[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30 GB Internetu za korzystanie z aplikacji Play24
17-02-2019, 13:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2019 13:37 przez szopen.)
Post: #41
30 GB Internetu za korzystanie z aplikacji Play24
whiteindian napisał(a):Bo czekam na odpowiedź geniuszy z RBM może mi włączą, albo jednak wpierw włączyć najtańszy cykliczny i czekać. (Nie mam dostępu do konca msc do smartfona play24).

Nie powinni włączyć, bo "się nie należy" - czy rozumiesz cel tej promocji?
(promocja samoobsługi przez klienta, a jako drugie dno - redukcja kosztów operatora przez mniejsze zaangażowanie BOK w takie zadania)
Jeśli włączą to powinieneś im się w pas kłaniać Big Grin

whiteindian napisał(a):Tak w ogóle to można przecchodzic bez przerwy z RBM do OdNowa?
whiteindian napisał(a):OdNowa <----> RBM Siema PL
można tylko po co?
każda zmiana taryfy zabiera wszystkie pakiety oprócz złotówek z konta podstawowego i nadaje ważność konta zgodną z regulaminem przeniesienia do tej taryfy (zazwyczaj to są dość krótkie okresy ważności! w odNowie oczywiście brak terminu ważności, ale są inne kruczki)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&amp;t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
17-02-2019, 13:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2019 14:09 przez Ekonomista.)
Post: #42
30 GB Internetu za korzystanie z aplikacji Play24
szopen napisał(a):można tylko po co?

To może ja odpowiem, bo sam o tym pisałem. Codziennie migrujesz sobie z np. OdNOWA do PnK i włączasz od razu pakiet. W ten sposób masz codzień 10 GB, albo wersja dla leniwych i mniej wymagających: co max. 14 dni, bo tyle wychodzących dostajesz po przeniesieniu do PnK. Swego czasu tak robiłem z PnK i jakąś inną taryfą, aby mieś stan darmowy bez doładowywania. Zaprzestałem tego "procederu", gdy pojawiła się taryfa OdNOWA i możliwość przedłużania konta za koszt SMS'a do innych sieci. (Swoją drogą zapłaciłem wtedy za pakiet 100 SMS 8 zł albo mi się coś "pochrzaniło"? ).

Edit: Sprawdziłem i ta druga to była taryfa "Formuła MINI MAX", której chyba już nie ma, a przynajmniej mieli jakiś rok temu wyłączyć migrację do tej taryfy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
17-02-2019, 14:14
Post: #43
30 GB Internetu za korzystanie z aplikacji Play24
No faktycznie jest to jakiś pomysł, choć takie metody są raczej dla osób dysponujących nieograniczoną ilością wolnego czasu (gimnazjalistów?/emerytów?).

Ceny mogły się zmienić (zawsze można pogrzebać w archiwum cenników i regulaminów, ale po co?) - teraz ten pakiet SMS w PoN kosztuje 5zł, a przy zmianie taryfy przepadnie…

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&amp;t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
17-02-2019, 16:33
Post: #44
30 GB Internetu za korzystanie z aplikacji Play24
szopen napisał(a):No faktycznie jest to jakiś pomysł, choć takie metody są raczej dla osób dysponujących nieograniczoną ilością wolnego czasu (gimnazjalistów?/emerytów?).
Niekoniecznie, albo dla osób któe nie mogę jeszcze dostosować swoich potrzeb.
Aero2 mnie bardzo zawiodło, nie wiem czy im nei zwrócić karty, z drugiej strony jak sprawa ma się z wyrejestrowaniem swoich danych, bo co mi po takich pamiątkach.
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2019, 10:41
Post: #45
30 GB Internetu za korzystanie z aplikacji Play24
Dyskusję o zakończeniu BDI (jak się okazuje - jeszcze nie z końcem 2019) wydzieliłem do nowego wątku:
http://forum.jdtech.pl/Watek-kiedy-koniec-bdi-w-aero-2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-02-2019, 13:58
Post: #46
RE: 30 GB Internetu za korzystanie z aplikacji Play24
(14-02-2019 19:15)szopen napisał(a):  Regulaminowo nie powinni włączyć (bo w tym wszystkim w sumie chodzi głównie o promocję apki p24 i samoobsługi), ale kto wie - może się uda, bo wizerunkowo lepiej włączyć niż się użerać z niezadowolonym Big Grin
Jakie tam wizerunkowo Big Grin

   
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2019, 15:29
Post: #47
30 GB Internetu za korzystanie z aplikacji Play24
whiteindian napisał(a):Jakie tam wizerunkowo Big Grin
Czyli trzymają się regulaminu - pisałem wyżej jaki jest cel tej promocji, to korpo więc "po co się wychylać" Tongue

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&amp;t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Play - 100 GB w aplikacji Play24 dla nowych starterów tps4 2 1 497 20-02-2021 16:54
Ostatni post: izaw
  10 GB Internetu za darmo na święta dla wszystkich w T-Mobile tps4 0 2 002 15-12-2018 12:33
Ostatni post: tps4
  Świąteczne promocje internetu mobilnego (grudzień 2017) szopen 2 2 722 10-12-2017 00:51
Ostatni post: szopen