Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Asus Transformer T100TAL - jak skonfigurować do Aero2?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Błagam o pomoc!!!

Jak skonfigurowac aero2 na tablecie asus transformer T100TAL? Proszę o wskazówki krok po kroku Smile
Odpisałem na prywatną wiadomość.
Krok po kroku nie opiszemy, bo nie mamy tego urządzenia (przynajmniej ja nikogo nie znam).
Ogólnie:
1. Należy otworzyć okno jak wyżej (niebieskie, na pierwszym rysunku z lewej)
2. Klikamy Aero2/Plus (roaming)/26017 (w zależności od tego, co się wyświetla)
3. Na pytanie o APN/Punkt dostępu wpisujemy "darmowy"
4. Klikamy połącz.
Uda się tylko wtedy, gdy jesteśmy w zasięgu.

szopen: powyższy opis dotyczy obrazków dostępnych w innym wątku (prośba o pomoc była pierwotnie właśnie w tamtym wątku):
http://forum.jdtech.pl/Watek-asus-vivota...2#pid24392
Bardzo dziekuje za odpowiedz, tak tez zrobilam probowalam sie polaczyc z aero2 podajac APN - darmowy , niestety nic to nie dalo i nie moglam sie polaczyc. Nastepnie sprawdzilam ustawienia polaczenia szerokopasmowego w centrum sieci i udostepniania i zaczelam zmieniac potokoly tcpip i ustawiac wszystko na automatyczny ip i dns no i nie wiem dokladnie w ktorym momencie tego klikania udalo sie polaczyc nawet uruchomila sie strona aero z uwierzytelnieniem polaczenia i przepisac ukryty tekst z info ze trzeba sie rozlaczyc i polaczyc ponownie i tak zrobilam i od tego momentu wrocilam do poczatku i nie moge w ogole sie polaczyc jak na samym poczatku.. Sad((
Bardzo prosze o pomoc !!! ;(((
"Zaklikanie problemu na śmierć" wiele nie pomoże, grzebanie w ustawieniach TCP/IP jest kompletnie niepotrzebne, powinna tam być ustawienia domyślne.

Czy obok nazwy sieci jest wskaźnik sygnału? Ile kresek pokazuje?
mam pełny zasieg, siec jest wykrywana ale nei moge sie polączyc
Roaming włączony?
Windows 8 nie zabrania łączenia w roamingu, po prostu o to pyta.
tak roaming wlaczony, nawiazalam jedno polaczenie ale rozlaczylo mnie, czy ktos wie jak rozwiazac ten problem?
Bez odpowiedzi na moje pytania powyżej i większej ilości informacji (i/lub zrzutu ekranu z listą połączeń) niewiele możemy pomóc, bo lista problemów zaczyna się od "nie ma zasięgu", przez "karta źle włożona SIM", aż po "Komputer nie jest włączony" Smile
Przekierowanie