 5PLN
chyba zaczynam w pełni rozumieć ten pokrętny regulamin, czyli optymalną strategią na wykorzystanie 10GB jest nie uruchamianie żadnych pakietów, czyli należy uruchomić kartę SIM (można też powiązać z kontem w "Klubie Virgin") i trzymać na lejku do dnia przed tym, gdy będzie faktycznie potrzebna i dopiero wtedy doładować

bo 10GB przez 30 dni w pełnej szybkości będzie w sytuacji bez żadnych pakietów (ani freemium ani niczego płatnego) tylko po doładowaniu kwotą 25zł

natomiast w razie używania pakietów ten czas będzie krótszy (przypuszczam że nie da się idealnie trafić z doładowaniem i włączeniem dowolnego pakietu by mieć bonusowe 10GB przez 30 dni) swoją drogą te 5zł na koncie podstawowym na wiele nie wystarczy Big Grin

szkoda, że doładowanie generujące bonus jest możliwe tylko 60 dni od zamówienia

ciekawe co będzie w razie włączenia dowolnego pakietu w trakcie ważności pakietu bonusowego

no i ciekawe jak długo będą dostępne te karty SIM (w końcu ktoś pomyślał i jest ograniczenie do 1 karty SIM na 1 adres zamieszkania i e-mail, więc pole do popisu dla "cebularzy" zostało mocno ograniczone) pula kart jest wprawdzie określona jako ograniczona, ale promocja wygląda na coś nieco bardziej długoterminowego


OffTopic

jakkolwiek ta promocja nie jest w stanie zatrzeć moich wspomnień po "promocji walentynkowej" kiedy pakiet bonusowy pojawił się TYLKO na połowie aktywnych kart (przy czym nie słyszałem aby komukolwiek pojawił się w taryfie 2012, mimo, że taka taryfa nie była wykluczona z tamtej promocji), a dodatkowo na jednej karcie otrzymałem go z wsteczną ważnością czyli pojawił się i zniknął i dopiero po reklamacji został prawidłowo przyznany

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
26-05-2016, 13:04
Post: #6
RE: Darmowy starter virgin z 5PLN
Przyszedł starter dzien odnowienia liczy sie dzien pierwszego użycia +30dni, ja od razu wrzuciłem freemium, tylko martwi mnie brak smsa do rejestracji w klub virgin zeby zarządzać kontem, wymogiem.jest pierwsza rozmowa co zrobiłem ale byc moze ma to być płatna a nie z pakietu :/ sprobuje za jakiś czas, na razie wrzuce do ipada żeby miec na dlugi weekend, za 5pln chyba kupi sie z dodatkowe 300MB wiec razem 600MB powinno styknac na drobne przeglądanie.

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
26-05-2016, 14:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-05-2016 14:12 przez szopen.)
Post: #7
Darmowy starter virgin z 5PLN
spag napisał(a):liczy sie dzien pierwszego użycia +30dni, ja od razu wrzuciłem freemium,
prawdę mówiąc - nie sądzę

jako, ze używam freemium na paru innych kartach to "dniem odnowienia" jest dzień uruchomienia freemium (+wielokrotnośc 30 dni)

przypuszczalnie tak wyszło u Ciebie bo od razu uruchomiłeś freemium

zamówiłem starter, więc sprawdzę jak się sprawy mają (przy zamawianiu można połączyć kartę z kontem "klubu virgin" i mam ją już przypisaną do konta, choć fizycznie karta jeszcze nie doszła)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-05-2016, 09:01
Post: #8
Darmowy starter virgin z 5PLN
No właśnie a ja mam jaja:
1. Zamówiłem - ale nie zauważyłem maila z potwierdzeniem - potwierdziłem dzień po terminie. Chyba anulowali.
2. Zamówiłem 2 - na inny email i adres pocztowy inaczej nieco zapisany - człowiek chyba weryfikuje, bo odrzucili z powodu regulaminu.
3. Zamówię zaraz 3 Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-05-2016, 15:45
Post: #9
RE: Darmowy starter virgin z 5PLN
Właśnie trzeba potwierdzić zapomniałem dopisać, ale przypominają majlem

