[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZTE MF821D - Prośba o opinię.
10-11-2014, 22:01
Post: #1
ZTE MF821D - Prośba o opinię.
Jako, że aero2 to jeden wielki skandal, postanowiłem wejść w romans z T-Mobile i skorzystać z ich oferty internetu LTE. Z powodu prostszej procedury zdecydowałem się na ofertę bez urządzenia z limitem 25GB za niecałe 40 zł. Aktualnie zastnawiam się nad modemem. Z powodu przystępnej ceny wpadł mi w oko owy ZTE. Myślę, że są na tym forum osoby mające doświadczenie z tym modemem, więc prosiłbym bardzo o napisanie paru słów na temat tego modelu. Głównie interesuje mnie stabilność. Od samego transferu nie wymagam cudów. Będzie 10 Mbit/s to będę zadowolony.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
11-11-2014, 02:17
Post: #2
ZTE MF821D - Prośba o opinię.
Bierz mlodszego brata mf823 jak już, parę doświadczeń miałem z mf821 (możesz poczytac o tym na forum)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
11-11-2014, 02:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-11-2014 02:23 przez szopen.)
Post: #3
ZTE MF821D - Prośba o opinię.
moja opinia jest taka - ma fatalną czułość, ale ponieważ miałem w ręce tylko 1 egzemplarz, to niestety nie jest to dostatecznie potwierdzone - należy poczekać na opinie innych

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
11-11-2014, 12:33
Post: #4
RE: ZTE MF821D - Prośba o opinię.
Uzywam zte MF823 od wielu m-cy, osiagi mam identyczne jak na huawei e398, stablnosc polaczenia wzorowa, polaczene trzyma przez wielodniowe okresy bez jakiegokolwiek auto-connectu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
11-11-2014, 12:52
Post: #5
ZTE MF821D - Prośba o opinię.
Nie mam zbyt pochlebnej opinii o MF821, choć sam mam to urządzenie i chodzi znakomicie w testowej konfiguracji z MR3420 i Play, jednak to... drugi egzemplarz, bo pierwszy nie działał od wyjęcia z pudełka.
Do tego jest trudno dostępny i bardzo szybko został wycofany z oferty Plusa, co dodatkowo wzbudza podejrzenia.

MF823 za to nie sprawia żadnych problemów, póki nie popsujemy go sobie sami (grzebiąc w ustawieniach, których nie należy tykać, patrz tu wątki na forum). Trochę tego przeszło przez sklep jdtech i żaden nie wrócił z powodu awarii poza jednym przypadkiem własnoręcznego przełączenia do trybu diagnostycznego, co dało się naprawić od ręki prawie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz