Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: ZTE MF669 z Plusa - też działa z Aero2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Dziękuję serdecznie za szybką odpowiedź.
A czy może mieć to coś wspólnego z systemem operacyjnym? Bo czytałem powyżej, że w Viście różne rzeczy się dzieją, a takową właśnie posiadam Wink

Jak próbuje zmierzyć moc sygnału programem top netinfo to zamiast danych jest komunikat "nie ustawiono kom. At". A podczas próby włączenia opcji "komunikacja AT" wyskakuje komunikat, o niewłaściwej nazwie portu.
krzysiekbydgoszcz napisał(a):lapie siec 26006 a to aero prawda ??
niestety nie - 260-06 to Play

do działania BDI jest konieczne połączenie z siecią Aero2 (widoczna jako Plus, ale działające połączenie możliwe jest tylko, jeśli nadajnik z którym się łączymy jest w posiadaniu spółki Aero2, czyli pracuje jako WCDMA 900MHz)

elamir napisał(a):W zasięgu jestem z tego co sprawdzałem na mapach (Poznań)
niestety z moich doświadczeń wynika, że w Poznaniu i okolicach są problemy z zasięgiem Aero2
(inaczej mówiąc są dziury w zasięgu, bo nie jest to problem całego miasta)
a niestety jedyna mapa na podstawie której dość wiarygodnie dało się oszacować zasięg Aero2 została wyłączona (była to stara mapa zasięgu sieci Plus z możliwością wyboru częstotliwości w ramach technologii UMTS/WCDMA)
Stron: 1 2 3
Przekierowanie