Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Mobile Partner 23.009.09.01.983 czysty z opcją automatycznego wznawiania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Nowe modemy Huawei (w tym E3131h-2) nie poddają się modyfikacjom dashboardu na razie. Czekamy na nowe wypusty aktualizatorów.
Mam problem ponieważ próbowałem zaktualizować modem HUAWEI E3131 z sieci Play tym programem i wyskoczył mi błąd "Error Code:10, Find port failed!"

Niestety modem przestał być wykrywany przez mobile partner i nie chce ruszyć w żaden sposób SadUndecidedUndecidedUndecided
Proszę o pomoc.
Odinstaluj mobile partner i zainstaluj na nowo z modemem podpiętym moze złapie. Ten błąd zwykle jest gdy flasher nie widzi portów. Oczywiscie upewnij sie ze ten soft pasuje do tego modelu.

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
(14-09-2014 15:09)mareks99 napisał(a): [ -> ]Mam problem ponieważ próbowałem zaktualizować modem HUAWEI E3131 z sieci Play tym programem i wyskoczył mi błąd "Error Code:10, Find port failed!"

Niestety modem przestał być wykrywany przez mobile partner i nie chce ruszyć w żaden sposób SadUndecidedUndecidedUndecided
Proszę o pomoc.

Którym programem... Mobile Partner nie robi żadnej aktualizacji firmware modemu Wink
Dzięki! Dało radę. Więcej eksperymentować nie będę..

(14-09-2014 15:45)lukkki napisał(a): [ -> ]
(14-09-2014 15:09)mareks99 napisał(a): [ -> ]Mam problem ponieważ próbowałem zaktualizować modem HUAWEI E3131 z sieci Play tym programem i wyskoczył mi błąd "Error Code:10, Find port failed!"

Niestety modem przestał być wykrywany przez mobile partner i nie chce ruszyć w żaden sposób SadUndecidedUndecidedUndecided
Proszę o pomoc.

Którym programem... Mobile Partner nie robi żadnej aktualizacji firmware modemu Wink

Ten podwieszony na pierwszej stronie tematu..
Niestety ale pobrana aplikacja z pierwszej strony wymusza aktualizacje. Wyswietla mi kod:
mobile partner Error Code: 10, Find port failed!
Prosze o pomoc Sad
niestety autor chyba już tu nie zagląda
to jest aktualizator dashboardu dla E3131 (chyba dla s-2?) oczywiście w wersji klasycznej
w przypadku innych modemów raczej bym nie ryzykował uruchomienia aktualizacji…

jakkolwiek zawswze w takich wypadkach każdy ryzykuje na własną odpowiedzialność
Od kilku godzin szukam najnowszej wersji Mobile Partner'a i to jest jakaś masakra.
wszystko co pobieram jest datowane na 2013 i starsze.
Ponadto pod nazwą Mobile Partner znajduję trzy różne aplikacje, każda ma inny layout.
Używałem od bardzo długa appki w wersji 23.009 z 2013roku.
Myślałem że to jest najnowsza wersja bo gdy wybierałem "online update" to wyskakiwał mi komunikat: "The version you are using is already the latest version" aż tu nagle znajduję w czeluściach internetu wersję 23.015 z 2014roku.
Oczywiście program fałszywie informuje mnie że jest najnowszym wydaniem.
Jeśli macie nowsze wersje programu w tym layoucie to proszę was o jego udostępnienie.Idea
[Obrazek: 746mobilr_.jpg]
Kod:
https://drive.google.com/uc?export=download&id=0B3pqVe3d4cPZcjV2WkwyWUNKV00&pageId=101692886662228706544
Proszę bardzo, oficjalna wersja z 2017 roku, MP powinien być z 2016 wg opisu.
http://consumer.huawei.com/in/support/mo...in-sup.htm
Rozwiń listę i na końcu masz Mobile Partnera (do wersji tradycyjnej).

Główne pytanie - czego oczekujesz po nowszej wersji? Bo nie bardzo wiem po co cokolwiek aktualizować - sterowniki do Win10 to jeszcze 'jak cię mogę' mogą się przydać, ale sam program nic nowego nie wnosi, a na pewno nie wpływa na wydajność ani jakość połączenia.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie