[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZTE MF63 Uwalilem router
26-09-2013, 20:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-10-2013 14:31 przez szopen.)
Post: #1
ZTE MF63 Uwalilem router
Witam wszystkich, jak w temacie z tym że uwaliłem ZTE MF63, szukałem wszędzie pomocy ale nic nie znalazłem, jestem laikiem w tych sprawach i potrzebuję opisu krok po kroku i po polsku czym i jak naprawić. Mam dostęp do działającego drugiego modemu więc może z niego można zgrać oprogramowanie czy jak to się zwie i wgrać do mojego? Proszę o pomoc. pozdrawiam
Witam wszystkich ponownie, i już wszystko wyjaśniło się, piszę bo może ktoś ma podobny problem. Tak więc chciałem zdjąć simlock za pomocą dc-unlockera, z zapewnień obsługi serwisu simlock.pl czy też gsmcenter.pl którzy przed zakupem jeszcze mnie zapewniali że nie ma problemu okazuje się teraz że jest. Pierwsze użycie tego programu zmieniło ustawienia urządzenia i musiałem odsyłać do serwisu, na szczęście obeszło się bez dodatkowych opłat uznali gwarację, gdy wrócił chciałem jeszcze raz tym programem potraktować modem i kicha, okazuje się że choć modem widnieje na liście programu i zapewniają ludzie sprzedający na to kredyty to niestety program modemu nie obsługuje. Tak więc dzięki nierzetelnej obsłudze serwisów simlock.pl i gsmcenter.pl mam modem którego bym nie kupił bo teraz do niczego nie jest przydatny. Nie polecam tych serwisów bo jedyne co potrafią to zablokować gg by człowiek się już do nich nie odezwał, a jak się zadzwoni to rzucają słuchawką. A modem nadal ma simlocka. Polacy są zajefajni, krętacze i oszuści, no dobra nie wszyscy tylko część Smile.

info moderatora: niegdyś była to część wątku "ZTE MF60 Uwalilem router"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-10-2013, 11:21
Post: #2
ZTE MF60 Uwalilem router
Jestem zwolennikiem jednak kupowania sprawdzonych modemów, które po prostu działają. Simlocki to zawsze ryzyko. A serwis pośredników to... dodatkowe ryzyko. Lepiej pewnie było kontaktować się od razu z dc-unlocker.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-10-2013, 11:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2013 11:29 przez spag.)
Post: #3
Odp: ZTE MF60 Uwalilem router
Potraktuj mf60 zwitaminizowanym dc unlockerem sam tak zrobiłem i poszlo wyskakuje ze nieznany zte model ale ważne ze poszło
Update teraz doczytałem ze masz mf63 ale spróbować może warto

Wysyłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-10-2013, 12:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2013 12:16 przez maestus.)
Post: #4
ZTE MF60 Uwalilem router
nie mam pojęcia jak to wszystko się robi. Jestem zielony w tych sprawach a nie chcę uwalić tego routera. Może ktoś krok po kroku by coś napisał?

(08-10-2013 11:21)jakubd napisał(a):  Jestem zwolennikiem jednak kupowania sprawdzonych modemów, które po prostu działają. Simlocki to zawsze ryzyko. A serwis pośredników to... dodatkowe ryzyko. Lepiej pewnie było kontaktować się od razu z dc-unlocker.

okey, racja sprawdzony, ale te sprawdzone bez sim są drogie nawet i używane, zanim kupiłem dzwoniłem i się dopytywałem i problemu nie widzieli, aż do teraz. A jak skontaktować się bezpośrednio z dc-unlokerem? po polsku gadają? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-10-2013, 12:39
Post: #5
Odp: ZTE MF60 Uwalilem router
Litewski pewnie rosyjski albo angielski może niemiecki tez
Poszukaj dccrap i tym spróbuj to taka wersja dc unlockera może się uda tylko nie wpisuj loginow a jak miales wpisane do poprzedniego to usuń
Wysyłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
10-10-2013, 13:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-10-2013 13:02 przez maestus.)
Post: #6
ZTE MF60 Uwalilem router
Witam ponownie,
A więc problem jest obszerniejszy,
a mianowicie po wielu telefonach i dopytywaniach w sieci Orange okazuje się że ta bezsensowna złodziejska i naciągająca firma, nie uprzedzając klienta co robi niezgodnie z prawem, zakłada simlock ale i brandowany soft co uniemożliwia zdjęcie simlocka z urządzenia, nawet w Orange za opłatą takiej możliwości nie ma. NIGDY ORANGE.

Tak więc pytanie do kolegów, może ktoś będzie na tyle uprzejmy i pomocny i ma jakiś inny firmware który da się wgrać do urządzenia i będzie działał ten modem? no i oczywiście krok po kroku jak krowie na rowie wytłumaczy jakim programem i jak tego dokonać?

Pleaseeeeee, niedługo dostanę mega nerwicy z tym urządzeniem Sad

ps. czy mogę prosić administratora o przeniesienie tematu do nowego wątku, bo całość dotyczy się zte mf63 a nie mf60. będę wdzięczny i nie chcę by powstał śmietnik a przy okazji łatwiej będzie wyszukać, moze ktoś ma podobny problem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
10-10-2013, 14:21
Post: #7
Odp: ZTE MF60 Uwalilem router
Stary sprzedaj sprzęt i kup inny szkoda nerwów, sam tak czasem robię jeśli nie dam rady czegoś odblokować czy mnie irytuje to sprzedaje nawet ze stratą ale mam swiety spokój

Wysyłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
10-10-2013, 16:13
Post: #8
ZTE MF63 Uwalilem router
Ale ja chcę znim coś zrobić, czytałem na forach odnośnie zte mf60 i ludzie bez problemu zmieniają firmware, ja jestem zielony w te klocki i chciałbym by ktoś mi krok po kroku pomógł to zrobić. Gdzieś na pewno też można i znaleźć jakiś inny firmware który będzie działał.
Owszem rozważałem to by go sprzedać i kupić inny, tylko czy ten inny będzie działał? Jak widzę z Areo2 mają problem też niektóre zte mf60 więc jaką mam pewność że i tego nie będę musiał przerabiać?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
10-10-2013, 17:14
Post: #9
ZTE MF63 Uwalilem router
Problem w tym, że MF63 to bardzo nowy sprzęt - ja mam niebrandowany (MF63E) i działa świetnie z Aero2 oraz LTE Plusa, jednak nie próbowałbym nic w nim kombinować.

ZTE MF60 pewniak to jest z Tmobile. W razie czego mam wolną jedną sztukę ze zwrotu w stanie dobrym (ale widać, że używany) i takiego pewniaka skonfigurowanego pod Aero2 mogę ci odstąpić taniej, ale z gwarancją u mnie - zgłoś się na priv.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
10-10-2013, 19:29
Post: #10
Odp: RE: ZTE MF63 Uwalilem router
(10-10-2013 16:13)maestus napisał(a):  Ale ja chcę znim coś zrobić, czytałem na forach odnośnie zte mf60 i ludzie bez problemu zmieniają firmware, ja jestem zielony w te klocki i chciałbym by ktoś mi krok po kroku pomógł to zrobić. Gdzieś na pewno też można i znaleźć jakiś inny firmware który będzie działał.
Owszem rozważałem to by go sprzedać i kupić inny, tylko czy ten inny będzie działał? Jak widzę z Areo2 mają problem też niektóre zte mf60 więc jaką mam pewność że i tego nie będę musiał przerabiać?

Jak jesteś zielony to lepiej się nie bierz bo to może się skończyć źle, pogadaj z litwinami z dc unlocker opisz im problem użyj Google translate żeby im opisać co i jak najprostszymi słowami żeby wyszło czytelnie albo im napisz po polsku żeby wkleili oni sobie, na pewno pomogą nie robią tego za free tylko za kredyty poza tym mają pewien dług wobec ciebie bo coś pomajstrowalo w twoim zte po użyciu dc unlockera.

Wysyłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
11-10-2013, 16:51
Post: #11
RE: ZTE MF63 Uwalilem router
Mało znany router mobilny. Musiałbyś znaleźć niebrandowane firmware od jakiegoś innego operatora jak wydano aktualizację. Jedyne co wyskakuje w internecie to MF63 WIND od jakiegoś włoskiego operatora ale tam jest tylko manual.

Wysłane z mojego Lenovo A820 za pomocą Tapatalk 4
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najtańszy router mobilny do Aero2 i nie tylko zardes 34 45 891 12-04-2018 02:12
Ostatni post: jakubd
  router LTE z obsługą SDXC damga 6 8 018 12-10-2016 23:26
Ostatni post: damga
  jaki Router mobilny do samochodu koniu8 18 18 583 26-08-2015 14:39
Ostatni post: jhosef
  ZTE MF63 i Aero2 - "Rozłączony" sarzyk 19 31 815 09-08-2015 21:55
Ostatni post: jakubd
  MF63 traci zasięg tylko na niektórych sieciach Dax13 4 4 602 05-07-2015 10:09
Ostatni post: jakubd