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
05-07-2016, 01:57
Post: #10
RE: Darmowy starter virgin z 5PLN
po doładowaniu darmowego startera kwotą 25 zł wygląda to tak jak w załączniku (freemium ani żaden inny pakiet nie był aktywowany)


Załączone pliki Miniatury
   

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
05-07-2016, 07:34
Post: #11
Darmowy starter virgin z 5PLN
Ja mam dwa (dwie?) virginy i na każdym z nich inaczej to wyglądało. Na tym kartoniku ze starterem piszą, że pakiet #FREEMIUM jest aktywny. W obu przypadkach nie był i trzeba było ręcznie aktywować ale to znowu nie taki problem.Pierwszy starter po aktywacji dostał 30/30/300 i trzeba było doładować to 5zł, żeby rok ważności dostać. W drugim starterze coś się najwyraźniej pochrzaniło przy aktywacji pakietu i dostałem tylko 30 minut, z tym, że bez #FREEMIUM. Nie doładowywałem tego przez noc i czekałem aż się to #FREEMIUM aktywuje. No i rano się aktywowało z tym, że na koncie było 60/30/300 i RWK. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
05-07-2016, 12:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-07-2016 12:42 przez szopen.)
Post: #12
Darmowy starter virgin z 5PLN
tyle, że obrazek powyżej nie dotyczy freemium, bo nawet nie zamierzałem go aktywować
(swoją drogą z regulaminu tych darmowych starterów wynika, że nie mają włączonego żadnego pakietu i tak faktycznie było), lecz użyć bonusowego pakietu danych za pierwsze doładowanie 25zł, co zresztą widać - jest pakiet 102400MB i 30 zł na koncie

karta jest wysyłana jako nieaktywna (z czego wynika brak daty ważności pod kwotą 5zł, tam gdzie na obrazku mam 30zł i datę ważności, no może szkoda, ale nie zrobiłem SS przed aktywacją)

aby ją aktywować trzeba włożyć do telefonu/modemu i wykonać jakiekolwiek połączenie (może być bezpłatne czyli np. można połączyć się z netem na lejku)
dopiero po aktywacji karta zaczyna zachowywać się normalnie (a z tego co opisujesz przypuszczam, że dokonałeś zmian w pakietach przed aktywacją karty)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
05-07-2016, 20:17
Post: #13
Darmowy starter virgin z 5PLN
Ja postępowałem dokładnie tak samo w przypadku obu starterów. Wyciągnąłem z opakowania, zadzwoniłem poniżej 1s na jeden z moich pozostałych numerów i czekałem aż się starter aktywuje, bo inaczej nie szło aktywować tego #FREEMIUM i o ile w przypadku pierwszego startera aktywacja była prawie od razu, to w przypadku tego drugiego coś się pochrzaniło najwyraźniej i naliczyło mi +30 min i RWK bez jakiegokolwiek doładowania. I tak mam jeden starter ze stanem konta 10 zeta, a drugi 4,95. Big Grin

BTW, to czemu na tym kartoniku od startera piszą, że już aktywne? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
05-07-2016, 21:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-07-2016 22:09 przez szopen.)
Post: #14
Darmowy starter virgin z 5PLN
RWK jest też za włączenie freemium (nie musisz doładowywać)

ale jeśli dodatkowo dostałeś 5zł za nic to tylko się cieszyć

startery są aktywne w takim sensie, że wystarczy je włożyć do telefonu i można korzystać (i o to zapewne chodzi w ulotce = nie wymagają żadnych dodatkowych czynności)

ale nie są w pełni aktywne w systemie bilingowym z tego powodu, że ważność tych 5zł to 30 dni od pierwszego uruchomienia (gdyby nie było takiej aktywacji, to 5zł musiałoby być ważne bezterminowo = do ostatecznej ważności startera co chyba niekoniecznie jest intencją operatora), choć zamówiony numer można mieć już przypisany do konta Kluby Virgin zanim otrzymasz przesyłkę

PS w kopercie miałem 2 ulotki:
"Mówimy prosto z mostu." i "Witaj w Świecie VM!", ale żadna jawnie nie wspomina o tym, że starter jest aktywny choć w tej drugiej jest fragment, który to sugeruje:

"[…] Już za chwilę dołączysz do Virgin Mobile.

