Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Play bez zobowiązań 4G łączny koszt 30zł mc/ 4mb noc bez limitu He173u2 yt
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Wiem, że to nic wielkiego ani nie do końca związane z tematem ale kupiłem doładowanie z kuponem allegro. 55zł za 31zl z hakiem.

Wychodzi 10zł miesięcznie za internet LTE. Chyba taniej być nie może, szybkie i stabilne łącze.
Tylko nie dodałeś, że aby dostać ten kupon trzeba:
- Użyć aplikacji mobilnej
- Kupić inny przedmiot za co najmniej xx PLN (50?)
- Odebrać ten kupon (jak za długo będziesz zwlekał, kupon przepada)
- Modlić się o to, żeby dali następny

To nie jest stabilna i pewna metoda Smile ale doraźnie faktycznie ciekawa.
Korzystam regularnie od początku, sprostowanie :
Wystarczy jakkolwiek zakup na kup teraz z 3 ostatnich miesięcy. Może być nawet za 1zł albo z poprzedniej akcji z kuponem.
Kupon wygasa po dwóch tygodniach od odebrania.
Dają następne bez problemu, możesz nawet gromadzić.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

A no i nie musisz kupować dla każdej następnej akcji.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
Mam panowie problem, chciałbym dzisiaj doładować konto i klops...

Z tego co widzę, zdrapką mogę jedynie doładować krótkim kodem (*100*#). Problem w tym, że modem pomimo że ma taką opcję to nie działa - Przekroczony limit czasu. Zresztą z kodami od zawsze jest na nim problem.

Czy macie jakiś pomysł, poza przekładką karty do telefonu jak go doładować? Mam w domu inny telefon, ale wolałbym jednak jakoś to obejść.
Możesz tylko kodami AT z TNI. Ale to powinno być to samo, co USSD z aplikacji Mobile Partner.
w sumie nigdy na to nie zwracałem uwagi, ale USSD raczej nie działają podczas połączenia
Teoretycznie standard GSM nie wymaga rozłączenia, ale jak sobie z tym radzą modemy to inna rzecz.
Niestety, rozłączenie nie pomogło. Mam ZTE MF823 więc jak dobrze rozumiem wszelkie dashe i komendy AT to nie dla mnie?
A przez www nie mozesz?

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Niestety, da się tylko kupić doładowanie i bezpośrednio wtedy doładowuje. Brak możliwości wpisania kodu.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
No w przypadku MF823 tylko po przejściu w tryb diagnostyczny (działa jak tradycyjny modem ZTE), albo z linii poleceń przez SSH, po rozpracowaniu działania.
Czyli pozostaje stara nokia. Dzięki za chęci!

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
Stara nokia nigdy nie zawiedzie, zawsze warto miec jakiś telefon 2G baterie trzymają kilka(naście) dni.

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Mozna jeszcze wysłać 14 cyfrowy kod sms'em na nr 100. Ja tak robie i nie mam problemów.
Sam kod wysyłasz?

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
Tak, sam kod w treści sms'a.
Dzięki sprawdzę, jak działa to mi mega pomogłeś! jeszcze nasuwa mi się pytanie. Ładujesz w dzień l który podaje play czy dzień wcześniej?

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
Ładuje w ostatnim dniu ważności konta. Czyli jak mam konto ważne do 17.12.2014 to doładowuje tego dnia. Mam w historii sms w modemie datę i godzinę kiedy doładowałem więc wiem do kiedy muszę wbić doładowanie.
niestety, u mnie jest w RBM odmowa wysłania pod nr. 100
A nie ma czegoś jak doladuj komus? W d. Idei byl nr gdzie dzwoniles z dowolnego telefonu i podawales nr do doładowania i potem kod

Za playem

użyj karty zdrapki lub wydruku z terminali - takie same jak w ofercie telefonu Play na kartę. Uzyskany 14-cyfrowy kod wyślij na bezpłatny numer 100 (z aplikacji, przez którą łączysz się z Internetem)
http://www.play.pl/uslugi/doladowania-pl...-na-karte/

Moze w RBM jest inny numer


從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie