Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Brak kodu Captcha...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.Dawno nie używałem aero2 ,kilka dni temu zauważyłem info o tych "kapciach"i postanowiłem zobaczyć ocb. Mam LG swift 540 z androidem 2.1 oraz SE C901.Na obu telefonach nie wyświetla kodów do wpisania.Jest to okienko,znak zapytania a nie widać kodów.Wcześniej net działał.
Sprawdziłem na SE C901 - faktycznie, nic z tego. Opera mini nie pomoże.
Co do Androidów starszych - nie widzę przeciwwskazań, żeby zainstalować np. Operę (ale nie mini).
Rzuciłem okiem także na symbiana w postaci Nokii E75 - ani fabryczna ani opera mobile nie dały rady wyświetlić kapcia - tylko statyczna część strony zadziałała prawidłowo, więc nie ma szans na połączenie.
Potwierdzam problem z Symbianem. Wpadła mi Nokia E66, wszystko działało przez dzień dopóki nie przyszło wpisać kapcia... Opera Mobile 12 łapie dziwnego laga po próbie wczytania i nie udaje jej się to i mało tego - potem nie da się jej zamknąć i trzeba restartować telefon. Wbudowana przeglądarka wczytuje stronę.. szkoda tylko, że właśnie bez obrazka http://i.imgur.com/NEWveGj.jpg. Próbowałem też z UCBrowserem i ten coś próbuje zrobić przez kilka sekund, ale ostatecznie nawet nie załadowuje strony. Innymi słowy - dopóki istnieje kapeć, to użytkownicy Symbiana mogą zapomnieć o użyciu Aero2 na ich telefonach... No, chyba, że jest jakaś metoda?

Testowałem też na Windowsie Mobile 6.5 pod Touchem Pro2 - tutaj pod mobilnym IE da radę załadować obrazek i przepisać go, chociaż idzie to jak krew z nosa...
Kawał javascriptu jednak za tym stoi. A te telefony nie miały odpowiednio nowoczesnej jego wersji.
Nie wiem czy ktoś eksperymentował, ale informuję, że po wprowadzeniu tych nowych kapci możemy je już wpisywać we wbudowanej przeglądarce na Symbianie. Sprawdzone na mojej E66, z której właśnie pisze.
Pisałem o tym w wątku o symbianach i na blogu. Od 15 maja problem znikł.
Przekierowanie