W Starterze czeka na Ciebie karta SIM. Wystarczy, że po wyłamaniu
umieścisz ją w swoim telefonie i wykonasz pierwsze połączenie.

Gotowe? Teraz możesz poczuć się swobodnie, jesteś w Virgin Mobile!

Tutaj też możesz dołączyć do Klubu Virgin, czyli miejsca, z którego[…]"

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
06-07-2016, 06:18
Post: #15
Darmowy starter virgin z 5PLN
Hmm, to w sumie można pominąć ten RWK ale +30min to nadal nie wiem skąd mi się wzięło. Big Grin

A co do startera, to tutaj pisze wyraźnie na tym czerwonym kartoniku: Pakiet Freemium jest już aktywny. Korzystaj do woli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
06-07-2016, 08:21
Post: #16
Darmowy starter virgin z 5PLN
Jak widać ciągle nie uruchomili nowej platformy billingowej, a stara działa jak działała.
Ja regularnie mam więcej we freemium, niż powinienem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
06-07-2016, 13:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-07-2016 13:13 przez szopen.)
Post: #17
Darmowy starter virgin z 5PLN
morfik napisał(a):A co do startera, to tutaj pisze wyraźnie na tym czerwonym kartoniku: Pakiet Freemium jest już aktywny. Korzystaj do woli.
to na 100% dostałeś inne ulotki - na początku banner reklamowy mówił o 5zł na start i "10GB w prezencie"
teraz jest to 5zł na start i "do 14GB"

wrzucam zdjęcia ulotek (edycja z początku promocji) + obecny wygląd reklamy (kopertę po starterze mam z napisem "WSZYSTKO JUŻ ZA CHWILĘ!")

jeśli możesz wrzuć zdjęcia swoich


Załączone pliki Miniatury
           

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
06-07-2016, 16:26
Post: #18
Darmowy starter virgin z 5PLN
Ja nie dostałem żadnych ulotek. W kopercie był tylko czerwony kartonik ze starterem i to wszystko co mi przysłali. Może zabrakło. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
06-07-2016, 19:55
Post: #19
Darmowy starter virgin z 5PLN
u mnie za to nie było żadnego kartonika…

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
03-08-2016, 14:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2016 00:25 przez szopen.)
Post: #20
Darmowy starter virgin z 5PLN
mała aktualizacja

1) promocja już zakończona

2) z racji obecnego braku strony www dotyczącej tej promocji podaję link do regulaminu (archiwalnego)
https://virginmobile.pl/uploads/public/S...-05-18.pdf

3) informacja dla tych którzy jeszcze nie skorzystali z bonusu 10GB za doładowanie 25zł:
prawdopodobnie 10GB można zużywać przez 2 miesiące, a nie przez jeden
(aktywując #freemium w ostatnim dniu ważności pakietu promocyjnego, zamiast zrobić to przed doładowaniem, oczywiście ma to sens jeśli chcemy użyć karty jako "wakacyjnego internetu", jakkolwiek znaczenie tej promocji mocno spadło w porównaniu z bonusami za rejestrację w innych sieciach)

[edit] aktualizacja - post poniżej
metoda obecnie jest już zweryfikowana, ale prawdopodobieństwo działania jest spore i działa

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Brak internetu w virgin mobile na kartę morfik 3 3 518 23-06-2021 11:56
Ostatni post: morfik
  Virgin Mobile problemy z zarządzaniem kontem szopen 10 7 955 30-08-2018 15:24
Ostatni post: szopen
  Virgin Mobile w zasięgu 4 sieci antekwars 9 7 620 18-03-2018 18:59
Ostatni post: mshmaster
  Starter Play Steaven 12 7 744 26-02-2017 20:34
Ostatni post: Kamil
  Darmowy starter T-Mobile morfik 4 4 142 16-02-2017 23:11
Ostatni post: morfik