[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aero i zmniejszenie mocy po euro
07-07-2012, 13:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2012 13:27 przez robert197648.)
Post: #1
Aero i zmniejszenie mocy po euro
Witam u mnie miałem calutki miesiąc spokoju neta nie zrywało hulał jak ta lala i nagle niespodzianka kilka dni po zakończeniu euro,widzę spadek mocy.Jakoś dziwnie podejrzane to wszystko do czasu zwiększenia prędkości było tak sobie częste zwiechy itp potem pogorszenie(z prędkością jak u innych) aż tu nagle początek euro i co widzę??!!!! siła sygnału z 28-35 skoczyła na 55-68 neta nie zrywa śmiga idealnie!!! Myślę sobie postawili nowy nadajnik blisko mnie ok 2km (wcześniej miałem odległość 6km) Ale chyba jednak się myliłem od kilku dni wszystko wróciło do normy zasięg max 32 obracam anteną na 1-2 nadajnik i nic to samo dziś pojawiły się rozłączania typu DNS lub całkowity brak sygnału.Czy u kogoś wystąpiły podobne zjawiska czy tylko ja mam takie perypetie z AeroSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
07-07-2012, 14:02
Post: #2
RE: Aero i zmniejszenie mocy po euro
Lokalizacji (nawet orientacyjnej nie podałeś), ale może to być szereg różnych rzeczy. Wygląda to jak tymczasowe włączenie nowego nadajnika znajdującego się bliżej, który z jakiś powodów został wyłączony. Jakbyś miał zapisał CID tych nadajników (jak było gorzej, potem drugi jak lepiej i teraz) to można by to potwierdzić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
07-07-2012, 20:49
Post: #3
RE: Aero i zmniejszenie mocy po euro
Sorki przeoczyłem mieszkam pod Wawą okolice Dębe Wielkie Aero mam z nadajnika w Halinowie niestety mój modem nie pokazuje nazwy bts mam Huawei E3131 wiem że ostatnio uruchomili nowy nadajnik na maszcie Plusa bliżej mojego miejsca zamieszkania lecz na obu zasięg mam identyczny.Jedyne co się poprawiło to to że na antence parapetowej Smile działa (wcześniej nie było) lecz ogólnie dalej korzystam z anteny kierunkowej Yagi
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-07-2012, 12:01
Post: #4
RE: Aero i zmniejszenie mocy po euro
Za pomocą TNI odczytasz (po właściwym ustawieniu) CID nadajnika i ustalisz, który to dokładnie BTS.
I jak zwykle przypominam, że pozwolenie radiowe nie oznacza, że nadajnik już stoi Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-07-2012, 14:21
Post: #5
RE: Aero i zmniejszenie mocy po euro
Potwierdzam, to co pisze kolega.

Przed euro i w czasie euro, wszędzie miałem zasięg bez problemu (lub prawie wszędzie) przynamniej 3G. Dzisiaj pojechałem do dziadka, położyłem router tam gdzie wcześniej był często zasięg a przez ponad ostatni miesiąc zawsze i co? Brak usług...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
03-08-2012, 12:36
Post: #6
RE: Aero i zmniejszenie mocy po euro
Łódź i okolice podobnie, podczas euro jakby lepiej mi to Aero2 działało, słuchałem bez problemu internetowego radyjka itp. Teraz często się rozłącza, transfer mniejszy...
Wydaje mi się jednak że to przez obciążenie sieci, podczas euro ludzie oglądali TV... A teraz normalnie korzystają z telefonów... Kartę mam od dość niedawna i nie mogę stwierdzić czy wcześniej było lepiej/gorzej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
04-08-2012, 08:51
Post: #7
RE: Aero i zmniejszenie mocy po euro
U mnie bywają jednak dni, jak te w czasie euro z zasięgiem. Ale bardzo rzadko, coś musiało się wtedy dziać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IP w Aero AN77 1 5 995 19-05-2015 14:59
Ostatni post: jakubd
  Pakiet aero mini seban 3 6 953 03-03-2015 18:34
Ostatni post: jakubd
  Aero 2 - Łącze awaryjne i WI-FI xpytonx 22 28 696 04-01-2015 21:43
Ostatni post: penknife
  Aero zmiana LAC robert197648 1 4 705 05-06-2013 15:14
Ostatni post: jakubd
  Prędkość w Aero dla usług CP i Plus spag 1 4 135 09-02-2013 11:41
Ostatni post: jakubd