[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czekam na karte
09-05-2013, 16:14
Post: #1
czekam na karte
Dokładnie 8 kwietnia wrzuciłem list do skrzynki a do dziś nawet email'a nie dostałem.
Czy to naprawę trzeba tyle czekać?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
09-05-2013, 16:47
Post: #2
czekam na karte
To akurat wszystko w normie i w ramach procedury. W ciągu tygodnia (zgodnie z harmonogramem - nawet dwóch) przyjdzie email z informacją o wysyłce i karta.
Powiadomień o otrzymaniu dokumentów Aero2 nie wysyła.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
09-05-2013, 17:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-05-2013 17:17 przez bebzonek95.)
Post: #3
czekam na karte
Dziękuje teraz jestem spokojniejszy. Nawet na stronie jest http://www.aero2.pl/bdi.html#tabelka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
09-05-2013, 17:37
Post: #4
czekam na karte
Dokładnie, to jest najważniejsza informacja dla użytkownika o czasie realizacji. Niestety, procedura zamawiania to wciąż najsłabszy element Aero2.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-05-2013, 10:57
Post: #5
czekam na karte
Witam
Wypełniłem wszystko i wysłałem prawidłowo, odebrane zostało 8 kwietnia, harmonogram pokazywał że do 10 kwietnia odebrane będą wysyłane 15 maja. Mineła już druga data wysyłki kart ale nie otrzymałem ani wiadomości o wysyłce ani odpowiedzi na wiadomości @mail jakie pisałem do BOK.
Niedawno wysłałem wiadomość również na biuro@areo.pl i odrazu otrzymałem odpowiedz Smile żeby napisać do BOK Big Grin
Czy ktoś otrzymał po 15 maja karte od nich?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-05-2013, 11:12
Post: #6
czekam na karte
Potwierdzenia dostaję regularnie, dzisiaj miałem takie z 12-15 kwietnia już.
Sprawdź skrzynkę ze spamem, napisz krótkiego i jasnego emaila z pytaniem (podaj numer PESEL i ew. numer zamówienia dla ułatwienia zlokalizowania sprawy) i poczekaj kilka dni na odpowiedź.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-05-2013, 12:00
Post: #7
RE: czekam na karte
(24-05-2013 11:12)jakubd napisał(a):  Potwierdzenia dostaję regularnie, dzisiaj miałem takie z 12-15 kwietnia już.
Sprawdź skrzynkę ze spamem, napisz krótkiego i jasnego emaila z pytaniem (podaj numer PESEL i ew. numer zamówienia dla ułatwienia zlokalizowania sprawy) i poczekaj kilka dni na odpowiedź.

Tak zrobiłem po radzie od pani z biura aero2 Smile Napisałem wiadomość bez zbednych rozpisywań, dane swoje i daty. Zobaczymy Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-05-2013, 12:07
Post: #8
czekam na karte
Niestety BOK ma mnóstwo takich pytań na głowie i czas odpowiedzi może sięgnąć kilku dni. Ale jak wszystko sprawnie opisałeś to powinno się to w miarę szybko wyjaśnić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
04-06-2013, 15:43
Post: #9
RE: czekam na karte
sprawnie... ja na odpowiedź na maila czekam już ponad 3 tygodnie. Patrząc na tempo odpisywania na maile zaczynam się załamywać... ale zakładam, że o to właśnie im chodzi Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
04-06-2013, 20:02
Post: #10
czekam na karte
Z pewnością nie chodzi im o sprawne rozwiązywanie problemów - wtedy więcej kasy poszło by na BOK i więcej osób tam pracowało.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  zamówienie aero z końca maja - czekam na kartę neoxxx 3 7 469 25-06-2013 19:29
Ostatni post: neoxxx