[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ceneo czyści opinie
30-05-2012, 17:00
Post: #1
Ceneo czyści opinie
Dzisiaj zajrzałem na Ceneo gdzie zostawiłem opinię o modemie E3131. Była pozytywna, wspominała o Aero2 i sposobie 'JDtech' na odzyskanie przez modem pełnowartościowych parametrów. Była wyświetlana ze dwa tygodnie i słowo "była" jest odpowiednie. Opini już nie ma. Ciekaw jestem komu przeszkadzała.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
30-05-2012, 17:35
Post: #2
RE: Ceneo czyści opinie
Link do konkurencji (jdtech) pewnie był.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
30-05-2012, 20:01
Post: #3
RE: Ceneo czyści opinie
(30-05-2012 17:35)jakubd napisał(a):  Link do konkurencji (jdtech) pewnie był.

Przyznaję się, że był link. Ale Ceneo i JDtech w żaden spsoób nie konkuryją, bo to inne branże. Jakaś pokrętna logika ich kierowała - może to ci sami ludzie, co obsługują Allegro, właściciela Ceneo. Wtedy nie powinno dziwić nic.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
30-05-2012, 20:08
Post: #4
RE: Ceneo czyści opinie
(30-05-2012 20:01)pablo napisał(a):  
(30-05-2012 17:35)jakubd napisał(a):  Link do konkurencji (jdtech) pewnie był.

Przyznaję się, że był link. Ale Ceneo i JDtech w żaden spsoób nie konkuryją, bo to inne branże. Jakaś pokrętna logika ich kierowała - może to ci sami ludzie, co obsługują Allegro, właściciela Ceneo. Wtedy nie powinno dziwić nic.
Ale tu są reklamy skąpca, bezpośredniego konkurenta Ceneo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
31-05-2012, 00:43
Post: #5
RE: Ceneo czyści opinie
Dokładnie i o to pewnie chodziło. Lepiej umieścić nieaktywny link lub wspomnieć jdtech - inaczej możemy trafić w środek lub dostać odłamkiem wojny reklamowej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
04-06-2012, 19:50
Post: #6
RE: Ceneo czyści opinie
azhag napisał(a):Ale tu są reklamy skąpca, bezpośredniego konkurenta Ceneo
To tu są jakieś reklamy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
05-06-2012, 02:06
Post: #7
RE: Ceneo czyści opinie
t_j: to, że ty stosujesz Adblocka nie znaczy, że jdtech utrzymuje się tylko siłą woli - jakieś tam reklamy są, ale staram się, żeby nie zakłócały odbioru głównej treści niepotrzebnymi wyskakującymi śmieciami - siedzą grzecznie w kącikach dla nich przeznaczonych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
05-06-2012, 17:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-06-2012 17:36 przez makitorun.)
Post: #8
RE: Ceneo czyści opinie
Zasada jest prosta: jeśli skorzystałeś na takiej stronie lub korzystasz cały czas, zdejmujesz na niej adblock'a.

Zaczyna być to forma najwyższego uznania dla prowadzących strony, a za razem sposób na współudział użytkownika w utrzymaniu serwisu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
16-06-2012, 22:16
Post: #9
RE: Ceneo czyści opinie
Zapomniałem o tym temacie.
Owszem używam adblocka ale raczej nie do blokowania reklam ale głównie do blokowania różnych elementów na różnych stronkach. Widocznie jakiś string "prowadzący" do reklam naprzykrzył się kiedyś i teraz blokowany jest wszędzie, nie tylko na tej stronie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
31-07-2012, 21:14
Post: #10
RE: Ceneo czyści opinie
Chyba znowu coś było zmieniane w kodzie strony bo wyświetliły się boxy od skąpca i contentstream.
Uczciwie informuję że pierwszą usunąłem gdyż modem już mam a drugą też gdyż poświadcza nieprawdę (zamiast cyt. "najbardziej interesujących artykułów w sieci" przeważnie linkowane są nierzetelne, z chwytliwymi tytułami oraz nieciekawe).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
31-07-2012, 21:36
Post: #11
RE: Ceneo czyści opinie
Reklamy w tej chwili praktycznie nie są ruszane (poza dodaniem czarnego paska z reklamą sklepu jdtech.pl) - ale 90% polega na wciąganiu obcego kodu JS w treść strony, więc Skąpiec i inne mogą się z czasem zmieniać.
A treści artykułów z ContentStream? Wiesz, ja czasem trafiam na ciekawostki i sam czytam, ale faktycznie czasem to są strasznie nędzne bzdury - taki mamy poziom dziennikarstwa w ogóle i w tej branży też. Ale jak komuś się znudzi brak nowych materiałów na stronie to może trafić tam na jakieś czytadło Smile To ma tylko uzupełniać stronę o prawdopodobnie powiązane materiały.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
26-08-2012, 08:58
Post: #12
RE: Ceneo czyści opinie
Ceneo i opineo usuwają wszystkie linki (z reguły przy moderacji).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz